Yasak Elma 31.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 31.Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 31.Bölüm son fragmanı yayınlandı. Ender Yıldız’ı yanına çağırarak ortak olmaları hakkında bir araya geliyorlar. Ender onlara bir kurban lazım olduğunu söylüyor. Alihan ise Halit’n hala bir hamle yapmadığını suçlu olduğunun farkında olduğunu ifade ediyor. Çok konuşulacak yeni bölüm ile birlikte Dizide yer alan Yasak Elma Dizi Kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yasak Elma 30.Bölümde Neler Oldu?

Ender’in yanına giden Alihan onan eve gelmesi söyler. Özür dilediği sırada Zeynep de bu olayı kendi gözleriyle tanık oluyor. Ender ise velayet işine kafaya koymuştur. Öfkeden deliye dönen Zeynep, Ender’e karşı zaferinin keyfini sürüyor. Yıldız ile Kemal’in birlikte olan görüntüleri Halit’e ulaşıyor. Onların kavga ettiklerini de öğrenmiş durumdadır. Fotoğraflardan hiç kimsesin haberi olmaması gerektiğini ve kimsenin haberi olmamasını emretmiş durumdadır.

yasak elma yıldız bluz
yasak elma yıldız bluz için Tıklayınız.

 

Yıldız’ı arayan Halit telefonda bağırarak onu yanına çağırıyor. Ofise gelen Yıldız’a Halit Kemal ile olan fotoğrafları göstererek hesap sormaktadır. Kemal ile ne işi olduğunun hesabını soruyor. Yıldız’ın verdiği cevap Kemal ile birlikte Zehra hakkında konuştuklarını anlatıyor. Yıldız’a inanmayan Halit ona Ender örneğini verir ve Sinan konusunu hatırlatır. Üste çıkmaya çalışan Yıldız konuyu Halit’e arkamdan nasıl adam takarsın diyerek kızmaya kalkışıyor. Halit ise Kemal’in hayatında başka birisi varsa engel olacağını söylüyor. Aralarında ateşlenen kavga Erim’e kadar geliyor.

Lila pembe sweatshirt
Lila pembe sweatshirt için Tıklayınız.

 

Kemal Hırka markası
Kemal Hırka markası için Tıklayınız

Alihan ise her fırsatta olduğu gibi ona sevmekten vazgeçmediğini ve vazgeçmeyeceğini söylüyor. Zeynep ona Ender’den ayrılmış olsa da bir daha geri dönmeyeceğini söylüyor. Alihan ise hiçbir zaman ondan vazgeçmeyeceğini hatırlatıyor. Deliye dönen Zeynep işinin zor olduğunu söylüyor. Halit, Yıldız’ı gönderdikten sonra Kemal’i yanına çağırır ve sabah nerede olduğunu sorar. Kemal Yıldız’ın söylediği hikayeyi doğrular.

Çarpışma Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Kemal ile konuşan Halit’in yüzü bu sefer gülmektedir. Kemal, Halit’e Yıldız ile olan konuşmasından rahatsız olduğunu söylüyor. Yıldız ve Kemal’in anlatmış oldukları Hikayeye Halit tamamen inanmış durumdadır. Kemal’de meğer Halit’in adamlarının arkasında başka birini takmış ve fotoğraf olaylarını biliyor. Bu durumu ise Yıldız’a hemen bildiriyor.

Zeynep kırmızı kaban
Zeynep kırmızı kaban ADL,incelemek için Tıklayınız.

Yıldız ve Kemal yüz yüze bir kez daha geliyor. Yıldız tekrardan Halit’i seçmiş olduğunu ve ona güvenmediğini söylüyor. Kemal ona çok kızgın olduğunu ifade ediyor. Kemal’e Halit’in darbesinin daha az olduğunu söyleyerek dönüyor. Son kez Zehra’dan ayrılmasını bir kez daha söylüyor. Zehra ile konuşan Kemal babasının onu sürekli takipte olduğunu ona anlatır. Zehra’ya ayrılmak istediğini söyleyerek kararını iletiyor.

Yasak Elma 31.Bölüm Kıyafet Markaları

Yasak Elma Dizisinde Ender ve Yıldız’ın birlikte almış olduğu kararlar ile damga vurmaya devam ediyor. Alihan Zeynep ilişkisinin karmaşası ile yaşanan olaylar bitmek bilmiyor. Tüm bölümler için Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için bizleri takip etmeye devam ediniz.

 

Yasak Elma Zeynep Kaban
Yasak Elma Zeynep Kaban markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Yıldız Bluz
Yasak Elma Yıldız Bluz markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zehra gömlek
Yasak Elma Zehra gömlek markası için Tıklayınız

 

Zehra tek omuz bluz
Zehra tek omuz bluz markası için Tıklayınız

 

Zeynep gri gömlek
Zeynep gri gömlek markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zeynep Elbise
Yasak Elma Zeynep Elbise markası için Tıklayınız

2 thoughts on “Yasak Elma 31.Bölüm Kıyafetleri

  1. Merhabalar Yıldız’ın giydiği yeşil deri ceketin markasını merak ettim yardımcı olabilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir