Yasak Elma 40. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 40. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 40. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınladı. Fragmanda Kaya ile Ender arasında gerilimin büyüdüğü görülmektedir. Kaya’nın gerçeklerin peşine düşmesi Ender’i çileden çıkartmıştır. Yasak Elma Ender Elbise ve sponsorları için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Yasak Elma Zeynep Sarı Ceket
Yasak Elma Zeynep Sarı Ceket incelemek için tıklayınız.    pantolon incelemek için tıklayınız

 

Alihan beyaz tişört
Alihan beyaz tişört için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan Ceket
Yasak Elma Alihan Ceket incelemek için tıklayınız

 

Yasak Elma Kaya Ceket markası
Yasak Elma Kaya Ceket markası incelemek için tıklayınız

 

Yıldız beyaz tulum
Yıldız beyaz tulumun markası Exquise Official.İncelemek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Lila Yakasız Kot Ceket
Yasak Elma Lila Yakasız Kot Ceket markası beylissofficial. Kot Ceket çeşitleri için tıklayınız

 

Ender mavi elbise
Ender mavi elbise Exquise,ürün için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Alihan Kazak
Yasak Elma Alihan Kazak incelemek için tıklayınız

 

ADL elbise fırsatları
AdiL Işık elbise fırsatları incelemek için tıklayınız

 

Yasak Elma Alihan Jean
Yasak Elma Alihan Jean Mavi  incelemek için tıklayınız ve ayakkabısı için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Cansu Melis Karakuş
Yasak Elma Cansu Melis Karakuş kürk ve etek markası Diproject etek giyim önerileri için tıklayınız

Yasak Elma 39. Bölüm Özeti

Zeynep gelinliğiyle havaalanına gelmişti, Alihan ansızın Zeynep’in karşısına dikiliverdi. Uçağı kalmasına rağmen gitmemiştir. Bu arada Dündar, Zeynep’in peşinden gelir ve Alihan ile sarılırken görür. Büyük hayal kırıklığına uğramıştır.  Ağzı boş durmayan Caner, Ender’e düğünün olmadığını ve Zeynep’in kaçtığını söyler. Ender bu haberden sonra oldukça keyiflenir. Büyük acı çektirdiğinin farkında olan Zeynep, Dündar’la konuşması gerektiğinin farkındadır.

Yasak Elma Ender Kıyafet markaları
Yasak Elma Ender Kıyafet markaları incelemek için tıklayınız

Yıldız ve annesi evde tedirgin bir şekilde Zeynep’in nereye gittiğini merak içinde beklemektedir. O sırada Zeynep Alihan’ın telefonundan Yıldız’ı arar ve iyi olduğunu söyler. Kurnaz Mustafa ise Halit’in şirketinin adresini öğrenir. Yıldız, annesini affetmediğini ifade eder sadece Zeynep’in gerçeği öğrenmemesi için çabaladığını söyler.

Yasak Elma Ender Pudro rengi pantolon
Yasak Elma Ender Pudro rengi pantolon incelemek için tıklayınız

 

Mango şıklığı
Mango şıklığı için tıklayınız

 

Yasak Elma Şevval Sam Pudro rengi Ceket
Yasak Elma Şevval Sam Pudro rengi Ceket incelemek için tıklayınız

Ender ise Kaya ile olan geçmişinin öğrenilmemesi için Caner’le birlikte bir şeyler düşünmeye başlar. Şirketin ayaklı gazetesi Tülin, Kaya’yı ziyarete gelir. Ender’den konu açar ve geçmişten konuşulur. Tülin, Kaya’ya Ender konusunda dikkatli olması gerektiğini hatırlatır. Ve kafasındaki şüpheyi birden anlatmaya başlar. Erim’in senin oğlum olduğunu düşünmüştüm diye kafasını oldukça karıştırmasına sebep olur.

TrendyolMilla Elbise fırsatları
TrendyolMilla Elbise fırsatları incelemek için tıklayınız

Yasak Elma 40. Bölüm Kıyafetleri

Kaya, Ender’in Erim ile olan yakınlaşmasını istemediğini düşünür. Ender’in hareketlerine anlam veremez. Şüphe duymaya başlar. Yıldız, Erim’in kafasına girmeye çalışır. Tüm dikkatini Kaya’ya doğru çekmeye başlar. Ender, Kaya ve Orhan’ın bulunduğu mekana giriş yapar ve Kaya’nın bütün dikkati Ender’e kayar. Enderin de bütün dikkati Kaya’dadır. Arkadaşlarının Kaya’yı beğenmesi Ender’i oldukça kıskandırır.

Ender çizgili elbise
Ender çizgili elbise Trendyolmilla incelemek için tıklayınız

Yıldız’ın Halit’le birlikte şirkete gitmek istemesi kızdırır. Yıldız, Ender’i ziyaret eder ve Kaya’nın konusunu açar. Ağzından laf almaya çalışır ancak Ender hiçbir şekilde tüyo vermez. Yıldız bu sefer Kaya’yı etki altına alır ve konuşmaya çalışır.

Zeynep pembe ceket
Zeynep pembe ceket incelemek için tıklayınız etek için tıklayınız

Çifte aşıklarda ise durum heyecan dolu idi. Alihan, Zeynep’e her konuda yanında olacağının bütün zorluklara birlikte göğüs gerçeklerinin sözünü verir. Zeynep, Dündar’ı ziyarete gelir ve çok büyük üzüntü duyduğunu ifade ederek özür diler. Kendini affettirmeye çalışır. Dündar bu travma olaydan sonra çok kırılmıştır. Emir ve Caner bir karar alarak Dündar’a gitmişlerdir.

Mustafa ise çoktan şirkete gelmiştir ve Halit’le görüşmek ister. Niyetini oldukça belli eden Mustafa, Halit’i oldukça sinirlendirir. Mustafa ise tehditkâr bir tavırla şirketten ayrılır. Ender arkadaşlarını bahane ederek Kaya’nın hayatında biri olup olmadığını merak eder. Caner ve Emir Dündar’ın mekanına gelir. Dündar onları bütün soğukluğuyla karşılar. Zeynep’in özür dileyip gittiğini anlatır. Zerrin tarafında ise Zeynep konusunda yumuşama başlamıştır. Alihan ve Zeynep’in barışmasına sevinmiştir.

Lila sarı bluz
Lila sarı bluz incelemek için tıklayınız

Yasak Elma 40. Bölüm Dizi Sponsorları

Mustafa ise kızı Yıldız’ın peşine düşüp eve gelmiştir. Yıldız babasını ilk görüşte tanımaz. Korku ve tedirginlikle babasını karşılar. Onu içeri alarak geçmişten konuşmaya başlarlar. Yıldız babasının annesinin onu aldatmasından ve adamı öldürmesi nedeni ile hapishaneye girdiğini bir kez daha babasından öğrenir.  Zeynep, Alihan’ın yanına gelir. Ev konusunda anlaşırlar. Yıldız ise babasına karşı öfkelidir. Babasının Halit’i tehdit edip para almaya çalışması onu çileden çıkarır.  Yıldız babasının ondan bir şey beklememesi gerektiğini söyler. Babası ise Yıldız’ı onu dışarı atması haberinin yayılmasıyla tehdit eder. Yıldız korkusuzca reddeder.

Yıldız babasının geldiğini Halit’e söyler. Halit, bu duruma oldukça kızar. Toplantı yemeğine gitmekten vazgeçer. Toplantı yemeğinde Ender ve Kaya baş başa kalır. Kaya ve Erim’in mesajlaşması Ender’i oldukça rahatsız eder. Zeynep ve annesi konuşacakken bu kez de Caner gelir. Ardından Alihan gelir.

İş arkadaşlarının Kaya’ya olan samimiyeti Ender’i kıskandırır. Kaya ise Ender’in bu konuyla neden ilgilendiğini sorgular, Ender kaçamak cevaplar verir. Yaşar ve Halit konuşurken, Zeynep odaya girer. Özür diler ve üzgünlüğünü dile getirir. Yaşar çok kızgındır. Zeynep aslında Halit’ten özür dilemeye gelmiştir. Yaşar’ın hakaret dolu sözlerine karşılık Halit, Zeynep’e destek olmaya çalışır.

Ender beyaz ceket
Ender beyaz ceket incelemek için tıklayınız

Yıldız ve annesi bir çare aramaya çalışır. Zeynep’e nasıl anlatacaklarını düşünürler. Yıldız tüm gerçekleri Zeynep’e anlatması gerektiğini söyler. Zeynep, Alihan’ın yanına gelir ve yaşanan durumu anlatır. Alihan, Zeynep’in morali düzelsin diye yeni oturacakları eve götürmek ister. Ender, aralarındaki anlaşmazlığa son vermek istediğini Kaya’ya söyler. Kaya iş harici görüşmek istemediğini ifade eder. Ender de aynı şekilde onu onaylar. Tülin, Ender’i Kaya’nın odasından çıkarken görünce tam da düşündüğü gibi onun hala Kaya’ya ilgisi olduğunu görür.

Yasak Elma 40. Bölüm Zeynep Giydiği Kıyafetler

Tülin, Erim’in Kaya’dan olduğunu düşündüğünü söyler. Kaya, Ender’in neden Erim’den uzak durmasını istediğini daha iyi anlar ve şüphelenir. Ender’in onu istememesinin sebebini ve Erim’den uzak durmasının sebebini kavrar. Dündar, Zeynep ile konuşmak ister ve arabada telefonunu ister. Anında telefonu kapatır. Kimsenin onları rahatsız etmemesini ister. Dündar Zeynep’e yükselir, kızar bağırır çok sinirlenir. Mustafa Zeynep’in evine gelir ve annesiyle konuşur. Annesinden para ister ve kızlar üzerinden tehdit eder. Ayırca sitemizde Yasak Elma 40. Bölüm Kıyafetleri ile birlikte yayınlanan dizilerdeki kıyafet markaları ve markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Alihan kahverengi ceket
Alihan kahverengi ceket incelemek için tıklayınız

Dündar, Zeynep’i bir eve getirir ve kapatır. Dündar, Zeynep’in evine silahlı adam yollar annesini tehdit ettirir ve Zeynep’in yanına gelerek annesini görüntülü aratır. Zeynep, annesini kafasında silahla görür. Zeynep ne isterse yapacağını söyler. Alihan’a da yalan söyler annesinin hasta olduğunu ve ardından telefonu kapatır. Dündar oda hazırlatmıştır. Gelinlik, kına elbisesi odada her şey vardır. Zeynep kına elbisesini giyer. Duvak örtülürken Zeynep Dündar’ın silahını alır ve annesini bırakması için tehdit eder. Zeynep silahı kendi kafasına dayar. Dündar da onu herkesi öldürmekle tehdit eder. Zeynep silahı geri verir, yapamaz. Ne istiyorsa yapacağını söyler. Dündar, gelinliğini giymesini ister. Zeynep gelinliğini giyer ve Zeynep’ten makyaj yapmasını ister. Alihan’a nasıl süsleniyorsan bana da öyle süsleneceksin der. Zeynep ağlar. Salonda nikah memuru nikah kıymak için bekler. Nikahtan sonra Zeynep’e Çelikkan olarak annesini serbest bırakması için adamı arayacağını söyler. Nikâh kıyılır, Dündar ve Zeynep evlenir. Zeynep annesini aramak ister ama Dündar önce karısı olması gerektiğini söyler.

Zeynep beyaz kazak
Zeynep Yasak Elmada giydiği beyaz kazak incelemek için tıklayınız

 

Yeni Sezon Elbise modelleri
Yeni Sezon Elbise modelleri için tıklayınız

 

Mango yeni sezon Etek fırsatları
Mango yeni sezon Etek fırsatları için tıklayınız

 

Trendyol indrimleri
Trendyol indrimleri incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir