Yasak Elma 24. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma’nın belki de en çok beklenen bölümü bu hafta olacak! Fox TV ekranlarında yayınlanacak dizide, olaylar tam anlamıyla çarpıcı ve etkileyici olacak. Yasak Elma 24. yeni bölüm sayesinde bütün şok etkisi yaratacak gelişmelere cevap sağlayacak. Bizim de merakla beklediğimiz Yasak Elma 24. Bölümü, büyük ilgi görecek. Dizi 26 Kasım Pazartesi günü Fox ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Siz de entrikalar dolu Yasak Elma’yı sakın kaçırmayın!

Yasak Elma 24. Bölüm’ünde Neler Olacak?

23. Bölümünde Yıldız’ın gerçekten hamile olması büyük yankı yapmıştı. Halit ondan şüphelendiği için çok pişmandı ama zaferi Yıldız kazanmıştı. Hamilelik haberini annesine söyleyen Yıldız, onu evine davet eder. Birkaç gün sonra da annesiyle doktor randevusuna gider ve Yıldız kötü haberi alır. Bebeğinin karnında öldüğünü öğrendiğinde gözleri yuvasından fırlamıştı. Ama yapacak hiç bir şey yoktu. Ağlamaktan gözleri kan çanağına dönmüştü resmen. Halit, bebeğin durumu için Yıldız’ı arar. Ne yapacağını bilemeyen Yıldız, korkudan bebeğin öldüğünü ve kürtaj olduğunu söyleyemez. Her şeyin yolunda olduğunu söyleyip telefonu kapatır.

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Yeni bölüm fragmanında gördüğümüz gibi; Alihan, annesinin babasını aldattığı kişiyi rastlantı şeklinde öğrenir. Bu kişi Halit’ten başkası değildi. Uzun zamandır yaşamadığı krizi hisseder. Gözleri yuvalarından çıkacak şekilde ve başı dönmeye başlar. Bu gerçeği kabullenmek hiç o kadar kolay değildi, onun için. Hemen Halit’in boğazlarına yapıştı ve onu boğarcasına ellerini çekmedi.

Daha sonra Ender yine ortaya çıkar. Alihan’a intikam almasının artık ikisine de farz olduğunu anlatır. Hedefleri iyice büyüten Ender, Alihan’ı da kendi düşüncelerine empoze eder. Alihan, şartın nedir diye sorduğunda ise “Benimle evleneceksin!” der. Bunu duymak Alihan’ı iyice şoka soktu ama düşünceli hali de gözden kaçmıyordu. Daha fazlası için Pazartesi akşamı diziyi mutlaka izleyin.

Yasak Elma 24. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri ile her geçen gün moda için daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. Modanın en trend ürünlerini dizilerde görebildiğimiz ve giye bildiğimiz için çok şanslıyız. Siz de tüm kıyafetleri takip edebilmek için sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Kıyafetlerin birebir ürünle bağlantısını oluşturup sizlere özel sunuyoruz. Bu sebeple ürünlere çok kolay ulaşmış olacaksınız. Keyifli seyirler dileriz.

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender elbise
Yasak Elma Ender elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan kazak
Yasak Elma Alihan kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kaban
Yasak Elma Zeynep kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kaban
Yasak Elma Zeynep kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra elbise
Yasak Elma Zehra elbise Atolyeno6,daha uygun ve benzerini  incelemek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir