Yasak Elma 28. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma dizisinin yeni bölümü ile yine ekranlara kilitleneceğiz. Yasak Elma dizisinin 28. yeni bölümünde yine bizleri heyecanlı sahneler bekliyor. Fox ekranlarında Pazartesi akşam saat 20.00’de sizinle buluşuyor olacak. Zeynep tüm gerçeği öğrenecek ancak, Alihan’a inanacak mı? Ona yeniden güvenmesi için bu yeni bölümde kendi çapında ufak bir araştırma yapmaya karar verir. Şimdi tüm yeni bölümün ayrıntılarına biraz bakalım…

Alihan sweatshirt
Alihan sweatshirt için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kaban
Yasak Elma Zeynep kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender Kırmızı Kaban
Yasak Elma Ender Kırmızı Kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız Elbise
Yasak Elma Yıldız Elbise için Tıklayınız.

Yasak Elma 28. Yeni Bölüm’ünde Sizleri Neler Bekliyor?

Geçtiğimiz hafta Alihan’ın Halit’e olan öfkesinin sebebini ablasına öfkeyle dile getirir. Ancak Zerrin, duydukları karşısında öfke dolu bir ifadeyle delirdiğini iddia eder. Yalan söylememesi gerektiğini ve bunu kimseye söylememesi gerektiğini anlatır. Zerrin duyduğu bu haberi hemen Halit’e anlatır. Halit duyduklarına çok şaşırır. Çünkü, söylenenler doğru ama bunu Alihan nereden öğrenmişti. Bu konuda Zerrin’in inanmaması Halit’in elindeki olan güçtü. Annesinin babasını Halit ile aldatması sonra da kendisiyle evlenmesine anlam veremiyordu.

Yasak Elma Zeynep ceket
Yasak Elma Zeynep ceket için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan saat
Yasak Elma Alihan saat için Tıklayınız.

Yıldızla Kemal ise beraber olmaya karar verirler. Tabi becerebilirlerse:) Yine her şey ellerine bulaşacak ve Halit onları basacak. Ama tamamen Halit’ten vazgeçen Yıldız, bu defa kararlıydı. Daha fazlası için Pazartesi akşamı görüşmek üzere.

Erkenci Kuş Tüm Dizi Kıyafetleri İncelemek ve Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Zeynep tarafından ise olaylar hiç de tahmin ettiği gibi gitmiyordu. Alihan’ın söylediklerine kulak asmamış olabilir ama bir yanı da böyle bir ihtimalin olabileceğini söylüyordu. Ve Halit’e gidip konuşmaya karar verir, ona neler soracak hepsi bir merak konusu. Şu an için ise yayınlanan 2 yeni fragman da oldukça ilgi gördü ancak dizide farklı sürprizlerin de olacağı haberini bizlere veriyor.

Yasak Elma 28. Bölüm Dizi Kıyafetleri

En çok takip ettiğiniz ve merakla beklediğiniz tüm yeni yayınlanan Yasak Elma Kıyafetleri için sitemizi takip edin. Sizlere en kolay ulaşımı sağlamak için dizide yayınlanan kıyafetlerin birebir özel bağlantılarını hazırlayarak paylaşıyoruz. Bu hafta da yeni kıyafetleri takip ederek sizlere özel hazırlıyor olacağız. Keyifli bir dizi seyri diliyoruz.

Yasak Elma Zehra sweatshirt
Yasak Elma Zehra sweatshirt için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra mont
Yasak Elma Zehra mont için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Lila kaban
Yasak Elma Lila kaban için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir