Yasak Elma 33. Bölüm Kıyafetleri

Entrikalar dolu dizimizin büyük soluklu 33. yeni bölümünü izlemek için çok az kaldı. Yasak Elma 33. bölümünde yaşayacağınız büyük gizemler açığa çıkacak mı, Ender yalanlarına devam edecek mi, Yıldız’ın iş birliği yaptığı ortaya çıkacak mı? Daha fazla merakla beklemek için çok az bir süre kaldı. Yasak Elma 33. yeni bölüm heyecanı bu düşüncelerle daha da artıyor. Yıldız’ın en son yaptığı hamleye karşılık Ender ne yapacaktı? Her şey için Pazartesi günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarında buluşalım.

Yasak Elma 33. Yeni Bölüm’ünde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta ortalık oldukça karışmıştı. Ender’in usta işi olan hain planını gerçekten takdir ediyoruz, büyük bir hayranlıkla olanları izledik. Yıldız, ona güvenerek nasıl bir hata yaptığını geç olsa da anlamıştı ancak, rahat duramaz ve öcünü alacaktı. Şimdi onun arkasından büyük bir oyun oynama sırası Yıldız’a geçmişti. Kardeşiyle birbirine düşüren Enderden onu ağlatacak intikamını alır. Emir üzerinden hain plan kurarak Caner ile birbirine düşmesine sebep olur. Dizinin son sahnesinde Yıldız ve Ender karşı karşıya gelir. Birbirlerine göz dağı vererek ayrılırlar.

Zeynep pantolon
Zeynep pantolon için Tıklayınız ve bluz için Tıklayınız.

 

Hakan kahverengi mont
Hakan kahverengi mont için Tıklayınız.

 

Lila sweatshirt
Lila sweatshirt için Tıklayınız.

 

Yıldız büstiyer ve etek
Yıldız büstiyer için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

 

Zeynep haki kaban
Zeynep haki kaban için Tıklayınız.

 

Yıldız deri ceket
Yıldız deri ceket için Tıklayınız.

 

Ender yıldızlı sabahlık
Ender’in yıldızlı sabahlığı Victoria Secret.

 

İrem kırmızı mont
İrem kırmızı montu SetreTekstil.

 

Yasam Elma Ender Çanta markası
Yasam Elma Ender Çanta markası buyulupapucs

 

Zehra lacivert bluz
Zehra lacivert bluzu KinziOfficial.

Kuzgun Dizisi Tüm Kıyafetlerini İnceleyebilmek İçin Tıklayınız.

33. yeni bölümün fragmanında da gördüğünüz gibi Ender tehditlerine devam ediyor. Yıldız bu defa geri planda kalıyor gibi. Ender ona telefonundaki ses kaydını göstererek yine bir şey yapması için zorluyor. Şok geçiren Yıldız’ın gözleri yuvasından fırlayacak gibiydi. Evin içine daha da sızan Ender, artık planlarını daha kolay işleyecekti. Diğer taraftan Emir için savaş veren çift nasıl bir sonuç alacak. Emir’i arkadaş çevresinden uzaklaştırmaya çalışan Halit, gelecek olan tehlikeden habersizdir. Dizinin yayınlanacak yeni bölümünde daha fazlası için buluşalım.

Yasak Elma Emir hırka
Yasak Elma Emir hırka için Tıklayınız.

Yasak Elma 33. Bölüm Sponsorları

Yasak Elma kıyafetlerini şimdi sitemizden çok kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Sizlere özel hazırlanan bağlantılar sayesinde çok kolay bir şekilde ürüne ulaşacaksınız. Moda şeklinizi oluşturmanıza yardım edecek tüm bilgilere ve kıyafetlere sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Dizinin oyuncuları oldukça şık giyinirken ne giydiğini takip ederek siz de şıklığınızı oluşturabileceksiniz.

Yıldız boğazlı siyah kazak
Yıldız boğazlı siyah kazak için Tıklayınız.

 

Zehra yeşil tulum
Zehra yeşil tulum için Tıklayınız.

 

Zeynep siyah kaban
Zeynep siyah kaban için Tıklayınız.

 

Lila pembe sweatshirt
Lila pembe sweatshirt için Tıklayınız.

 

yasak elma yıldız bluz
yasak elma yıldız bluz için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir