Yasak Elma 30.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 30.Bölüm Fragmanı

Halit, Kemal’in peşine adamlarını taktıktan sonra Yıldız ile beraber fotoğrafları ona gelir. Halit, Yıldız’a sen bu adamla nasıl görüşüyorsun diyerek sert çıkıyor. Halit aranızda ne var sorusuna karşın Yıldız hiç tereddüt etmeden seviyoruz birbirimizi diyerek cevap verir. Zehra ise hemen Ender’i arıyor. Ender ise bu olaydan keyifli olarak elimi düştün diyerek mest oluyor. Kemal Yıldız’a gel artık mutlu olalım sözlerine karşı Yıldız evet ben mutluluğu çok hak ediyorum diyerek karşılık verir. Yasak Elmada yeni bölüm çok heyecanlı geçecek gibi gözüküyor. Yasak Elma Kıyafetleri ve sponsorları da sizler için eklemeye devam edeceğiz. Kıyafet resimlerinin üzerine tıklayarak direkt olarak ürüne gidebilir marka ve fiyatını görebilirsiniz.

Yasak Elma Zeynep Kaban
Yasak Elma Zeynep Kaban markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zeynep Elbise
Yasak Elma Zeynep Elbise markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Yıldız Bluz
Yasak Elma Yıldız Bluz markası için Tıklayınız

 

Zehra tek omuz bluz
Zehra tek omuz bluz için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra gömlek
Yasak Elma Zehra gömlek için Tıklayınız.

 

Zeynep gri gömlek
Zeynep gri gömlek için Tıklayınız.

 

Yıldız Pantolon ve Ceket
Yıldız Pantolon ve Ceket markası @atolyeno6

 

Zeynep Elbise markası
Zeynep Elbise markası Meltemozbek

Yasak Elma 29.Bölümde Neler Oldu?

Yıldız, Halit’e karşı yalanları ile bir kez daha yakalanmaktan kurtuluyor. Erim babasının arabasını hiç kimseden izin almadan arkadaşlarını da alarak evde dışarı çıkıyor. Erim’in dikkatsizliği onun başına dert olmaktadır. Babasının yasakladığı ve diğer arkadaşları onu bırakarak hemen arabadan inip kaçarlar. Kemal’in Yıldız’a ders vermek için oturduğu Zehra ile nikah masasından Erim’den gelen kaza haberi onları masadan kaldırıyor. Nikah masasından kalkan herkes Erim’in yanına gidiyor. Erim bir kadını öldürdüğünü ve çok korktuğunu söylüyor. Erim onları kaza yaptığı yere getiriyor fakat orada hiç kimse yoktur.

Ender Kolu Dantelli Bluz
Ender Kolu Dantelli Bluz markası: @biancoeneroofficial

 

Zeynep pembe kazak
Zeynep pembe kazak markası için Tıklayınız.

 

Ender Elbise
Ender Elbise markası @birgulgoralcandesign

Halit Erim’i de alarak Karakola gider. Halit’in planlarında Erim’in suçunu başkasına atmak vardır. Fakat o sırada karakola Kaza haberini alarak gelen Ender bağıra çağıra çocuğumu mahvettin diyerek tüm gerçeği orada ortaya çıkarıyor. Erim çok korkmuştur. İfadesi alınan Erim polis memurunun annen baban bunlar mı Allah yardımcın olsun gibi laflar sarf ediyor.

Ender küpe
Ender küpeleri Selin Ecer, incelemek için Tıklayınız.

Çarpışma Kıyafetleri için Tıklayınız.

Karakola gelenler arasında Alihan, Erim’i boş bir odaya olarak onu sakinleştirmeyi başarıyor. Erim ile Alihan arasında olan buzlarda bu şekilde erimiştir. Bu konuşmadan en rahatsız olan kişi Halit olmuştur. Yalanların ismi Yıldız ise Erim olayı ile bir kez daha yalanın o an ortaya çıkmasından korkmuştur. Yıldız’ın Kemal’e geri döndüğü zamanlaması çok yanlış olmuştur. Kemale giderken yolda Halit’e onu terk ettiğine dair mesaj atıyor. Valizi ile Kemal’e gittiği sırada orada Halit ile karşılaşıyor. Yıldız Halit’e seni takip ediyordum dese de elindeki valiz Halit’i kuşkulandırmaya yetmiştir.

Halit bu şüphe üzerine Erim şokunu atlattığında, Kemal’in başka bir sevgili olup olmadığını şüphe üzerine peşinde adam takıyor. Bu Yıldız için yeni bir tehlike olacaktır. Zeynep, Alihan arasındaki buzlar bir türlü erimiyor. Zeynep, Alihan’ın şirket hisselerini satın aldığını bulması üzerine Alihan’a bunu anlatır ve bunun suç olduğunu onunla paylaşır. Zeynep bunu Halit’e anlatacağını söyler. Alihan, onun kendisini bilerek ateşe atmayacağını düşünse de Zeynep, Halit’e giderek tüm şüpheleri anlatır. Alihan ise Zeynep’in bu tavrından çok yanıldığını söyler.

Alihan’ın şirketinde yılbaşı çekiliş eğlencesi vardır. Çekiliş torbası Caner’in elindedir. Caner, Ender’in planları üzerine Dündar’ı da davet eder. Caner yeni yılda patron ve Zeynep’in hediyelerinden bahsederken Zeynep’e çıkacak kişinin evinde beraber yemek yiyeceğini söylüyor. Caner çekilişte Zeynep’ karşı Dündar’ı çıkarıyor. Zeynep bunun üzerine Alihan’ı kızdırmak için hemen Dündar ile evine gitmek için yola çıkar. Fakat Zeynep yola çıktıktan sonra onu bir şekilde atlatmaya karar verir. Zeynep’i Dündar bir türlü övmekten bitiremiyor. Zeynep ise onu bir şekilde atlatmayı başarıyor.

Yasak Elma 30.Bölüm Sponsorları

Yasak Elmeda oyuncuların giymiş olduğu ürünleri eklemeye devam ediyoruz. Yıldız giyim, Zeynep’in giyimi ve Ender’in Dizi Kıyafetleri giyimi en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Dizi sponsorları için bizi takip ediniz.

Yasak Elma Şevval Sam Bluz
Yasak Elma Şevval Sam Bluz markası için Tıklayınız

 

Yıldız Kazak
Yıldız Kazak markası @Gucci

 

Yasak Elma Zehra mavi Bluz
Yasak Elma Zehra mavi Bluz markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Sevda Ergenci Siyah Mont
Yasak Elma Sevda Ergenci Siyah Mont markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zehra Gömlek
Yasak Elma Zehra Gömlek markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zehra sweatshirt
Yasak Elma Zehra sweatshirt için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir