Yasak Elma 21.Bölüm Kıyafetleri

Dizimizin her bölümü daha da heyecanlı olmaya başlarken, gözlerimiz Fox TV ekranlarından ayrılmıyor. Sevgili dizi sevenler, Yasak Elma kıyafetlerini yakından sizler gibi takip ediyoruz. Sizlere olabildiğince tüm ürünleri yayınlamaya çalışıyoruz. Beğendiğiniz tüm kıyafetler hakkındaki bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma 21.Bölüm’ünde Neler Olacak?

Her bölümünde gülüp eğlendiğimiz Yasak Elma dizisi ile seyir keyfiniz daha da artacak. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde bir türlü aşklarını yaşayamayan Alihan ve Zeynep, 21. yeni bölümüyle çok büyük bir adım atıyorlar. Yayınlanan fragmanda da gördüğünüz gibi Alihan ve Zeynep yeniden bir araya geliyor. Onların aşklarını engellemek için sahneye kim çıkacak göreceğiz. Eski bölümde Hira’nın alyansları ve tek taşı yakalamasıyla büyük tepki göstermişti.

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise Mango, incelemek için Tıklayınız.

Alihan’a nefret ettiğini söylemişti. Bunun üzerine Alihan artık yüzüklerin gerçek sahibini bulması gerektiğini düşünerek, Hakan ile iş birliği yaparak Zeynep’i eve getirtir. Orada yalnız kalan çift tüm gerçekleri konuşarak artık zaman kaybetmenin yersiz olduğunu, kendilerini güzel günlerin beklediğini konuşarak itirafta bulundular. Ve Alihan, Zeynep’e geç de olsa yüzükleri vererek evlenme teklifini eder. Yeni bölüm fragmanından anladığımız kadarıyla cevabı evet olmuş 🙂

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

Yasak Elma 20.Bölüm Kıyafetleri

Diğer yandan Kemal, gerçek yüzünü gösteriyor. Genç yatırımcı Halit’i iflasa sürüklemeye çalışıyor. Başka planların da olacağı açıkça ortada. Kendisini oldukça yalnız hisseden Yıldız, bu olanlar karşısında şoktan gözleri neredeyse yuvasından çıkıyordu. Şimdi zengin bir iş adamı olduğunu öğrenen Yıldız, Kemal’e nasıl yaklaşacak? Gerçekten yeni bölüm çok heyecanlı olacak.

Ender bu arada neler yapıyor. Tabi ki Halit’i avına alarak ilerliyor. Beraber olduklarını kanıtlayacak bir foto çekiyor ve Yıldız’a gönderiyor. Öfkeden ne yapacağını bilemeyen Yıldız, Halit’e tüm ağır sözleri söyleyerek ondan hesap sorar. Bu kadar olayların bir bölüme sığması çok etkileyici değil mi! Şimdi Pazartesi akşamını sabırsızlıkla bekleyeceğiz.

Yasak Elma Hira kıyafetleri
Yasak Elma Hira kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Yasak Elma 21.Bölüm Kıyafetleri

Dizimizin yayınlanan tüm kıyafetlerini dizi başlamadan önce sizlerle buluşturuyoruz. Kıyafetleri birebir sizlere sunarak daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Bizi takipte kalın ve dizinin yayınlandığı gün tüm kıyafetleri inceleyin. Şimdiden keyifli seyirler dileriz. Tüm Dizi Kıyafetleri için sitemiz ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Zeynep pantolon
Yasak Elma Zeynep pantolon için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız elbise
Yasak Elma Yıldız elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Lila Bluz
Yasak Elma Lila Bluz için TIKLAYINIZ.

 

Yasak Elma Alihan Kazak
Yasak Elma Alihan Kazak için TIKLAYINIZ.

 

Yasak Elma Zeynep siyah Elbise
Yasak Elma Zeynep siyah Elbise için TIKLAYINIZ.
Yasak Elma Hira Bluz
Yasak Elma Hira Bluz için TIKLAYINIZ.

 

Zeynep Yasak Elma elbise markası
Zeynep Yasak Elma elbise markası için TIKLAYINIZ.

 

Yasak Elma Zeynep elbise sponsoru
Yasak Elma Zeynep elbise sponsoru için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir