Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Başlayacak?


Yasak Elma Ne Zaman Başlayacak?

Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Bu sorunun cevabını uzunca bir süre aradık. Ancak; büyük beğeni toplayan dizinin pandemiden dolayı çekimlerine uzun bir ara vermek zorunda kalmıştır. En son Fox TV ekranlarında 3. sezon 74. bölümü ile ara vermişti. Daha sonrasında ise sürekli takip altında kalan dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu olmuştu. Büyük bir beğeniyle takip edilen Yasak Elma dizisi, 3. sezonda tam anlamıyla krallığını ilan etmişti. Asıl şimdi merak edilen 4. yeni sezona ne zaman başlayacağı idi.

Yasak Elma 4. sezon çekimleri için Temmuz ayında start vereceğini açıkladı. Takipçileri tarafından büyük heyecan uyandıran dizinin hem komedi hem dram olması daha da popüler hale gelmesini sağlamıştır. Dizi içerisinde yer alan çekişmeli diyaloglardan, yapılan espirilerden ve oyuncuların doğallığından birçok seyirciyi kendisine bağlamayı başarmıştır. Peki, Yasak Elma dizisi 4. yeni sezon 75. bölüm ne zaman Fox TV ekranlarında başlayacak?

Önemli oyuncu kadrosuna sahip olan Yasak Elma, herkes tarafından merakla takip ediliyor. Her hafta reyting oranlarında birinciliğe oturmayı başarıyor. Konusu itibari ile çelişki, entrika ve dedikodu üçgeni içerisinde dönen dizide her an ne olacağını tahmin edemiyorsunuz. İşte bu olaylar etrafında bir de o espiriler havada uçuşurken gülmemek elde değil. Şimdi yeni sezonu için iple çekiyoruz.

Ender ve Caner iki kardeş karakterini oynuyorlar. Bu ikilinin yaptığı planlar ve entrikalar herkesin hayatına parmak sokma hakkına sahip olduklarına inanmalarına, biz izleyiciler olarak gerçekten sempati duyuyoruz. Hele, Yıldız’ın repliklerine gülmemek mümkün mü? Doğallığı ve gülüşleri biz seyircisi tarafından büyük ilgi görüyor. Bu güzelliklere ne zaman kavuşacağız diye merak içerisindeyiz. Umarız, en kısa zamanda Yasak Elma 4. yeni sezonu ile devam edebiliriz.

Yasak Elma Dizi Kıyafet ve Sponsorları

Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Sorusunun cevabını verilen bilgiler dahilinde sizlerle paylaştık. Ayrıca sizler için ana sayfamızda ve dizi kıyafetleri linki ile Yasak Elma dizi kıyafetlerini de sunmak isteriz. Beğendiğiniz oyuncunun tüm kıyafetlerine ulaşabilirsiniz. Hem de tek tıkla ve çok kolay.

milf porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir