Yasak Elma 35. Bölüm Kıyafetleri

Dizimiz bu haftaya bomba gelişmelerle geliyor. Şimdi yayınlanan fragmanlarıyla Yasak Elma 35. bölümünün tüm detaylarını göreceğiz. Peki, Zeynep’in geçtiğimiz hafta Dündar’a yaptığı evlenme teklifi ile kafalarımız iyice karışmıştı. Bu hafta ise nasıl bir gelişme bizleri bekliyor açıkçası merak içindeyiz. Ama fragmanı izleyince gördüklerimiz daha da şaşırtıyordu. Yasak Elma 35. Bölüm ayrıntılarını keşfetme zamanı geldi.

Yasak Elma Yıldız Bluz
Yasak Elma Yıldız Bluz incelemek için Tıklayınız

 

Yasak Elma Kemal Kazak
Yasak Elma Kemal Kazak için Tıklayınız

 

Yasak Elma 35. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Zaman, dizide oldukça hızlı gelişmeler arasında kaybolmuştu. Her hafta gördüklerimizden sonra artık bir sonraki bölümde olacaklara şaşırmamak mümkün olmuyor. Geçtiğimiz bölümde Ender’in hain planı sekteye uğrasa da amacına ulaşmıştı. Yıldız, telefondaki şahit olduğu her şeyi Zeynep’e anlatır ve büyük bir yıkıma sebep olur. Yine hayal kırıklığıyla karşı karşıya kalan Zeynep, hiç beklenmedik bir adım atar. Hiç düşünmeden Dündar’a evlenme teklifi eder. Bu olayı Alihan nasıl karşılayacak ve Zeynep’e neler söyleyecek? Hepsini yeni bölüm yayınlandığı gün öğreneceğiz.

Yasak Elma Zeynep Kaban
Yasak Elma Zeynep Kaban markası için Tıklayınız

 

Ender kaban
Ender kaban için Tıklayınız.

 

Kemal Mavi Kazak markası
Kemal Mavi Kazak markası için Tıklayınız

 

Yasak Elma Yıldız Kırmızı Elbise
Yasak Elma Yıldız Kırmızı Elbise markası atolyeno6

 

Zeynep puantiyeli elbise
Zeynep puantiyeli elbisesi Portrait of a Lady.

 

Yasak Elma Zehra Mavi Elbise
Yasak Elma Zehra Mavi Elbise markası: kameya official

 

Lila bluz
Lila bluz Tiffany.

Vurdun Dizisi Tüm Kıyafetleri İncelemek İçin Tıklayınız.

Fragmanları yakından incelersek, Zeynep ve Dündar’ın yüzük taktıklarını görebiliriz. Alihan, duyduklarına inanamamıştı ama korktuğu gibi oldu. Yıldız’ın evinde bir araya gelen çift, burada evleneceklerine giden ilk adımı atmışlardı. Çok pişman olacağını söyleyen Alihan, asla sözünü geçiremez. Yaptıklarından sonra kendisine bunu söylemesinin hakkı olmadığını ifade eder. Gerçekten seven taraf yani Dündar, halinden oldukça memnundu. Aynı şeyi Zeynep için söylemek oldukça zor ama kendi açısından yapacak başka bir şey olmadığını düşünür. Bu olanlar karşısında Alihan’ın gözleri neredeyse yuvasından çıkacaktı.

Zeynep beyaz kazak
Zeynep beyaz kazak için Tıklayınız.

 

Yıldız rugan kaban
Yıldız rugan kaban AtolyeNo6.

 

Ender elbise
Ender elbise Exquise Official.

Fragmanın sonunda ise sürpriz biri gelir ve söyledikleri hiç de kulağa hoş gelmiyordu. Yıldız ve Zeynep’in babası hapishaneden çıkıp, annelerinin yanında soluğu alır. Tehdit eden adam, annelerini boğmaya kalkıyordu ve kızının nerede olduğunu soruyordu. Bu sahneler karşısında daha da merak içinde bırakan dizinin yeni bölümünü beklemek oldukça zor. Pazartesi günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarında harika bölüm için görüşmek üzere.

Yasak Elma Zerrin elbise
Yasak Elma Zerrin elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Lila Bluz
Yasak Elma Lila Bluz markası: jimmy_key

Yasak Elma 35. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Yasak Elma Kıyafetleri her hafta ilgimizi çekmeye devam ediyor. Yeni bölümde var olan kıyafetleri yayınlanmaya başladığı andan itibaren sizlere sunmaya başlayacağız. Sürekli olarak güncellenecek olan kıyafetleri, belirli sürelerle sitemize girerek takip edebilirsiniz. Daha ayrıntılı olarak kıyafetleri inceleyelim.

Ender kırmızı kaban
Ender kırmızı kaban için Tıklayınız.

 

Yıldız deri ceket
Yıldız deri ceket markası için Tıklayınız.

 

Zeynep haki kaban
Zeynep haki kaban için Tıklayınız

 

Zeynep kırmızı kazak
Zeynep kırmızı kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir