Yasak Elma 36.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 36.Bölüm Fragmanı

Ender ve Halit, Yıldız’a otelde birlikte baskın yapıyorlar. Zeynep, Dündar ile evlilik kararı veriyor. Alihan’ın bu durum karşısında Zeynep’in kızgınlıkla onunla evlenmek istediğini Dündar’a anlatıyor ve onun kafasını da biraz karşıtırıyor. Heyacanlı geçen haftanın üzerine Yasak Elma 36.Bölümde neler yaşanacağı bu hafta hep birlikte göreceğiz. Yasak Elma Yıldız Kıyafetleri ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz.

Yasak Elma Zeynep pantolon
Yasak Elma Zeynep pantolon incelemek için Tıklayınız ve gömlek için Tıklayınız.

 

Zehra eşofman takımı
Zehra eşofman takımı tayt için Tıklayınız ve sweatshirt için Tıklayınız.

Yasak Elma Son Bölüm Kıyafetleri ve Yaşananlar

Zeynep ile aralarının bozulmasını göze alan Zeynep, kendisini Ender’in onu tehdit ettiğini söylüyor. Ender’in telefonunu aldığı tehdit karşısında ele geçirdiğini söylüyor. Ender’in yatakta Alihan ile çekilmiş fotoğrafını Yıldız söylüyor. Şok içinde kalan Zeynep, Yıldız’ı dinlemeye devam ediyor. Söylediği ilk söz ne kadar aptalım demek oluyor. Öğrendiği bu bilgi karşısında Zeynep önemli karara imza atıyor. Dündar için Zeynep akşam yemeği hazırlıyor. Masayı gören Dündar çok şaşkın oluyor. Dündar’ın gördüğü bu sofra karşısında Zeynep’in masayı Hakan ile çıkan fotoğraflarından dolayı hazırladığını düşünüyor. Zeynep ise tam tersine bu masayı hazırlamasının Hakan ile bir alakası olmadığını söylüyor. Dündar ise Zeynep’e ilişkilerini daha üst seviyelere taşımak istediğini söylüyor. Bu durum karşısında Zeynep evlenelim diyerek cevap veriyor. Duydukları karşısında şok olan Dündar çok mutlu oluyor.

Bir Aile Hikayesi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Zerrin siyah elbise
Zerrin siyah elbise için Tıklayınız.

 

Yıldız pembe bluz
Yıldız pembe bluzu ve eteği MyBestFriends incelemek için Tıklayınız.

 

Zeynep tek omuz elbise
Zeynep tek omuz elbisesi Neslihan Kızılbulut.

Kemal ve Yıldız birlikte ailece aynı evde yaşamak zorunda kalıyor. Yıldız’ın peşini Kemal bir türlü bırakmıyor. Gece herkes odasına gittiği sırada Yıldız’ın odasına Kemal geliyor. Yıldız hemen onu dışarıya çıkarmaya çalışır. Hala Yıldız’ı kıskanan Kemal ona spor salonundaki hocası ile aralarında bir şeyler olup olmadığını sorar. Yıldız’ın da kendisini sevdiğini savunan Kemal, Halit ile kıskandırmak için yaklaştığını söylüyor.  Kemal’e Zeynep ile evlendiğinden ceza olarak Yıldız onların mutluluğunu izleyeceğini söylüyor. Lila, Kemal’in Yıldız odasında olduğunda anda odasına giriyor. Kemal o sırda Yıldız’ın omuzlarından tutuyor. Lila’yı karşılarında gördüklerinde afallayarak bakıyorlar. Lila ise onları bu şekilde gördüğünde şok oluyor. Annesine giden Lila onları gördüğü akşamı anlatmaya başlıyor. Annesi ise hemen fırsat kaybetmeden soluğu Halit’in ofisinde alır.

Yıldız kaban
Yıldız kaban markası Sorbe.

 

Kemal siyah kazak
Kemal siyah kazak için Tıklayınız.

 

Zehra payetli ceket
Zehra payetli ceketin markası Day n nite.

 

Ender kırmızı elbise
Ender kırmızı elbise AtolyeNo6.

Bu olaylardan sonra Kemal’e Yıldız pılını pırtını her şeyini topla diyerek git diyor. Yıldız’a Kemal’in papuç bırakmaya hiç niyeti yok. Kemal’in Yıldız’a karşı olan kıskançlığı da artmaya devam ediyor. Kemal’i evden göndermeye çalışan Yıldız, Dündar’ın yanına giderek onu takip ettirmek için yardım alıyor. Dündar adamlarından birini Kemal’i takibe gönderiyor. Yıldız’ı geri kazanmaya çalışan Kemal, Ender ile tekrardan masaya oturuyor. Kendinden her zaman emin olan Ender, Kemal’e karşı benim dediklerimi yaparsan Yıldız’ı sahip olursun diyor. Onların bu görüşmesi Yıldız’ın takip ettirmiş olduğundan fotoğraflanıyor.

Yasak Elma 36.Bölüm Kıyafet Markaları

 Yasak Elma dizisinde oyuncuların kullanmış oldukları takı ve Dizi Kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Koymamızı istediğiniz ve bildiğiniz markları da bizlere gönderebilirsiniz..

Yasak Elma Yıldız Bluz
Yasak Elma Yıldız Bluz incelemek için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zerrin elbise
Yasak Elma Zerrin elbise ürün incelemek için Tıklayınız

 

Yasak Elma Zeynep Kaban
Yasak Elma Zeynep Kaban markası için Tıklayınız

 

Yıldız deri ceket
Yıldız deri ceket markası için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız etek
Yasak Elma Yıldız etek markası için Tıklayınız (ürün bitmiş olabilir)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir