Yasak Elma 23.Bölüm Kıyafetleri

En heyecan verici Yasak Elma 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Büyük reyting rekorları kıran dizide bu hafta da harika gelişmeler yer alacak. Yıldız, Ender ve Halit arasında geçen aşk üçgeni yine skandal olaylara maruz bırakacak. Yasak Elma yeni bölümü ile 20 Kasım Salı günü saat 20.00’de sizlerle buluşuyor olacak. Siz de yeni bölümle buluşmak istiyorsanız kaçırmayın.

Yasak Elma 23.Bölüm’ünde Sizleri Neler Bekliyor?

22. bölümde bizi çok üzen bir son gerçekleşti. Alihan’ın uçağı, Hira tarafından kaçırılarak herkese korkulu dakikalar yaşattı. Bütün çalışanları kandırıp uçağa binmeyi başaran Hira, uçağı düşürecek mi? Herkesin sadece dua ettiği bölümde Alihan geri gelecek mi? Çok merak uyandıran dizi, beklediğinizden daha da şaşırtacak.

Yasak Elma Ender ceket
Yasak Elma Ender ceket için Tıklayınız.

Yasak Elma 22. Bölüm Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Yıldız’ın yaptığı planlar eline ayağına dolanıp yine de yüzünü güldürüyordu. Hamile yalanını ortaya atması ve Halit’e de bunu inandırması gerçekten büyük cesaretti. Ama Ender faktörünü unuttu. Yıldız’ın planını ortaya çıkarmaya ant içmiş, hırslı bir Ender varken bu hiç de zor olmayacaktı. Halit ile gittikleri kliniğe giderek, Yıldız’ın dosyasına ulaşır ve aslında hamile olmadığını öğrenir. Hemen koşa koşa Halit’in kapısını çalar ve dosyayı önüne atar. Duyduklarına inanamayan Halit, evin yolunu tuttu. Yıldız’a zorla gebelik testi yaptırır. Ama bu sefer şans Yıldız’dan yana. Evet, hamileydi. Bu haberden sonra ise Ender ile olan ilişkisini tamamen kesmesini isteyen Yıldız, dikkatleri iyice üzerine çekmeye başladı. Peki, Ender şimdi ne yapacak?

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan kazak
Yasak Elma Alihan kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız ceket
Yasak Elma Yıldız ceket için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep etek
Yasak Elma Zeynep etek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan palto
Yasak Elma Alihan palto için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep etek
Yasak Elma Zeynep etek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

Alihan Ölecek Mi?

Bu arada Alihan’dan haber almaya çalışan Zeynep, umudunu kaybetmeden beklemeye çalışıyordu. Kendisini teselli edemeyip, yenik düşmeye başladı ve sadece hayallerini süsledi. Halit ise herkese uçağın rotadan çıktığı haberini verdi. Yıldız ise haberi alır almaz kardeşinin yanına gider ve ona destek olmaya çalışır. Uzun zaman geçmesine rağmen hala haberin gelmemesi Alihan’ın öldüğü düşüncesini yaymaya başladı. Peki, gerçekten Alihan öldü mü? Hira ile uçakta nasıl bir savaş veriyor? Daha bir sürü gelişme devam ederken, biz de neler olduğunu merakla bekleyeceğiz. Şimdi yeni bölüm yayınlanana kadar hoşça kalın…

Yasak Elma Zeynep kaban
Yasak Elma Zeynep kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız etek
Yasak Elma Yıldız etek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise bire birine yakın ürün için Tıklayınız.

Yasak Elma 23.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma Kıyafetleri, her haliyle şık ve yeni trend oldu. Sizler de birebir kıyafetleri bulabilmek için yazımızı takip edin ve dizi günü yaklaştıkça sayfamızdaki ürünler de yenilenecek. Keyifli seyirler dileriz…

Yasak Elma Hakan Ceket
Yasak Elma Hakan Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Yasak Elma Neslihan Sweatshirt
Yasak Elma Neslihan Sweatshirt için TIKLAYINIZ.

 

Yasak Elma Şevval Şam Sarı Ceket
Yasak Elma Şevval Şam Sarı Ceket için TIKLAYINIZ. Pantolon için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir