Yasak Elma 20.Bölüm Kıyafetleri

En çok merak edilen dizimizin fragmanı sonunda yayınlandı, sevgili dizi severler. Yasak Elma 20.Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta da sizlerin ilgisini çekecek tüm detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni bölümünde gerçekleşen entrikalar ve hayal kırıklıkları dizinin daha çok izlenmesini sağlıyor. Sizler gibi bizler de Yasak Elma kıyafetleri takipçisiyiz. Şimdi diziyle ilgili tüm detayları yakından görelim.

Yasak Elma 19.Bölüm Kıyafetleri için Tıklayınız.

Yasak Elma 20.Bölüm’de Neler Oluyor?

Merakların yine üzerine çekildiği dizide bizler de sabırsızlanıyoruz. Her hafta yeniden hazırlanan kıyafetleri ve bölüm içerisinde olup bitenlerin hepsini sizlere sunmaya çalışıyoruz. En iyi şekilde tüm kıyafetleri de birebir eşleştiriyoruz. Geçen hafta dizide yer alan olaylar herkeste şok etkisi yarattı. Yıldız ve Kemal birbirlerine olan yakınlıkları ilerledi ve odada öpüşmeleri sonucunda onları gören bisi oldu. Yıldız, Kemal’e açıkça bir tavır sergiler. Boş bir hayal dünyasında olduğunu ve birbirlerine uymadıklarını söyleyerek ondan umudunu kesmesini ister. Ama Kemal, zengin olsaydım benimle olurdun diyerek cevap verir. Yıldız bu sözlere nasıl cevap verecek?

Yasak Elma Hira ceket
Yasak Elma Hira ceket için Tıklayınız.

Dizinin diğer kahramanları olan Alihan ve Zeynep ise iyice uzaklaşmaya başladı. Ama bunun sorumlusu kimdi? Zeynep, Alihan’ı terk ettikten sonra kendisini boşluğa atan Alihan, soluğu Hira’nın yanında alır. Son sahnede ise Alihan’ın evine gidip konuşmaya çalışan Zeynep, Hira ile onu yarı çıplak karşısında gördükten sonra iyice çileden çıkar ama sadece oradan giderek uzaklaşır.

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Hira pantolon
Yasak Elma Hira pantolon için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan kazak
Yasak Elma Alihan kazak için Tıklayınız.

20. yeni bölümünde ise Alihan ile tamamen yüzleşerek çok ağır sözler söyler. Alihan, ‘beni evden kovdun ne yapmamı bekliyorsun’ diyerek kendisini savunmak ister. Duyduğu sözlerden sonra Zeynep ne diyeceğini şaşırır ve bu kadar rahat olması onu çok rahatsız ederek, şu sözleri sarf eder, “Pişkinlik ne kadar ucuzsa, utanç o kadar değerli.” diyerek yine sert bir tavır sergiler.

Yasak Elma Hira kazak
Yasak Elma Hira kazak için Tıklayınız.

Bunlar olurken Hira, Alihan’ın evinde Zeynep için aldığı yüzüğü bulur. Neye uğradığını şaşıran Hira, büyük bir öfkeyle Alihan’ın ofisine gider ve beni böyle bir durumda nasıl alet edersin diyerek öfke kusar. Bakalım bu aşk üçgeni içinden nasıl bir sonuç çıkacak, cevabını 29 Ekim 2018 Pazartesi saat 20.00’de Fox kanallarında sizlerle olacak.

Yasak Elma 20.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 20.Bölüm’de yer alan tüm kıyafetleri şimdi yazımızdan görebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz. Tüm sorularınız için lütfen yorum yazın.

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız ve ceket için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender bluz
Yasak Elma Ender bluz için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız elbise
Yasak Elma Yıldız elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan pantolon
Yasak Elma Alihan pantolon için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Lila bluz
Yasak Elma Lila bluz için Tıklayınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir