Yasak Elma 37.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 37.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 37.Bölüm Fargmanı yayınlandı. Halit ile konuşan Ender artık emekli olmasını gerektiğini ve işlerini devretmesini söylüyor. Emeklilik kararı alan Halit bunu Alihan ile de paylaşıyor. Eski genel müdür görevi yapan Kaya’yı Halit şirkete geri getiriyor. Ender, Kaya’yı görür görmez Caner’e biz şimdi bittik diyor. Yasak Elma Kıyafetleri sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz.

Yıldız mavi bluz
Yıldız mavi bluz Exquise,incelemek için Tıklayınız.

 

Ender beyaz ceket
Ender beyaz ceket için Tıklayınız ve palto için Tıklayınız.

 

Yıldız beyaz elbise
Yıldız beyaz elbise için Tıklayınız.

 

Zeynep siyah ceket
Zeynep siyah ceket için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

 

Zehra siyah kaban
Zehra siyah kaban için Tıklayınız.

Yasak Elma 36.Bölümde Yaşananlar

Ceza evinden çıkan Mustafa Asuman’ın yeni evine geliyor. Asuman boğazına sarılan Mustafa’nın elinden kaçamıyor. Mustafa kızının nerede olduğunu soruyor. Mustafa Yıldızın nerede olduğunu sorarak önce onu sonrada seni öldüreceğim diyor. Kızlarını korumak isteyen Asuman onların İstanbul da olduğunu söyler ama kızlarını korumak için uzak tutmak için çaba sarf ediyor.

Zeynep gri elbise
Zeynep gri elbise için Tıklayınız.

 

Lila gümüş etek
Lila gümüş etek markası Kinzi.

 

Ender mavi elbise
Ender mavi elbise Merve Cisko.

 

Ender gözlük
Ender gözlük markası Ana Hickmann.

 

Zeynep lacivert elbise
Zeynep lacivert elbise Trendyolmilla, incelemek için Tıklayınız.

 

Zeynep kazak
Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Şevval Sam siyah palto
Şevval Sam siyah  paltosu Perspective.

 

Zeynep kaban
Zeynep kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep pantolon
Yasak Elma Zeynep pantolon incelemek için Tıklayınız ve gömlek için Tıklayınız.

Yıldız zaman geçtikçe Kemal’in sürekli olarak etrafında olmasından rahatsız oluyor. Yıldız bu anlamda bir şey yapmazsa kendi evliliğinin tehlikeye gireceğinin farkındadır. Kemal ile konudan Yıldız son kez konuşmak için onu otele çağırıyor. Rezervasyonu ise onun adına yaptığını söylüyor. Caner bu ikilin konuşmasına tanıktır. Caner duyduğu konuşmaları hemen ablası Ender’e anlatıyor. Bunu öğrenen Ender tam bir dört köşe olur. Yıldız ve Kemal otelde buluşmuştur. Bu fırsatı değerlendirmeye çalışan Ender hemen Zehra ve Halit’i yanına alarak otele doğru yola çıkıyor.

Zehra eşofman takımı
Zehra eşofman takımı tayt için Tıklayınız ve sweatshirt için Tıklayınız.

Çarpışma Dizisi Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Ender, bir sonun başlangıcına hoş geldiniz diyerek çok emin konuşmalar sarf eder. Yıldız konuşmalarında Kemal’e çok sevdiğini söylüyor. Başta buna inanmayan Kemal, Yıldızın gözyaşları içinde kalmasından dolayı ikna oluyor. Kemal-i Yıldız öpüyor ve ikili yakınlaşır. Enderun kurmuş olduğu plan ise yolunda tıkır tıkır işlemeye devam ediyor. Ender baba ile kızın aynı kaderi paylaşması çok acı diyor. Zehra neden haberi olmadığı için çok meraklıdır. Kapı çalar ve kapıyı Yıldız gecelikli olarak açıyor. Yıldızı durdurmak isteyen Kemal başarılı olamamıştır. Ender, Halit ve Zehra onları  bu vaziyette görüyor.

Zerrin siyah elbise
Zerrin siyah elbise için Tıklayınız.

 

Yıldız pembe bluz
Yıldız pembe bluzu ve eteği MyBestFriends incelemek için Tıklayınız.

Zeynep ve Dindarın ilişkileri ciddi bir yolda devam etmektedir. Dündar ve Zeynep’in ilişkileri yüzük takarak farklı bir boyut almıştır. Dündar ailesini Zeynep ile tanıştırmaya getirir. Bu durum karşısında Alihan Zeynep den artık ümidi kesmiştir. Zeynep ile tekrar birlikte olamayacağını anlayan Alihan hayatında artık farklı bir karar alıyor.

Yasak Elma 37.Bölüm Sponsorları

Yasak Elma dizisi heyecanla devam etmektedir. Heyecanın sürekli olarak devam ettiği dizide oyuncuların giymiş olduğu kıyafet sponsorları da dikkat çekmeye devam etmektedir. Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için bizi takip etmeye devam ediniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir