Yasak Elma 25. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Böyle heyecan dolu bir diziyi sakın kaçırmayın! Şimdi yeni fragmanı da yayında. Hatta 2. fragmanı da sizlerle buluştu. Ender yine ortalığı kırıp geçirirken, dizide tüm dengeler yine bozuluyor. İnanılmaz gelişmelerin yer aldığı Yasak Elma 25. bölümünde sizleri mutlu eden olaylar olmayacak gibi. Siz de tüm gelişmeleri kaçırmamak için Pazartesi akşamı Fox TV ekranları başında yerlerinizi alın. Yeni bölümün ayrıntılarını şimdi daha yakından görelim.

Yasak Elma 25. Bölüm’ün Önemli Ayrıntıları:

Yasak Elma 24. bölümünde Alihan ve Zeynep yaşadıkları aşkı taçlandırmıştı. Birbirlerine doyamamışlardı bile ama bu yeni bölümdeki gelişmelerden sonra her şey tam tersi olacak. Alihan için büyük bir sır açığa çıkıyor. Annesinin, babasını aldattığı adamın Halit olduğunu  öğreniyor. Ve Halit’i alt edebilmek için şimdi intikam yeminleri ediyor. Onu hemen değil yavaş yavaş alt etmeyi hedefliyordu. Hemen işe koyuldu ve onu zayıf yerinden vurmaya çalışacak. Ender, Alihan’ın niyetini anlayınca ona şok teklifte bulundu. Evlenerek ona var olan hisselerini verebileceğini ve Halit’e karşı şirkette söz hakkına sahip olacağını söyler.

Yasak Elma Ender etek
Yasak Elma Ender etek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız elbise
Yasak Elma Yıldız elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Lila kazak
Yasak Elma Lila kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan kaban
Yasak Elma Alihan kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız elbise
Yasak Elma Yıldız elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zerrin elbise
Yasak Elma Zerrin elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız kaban
Yasak Elma Yıldız kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zerrin kaban
Yasak Elma Zerrin kaban için Tıklayınız.

Erkenci Kuş dizisinin tüm kıyafetleri için Tıklayınız.

Yeni bölümünde de gördüğünüz gibi, Ender’in teklifine karşılık vererek onunla evlenir. Zeynep bu hareketine dayanamayarak Alihan’ın yüzüne haykırır. Herkes bu şok evliliği hazmedemezken, Halit nasıl tepki verecek? Diğer yandan evde soyulduğu iddia edilen takıların kimin çalındığı bu bölümde ortaya çıkacak. Tabi Yıldız’ın çaldığını biliyoruz ama Halit ve diğerleri bu gerçeği bilmiyordu. Bebeğini de kaybeden Yıldız, şimdi hırsızlıkla da yakalanırsa hiç şansı kalmayacak. Üstelik bebeğini de Halit yüzünden kaybettiğini söyler ve ona vicdan azabı çektirir. Yalanların hepsi ortaya çıkınca Halit’in tepkisi çok kötü olacak. Bakalım Yıldız’ın sakladığı her şey nereye kadar gizli kalacak? Yasak Elma 25. bölümdeki diğer gelişmeleri de görebilmek için Fox TV ekranlarında yerinizi alın.

Yasak Elma 25. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma dizi kıyafetleri ile her giyilen olay oluyor! Dizinin oyuncuları oldukça şık giyiniyor. Siz de tüm giyilen kıyafetleri bulabilmek için sayfamızı takipte kalın. Birebir bağlantı hazırlanan kıyafetleri kolayca bulmak ve ulaşmak için sayfamızı ziyaret edin. Dizi yayınlanana dek görüşmek üzere…

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kaban
Yasak Elma Zeynep kaban için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir