Yasak Elma 34.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 34.Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 34.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm için yayınlanan fragmanında bu hafta çok heyecanlı geçecek gibi duruyor. Yıldız, Alihan’a ablama bunu nasıl yaparsın diyerek karşısına çıkıyor. Yıldız, Zeynep’e de bu evlilik sahte değil gerçek olabilir diyerek kafasını iyici kurcalamış görünüyor. Zeynep’in Dündar’ı çağırdığı ve seni buraya başka bir şey için çağırdım dediği sahnede neler olacak şimdiden merak edilmiş gözüküyor. Yasak Elma Kıyafetleri yeni bölüm ile yayınlamaya devam edeceğiz.

Zeynep kırmızı kazak
Zeynep kırmızı kazak için Tıklayınız.

Yasak Elma 33.Bölümde Neler Oldu

Yıldız kendisine yapılanlardan sonra Ender’e karşı büyük bir darbe vuruyor. Kurmuş olduğu plan ile Ender’in Caner ile arasını açmayı başarıyor. Fakat bu sefer Ender’in hiç bir şey den haberi yokken Caner ablasını kesinlikle görmek istemiyor. Kardeşini yanına giden Ender, Caner’in ablasına sarf ettiği sözlerden sonra kapıyı kapatarak içeri almıyor. Ender’i ağlar şekilde gören Yıldız, insanın kardeşi ile arası bozulması kötü tabi diyerek dalga geçiyor. Bu oyunu Yıldız’in oynadığını Ender o anda öğrenmiş oluyor.

Ender kırmızı kaban
Ender kırmızı kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız etek
Yasak Elma Yıldız etek ADL,incelemek için Tıklayınız.

Emiri oyunun bir parçasında kullanın Yıldız onun işten kovulmasına sebep oluyor. Emir’e hırsız süsü vererek bunu yapıyor. Bu suçlamayı yaptıranın da Ender olduğu süsünü veriyor. Emir’i kovduran kişininde bu şekilde Ender olduğu düşünülüyor. Caner ise hiç şüphesiz bu tür hareketlerin ablasın yapmış olmasından hiç şüphe duymuyor. Ender’e Zeynep ile aralarını bozmasının acısını çıkartırcasına oyun öyle değil böyle oynanır diyor. Bana bunu yapmayacaktın diyen Ender yine de Yıldız’in gözünü korkutamıyor. Ender tarafında satılan Yıldız ona acısını bu şekilde çıkardığını söylüyor. 

İrem Mont Markası
İrem Mont Markası setretekstil

 

Alihan Saat markası
Alihan Saat markası için Tıklayınız

Kuzgun Kıyafetleri için Tıklayınız

Ender’e yapmış olduğu planı başaran Yıldız’in bu sefer Zeynep’i geri kazanmak için yollara aramaya başlıyor. Yıldız’in peşini Ender’in bırakmaya hiç niyeti yok. Yıldız’in Halit’in yanındayken nasıl korktuğunu evlerinde kendi gözleri ile görüyor. Yıldız’la tekrar buluşan Ender ona ses kaydını dinletiyor. Alaylı dille konuşan Ender, Yıldız’dan isteği onu şok ettiriyor.

Yıldız deri ceket
Yıldız deri ceket markası için Tıklayınız.

Alihan’a bir paket geliyor ve bu zamana kadar hayatında almış olduğu tüm kararları sorgulamasını sağlamış oluyor. Zeynep ile yaşamış olduklarına ayrıca tahammül edemiyor. Yapmış olduğu yanlardan dönmek ister ve Halit ile de yüzleşir. Halit ve Alihan arasında olan savaşın bitmesine bu görüşme de bir adım olmuş oluyor. Ender’in ise formalite evlikten boşanmaya hiç niyeti yoktur. Alihan’ın avukatının hazırlamış olduğu boşanma evraklarını Ender kalemi eline alır ve alay edercesine boşanmamaya karar verir.

Yasak Elma 34.Bölüm Kıyafet Markaları

Yasak Elma dizisi her hafta heyecanla izlenmeye devam ederken oyuncuların giymiş olduğu kıyafetlerde sürekli olarak değişmektedir. Şık giyimin yaşandığı bölümlerdeki Dizi Kıyafetleri ve sponsor markalarını sizlere burada yayınlamaya çalışıyoruz. Dizi gününde sonra kıyafetler ilave olmaya devam edecektir.

Lila sweatshirt
Lila sweatshirt markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zeynep Pantolon
Yasak Elma Zeynep Pantolon için Tıklayınız. Bluz için Tıklayınız.

 

Zeynep haki kaban
Zeynep haki kaban için Tıklayınız

 

Hakan kahverengi mont
Hakan kahverengi mont markası için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir