Yasak Elma 32. Bölüm Kıyafetleri

Dizide yer alan harika gelişmeleri izlemeye bizler de yetişemiyoruz. O kadar içinden çıkılmayacak ve merak uyandıran bölümler var ki, bir sonraki bölümü iple çekiyoruz. Yasak Elma Dizisi her Pazartesi saat 20.00’de Fox TV ekranlarında sizlerle buluşmak için hazırlanıyor. Yeni bölümün yayınlandığı andan itibaren çok ilgi gördü. Şimdi dizinin ayrıntılarını daha yakından görelim.

Yasak Elma 32. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Geçtiğimiz bölümde büyük yankı uyandıran gelişmeler olmuştu. Yıldız ve Ender iş birliğine girişerek, akıllara gelmeyecek bir plan yaparlar. Ender’in yaptığı kurnaz plan sayesinde kimseyi gözü görmediği artık ortadaydı. Ama Yıldız karşısında alacağı bedelin farkında değildi. Ender’in İrem için hazırladığı hain tuzağı anlatır ve kabul etmesini bekler. Tabi Kemal için her şeyi göze alan Yıldız, biraz tereddüt etse de teklifini kabul eder.

Yıldız boğazlı siyah kazak
Yıldız boğazlı siyah kazak için Tıklayınız.

 

Zeynep siyah kaban
Zeynep siyah kaban için Tıklayınız.

 

Zehra yeşil tulum
Zehra yeşil tulum için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra Elbise markası
Yasak Elma Zehra Elbise markası için Tıklayınız

 

Ender siyah bluz
Ender siyah bluz Trendyolmilla incelemek için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Dizisi Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Özel hazırlanan davete katılmak için herkesi çağıran Yıldız, işe koyulmuştu bile. Davette sürpriz hareketi Zeynep yapmıştı, sevgilisi ile boy gösterisini çoktan yapmıştı. Yıldız, hemen İrem’in yanına giderek eline bir kağıt sıkıştırarak gizlice Kemal’e vermesini ister. İrem ne olduğunu anlamamıştı ama Yıldız’ın istediğini fırsat bularak yerine getirmişti. Kemal ne olduğunu anlamadan şaşkın gözlerle ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışıyordu. Koşarak lavaboya gider ve verdiği kağıdı açmaya çalışır. Gördüğü şey karşısında daha da şaşırır çünkü, verdiği kağıt boştur. İyice kafası karışan Kemal oyun oynadığını düşünür ve olayı çok kurcalamaz.

Yasak Elma Kemal Kıyafet
Yasak Elma Kemal Kıyafet markası için Tıklayınız

 

Yıldız bluz
Yıldız bluz incelemek için Tıklayınız.

Olaylar iyice karışır. Zehra, gördüklerinden sonra İrem’in Kemal’e karşı ilgisi olduğunu düşünür. Ardından Ender hemen Yıldız’ın yaptığını İrem’e anlatır ve ona hayatının şokunu yaşatır. Tabi Ender’in bu yaptığına karşılık yeni bölümde göreceğimiz Yıldız’ın hamlesi büyük etki bırakacak. Dizinin yeni bölümünde bizleri bekleyen sürprizleri kaçırmamak için pazartesi akşamı Fox ekranlarında buluşalım.

Yasak Elma Zeynep Bluz
Yasak Elma Zeynep Bluz markası için Tıklayınız

 

Hakan Gömlek Markası
Hakan Gömlek Markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Yıldız Mont
Yasak Elma Yıldız Mont markası için Tıklayınız

 

Yıldız deri elbise
Yıldız’ın deri elbisesi Atölye No6

Yasak Elma 32. Bölüm Sponsorları

Yasak Elma kıyafetlerini sizler için hazırladığımız özel bağlantılarla çok kolay bir şekilde ulaşacaksınız. Moda şeklinizi oluşturmanıza yardım edecek tüm bilgilere buradan ulaşabileceksiniz. Sizler de keyifli bir seyir için takipte kalın.

yasak elma yıldız bluz
yasak elma yıldız bluz için Tıklayınız.

 

Lila pembe sweatshirt
Lila pembe sweatshirt için Tıklayınız.

 

Kemal Hırka markası
Kemal Hırka markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zeynep Elbise
Yasak Elma Zeynep Elbise markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zeynep Kaban
Yasak Elma Zeynep Kaban markası için Tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir