Yasak Elma 22.Bölüm Kıyafetleri

Evet sevgili dizi takipçilerimiz, sonunda dört gözle beklenen olay fragman yayınladı! Olağanüstü olayların gerçekleştiği dizide herkes şok yaşamaya devam ediyor. Yıldız’dan büyük bir sürpriz haber geliyor ve Ender’in bütün planları altüst oluyor. Herkes bu durumu hazmetmeye çalışırken, bakalım Ender başka hangi kurnazlıkları ortaya koyacak. Tüm merak edilenlerin cevabı ipucu olarak 22. yeni bölüm fragmanında gösteriyor. Şimdi daha fazla ayrıntıya inelim…

Yasak Elma 22.Bölüm’ünde Sizleri Neler Bekliyor?

Yasak Elma Ender ceket
Yasak Elma Ender ceket için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

Önceki haftaya biraz bakarsak, Yıldız’ın tüm yalanları ortaya çıkmıştı. Kemal eski kocası olduğunu Halit’e anlatır. Ama Ender ile iş birliği yaptığını tabi ki söylemez, aksine onun hiçbir suçu olmadığını söyler. Ama Yıldız, tüm bu olup bitenler karşısında şaşkınlıktan sadece Ender’e “Yalancı!” diyerek bağırır. Halit, Yıldız’a karşı tamamen cephe alırken soluğu yine Ender’in yanında alır. Ender ise bu durumu değerlendirmek için hemen birlikte olduklarına dair bir foto çeker ve anında Yıldız’a gönderir. Yıldız, gelen resmi görünce gözlerine inanamaz ve hemen evde çıkarak onların yanına gider. Kapıyı açan Ender’i bir kenara iterek, Halit’in üzerine gider. Ona bağırmaya başladığı anda gözleri kararmaya başlar ve oracıkta bayılır. Hemen hastaneye kaldırılan Yıldız’ın güzel haberi gelir. Evet, hamileydi. Halit ve Yıldız’ın yüzünde tebessüm oluşurken, soru işaretleri de yer alıyordu.

Yasak Elma 21.Bölüm Kıyafetleri için Tıklayınız.

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep etek
Yasak Elma Zeynep etek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra bluz
Yasak Elma Zehra bluz için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan kazak
Yasak Elma Alihan kazak için Tıklayınız.

Ender haberi aldıktan sonra büyük şok geçirir. Ancak yapacak bir şey yoktu. Ama Ender rahat durur mu, hayır. Şimdi, evin hizmetlisini de işin içine alan hain planını yapmaya başlar. Bakalım başarılı olabilecek mi?
Diğer yandan aşklarını doyasıya yaşayan Alihan ve Zeynep hemen evlenmek için bir adım atacaklar. Ama onları bekleyen başka sürprizler yer alıyor. Bunlarla nasıl başa çıkacağını göreceğiz. Dizide her bölüm ayrı trajediler yaşanırken, Caner ve Kerim’in diyalogları gerçekten Yasak Elma’ya büyük keyif katıyor.

Yasak Elma Yıldız etek
Yasak Elma Yıldız etek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra sweat
Yasak Elma Zehra sweat için Tıklayınız.

Yasak Elma 22.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma Kıyafetleri ile siz de çok şık olabilirsiniz. Dizide yayınlanan kıyafetleri sizler için buluyoruz ve birebir eşleştirme yaparak direkt olarak ürüne gidebilmenizi sağlıyoruz. Bu sayede çok hızlı bir şekilde kıyafetle buluşuyor ve ne kadara, nereden alacağınızı görebiliyorsunuz. Dizi yayınlanana kadar şimdilik hoşça kalın…

Yasak Elma Ender ceket
Yasak Elma Ender ceket için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra kaban
Yasak Elma Zehra kaban İçin Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir