Yasak Elma 7.Bölüm Kıyafetleri

İzlenme rekoru kırarak ekranlara iddialı bir giriş yapan Yasak Elma 7.Bölüm Kıyafetleri ile merak ile bekleniyor. Yasak Elma Dizi Kıyafetleri arasında favori olan Şevval Sam Yasak Elma dizi Kıyafetleri ve Yasak Elma Lal kıyafetleri çok beğeniliyor. Dizi modasını yakından takip eden hanımların fenomen olduğu Yasak Elma Ender kıyafetleri pazartesi akşamlarına damga vuruyor ve stil sahibi hanımlardan tam not alıyor. Yasak Elma Şevval Sam kıyafetleri her bölümde sınıfını geçmeyi başarırken, izleyicisi Yasak Elma Ender Kıyafetleri nereden? Yasak Elma Ender Kıyafet sponsorlarını çok merak ediyor. Yasak Elma kıyafet markalarını şimdiden araştırmaya başladık. Dizinin yayın akışı ile sitemizi güncelliyor ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 7.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 30 Nisan kıyafetleri arasında Ender Argun kıyafetlerine göz atacak olur isek, Ender’in giydiği bordo trençkot, bordo etek ve beyaz bluz kombini ile Yasak Elma 7.Bölümde Enderin giydiği yırtmaçlı kırmızı elbise, bej çanta ve Yasak Elma Enderin son bölümde taktığı güneş gözlüğü markası? Yasak Elma 7.Bölüm Ender kıyafetleri sitemize ekleniyor olacak. Genç kızların favorisi yakışıklı oyuncu Onur Tuna kıyafetleri son moda erkek modasını yansıtırken, Yasak Elma Alihan kıyafetleri, ayakkabıları, güneş gözlüğü, kol saati ve tüm aksesuarları çok beğeniliyor. Yasak Elma Alihan’ın son bölümde giydiği haki yeşil gömleği, jean pantolonu ve spor ayakkabı kombini ile çok şık ve cool görünen Yasak elma Alihan kıyafet markaları sitemizde sizler ile paylaşılıyor olacak.

Yasak Elma Lal kıyafetleri arasında Lal’in giydiği pembe ceket, siyah bluz ve siyah mini eteği ile Sarı ceket ve siyah etek kombini Yasak Elma son bölüm kıyafetleri arasında favoriler arasına girmeyi başarıyor.

Yasak Elma 7.Bölüm Özeti

Ender Yıldızın foyasını ortaya çıkarmak için kolları sıvadı ve Caner ile işbirliğinde bulduğu ipucu ile soluğu Alihan’ın yanında alır. Alihan Enderin Yıldız ve Zeynep ile kardeş olup ikisinin zengin koca avına çıkan paragöz kızlar olarak tanıtıyor. Zeynep hayatının en kötü günü yaşadığı o gün için Yıldız’dan hesap sorar ama Alihan ile aralarına yeni bir sorun girmesine engel olamaz. Ender Alihan ile Lal arasına Zeynep olduğunu Lal’e söyler ve Lal soluğu Alihan’ın evinde alır. Alihan, Zeynep ve Lal ilk kez yüzleşir ve Lal anlattıkları karşısında evi terk eden Zeynep Alihan’ı terk mi? ediyor.

Yasak Elma 7.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma Enderin 8 Bolumde giydigi siyah beyaz takim
Yasak Elma Enderin 8 Bolumde giydigi siyah beyaz takim TrendyolMilla incelemek için Tıklayınız

 

Yasak Elma Enderin 8 Bolumde giydigi yesil elbise
Yasak Elma Enderin 8 Bolumde giydigi yesil elbise @jaquette_by_elvan

 

Yasak Elma 7 Bolum Yıldız trenckot
Yasak Elma 7 Bolum Yıldız trenckot için Tıklayınız

 

Yasak Elma 6 Bolum Ender beyaz tulum
Yasak Elma 6 Bolum Ender beyaz tulum @jaquette_by_elvan

 

Yasak Elma 6 Bolum Alihan gomlek-jean
Yasak Elma 6 Bolum Alihan gomlek-jean Mavi incelemek için Tıklayınız

 

Yasak Elma 6 Bolum Halit takım elbise
Yasak Elma 6 Bolum Halit takım elbise Ds Damat incelemek için tıklayınız

 

Yasak Elma 6 Bolum lila beyaz bluz
Yasak Elma 6 Bolum lila beyaz bluz @kasha_tr

Yasak Elma 6 Bolum lila etek @kinzi.official

Yasak Elma 6 Bolum lila ceket
Yasak Elma 6 Bolum lila ceket @868boutique868

 

Yasak Elma 7 Bolum Yıldız bluz
Yasak Elma 7 Bolum Yıldız bluz Tıklayınız

 

Yasak Elma 7 Bolum Alihan yesil gomlek
Yasak Elma 7 Bolum Alihan yesil gomlek

Yasak Elma 7 Bolum Zeynep bluz Sateen 20TL incelemek için Tıklayınız

Yasak Elma 7 Bolum Ender bordo trenckot
Yasak Elma 7 Bolum Ender bordo trenckot

 

Yasak Elma 7 Bolum Zeynep beyaz bluz
Yasak Elma 7 Bolum Zeynep beyaz bluz

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir