Zengin ve Yoksul 2. Bölüm Kıyafetleri

Zengin ve Yoksul 2. Bölüm Fragmanı

Zengin ve Yoksul 2. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı 2. fragman da sizlerle. Zengin ve Yoksul dizisi ATV ekranlarında yeni soluklu olan dizilerden birisi. Ekranlara ilk bölümüyle çok hızlı bir giriş yapan Zengin ve Yoksul, bu hafta yayınlanacak olan 2. yeni bölümü ile siz değerli dizi sevenleri yine coşkulu bir bölüm bekliyor olacak. Zengin ve Yoksul dizisi pazar akşamları saat 20.00’de ATV ekranlarında sizlerle buluşmak üzere geliyor. Büyük ilgi gören diziyi siz de kaçırmamak için akşam için kimseye söz vermeyin.

Zengin ve Yoksul Dizisi Çocuk Kıyafetleri
Zengin ve Yoksul Dizisi Çocuk Kıyafetleri incelemek için tıklayınız

 

Zengin ve Yoksul Nihal Pembe Ceket
Zengin ve Yoksul Nihal Pembe Ceket incelemek için tıklayınız

Zengin ve Yoksul 2. Yeni Bölüm’ünde Sizleri Neler Bekliyor Olacak?

Zengin ve Yoksul kıyafetleri. Yoksul bir ailenin dramı yanında zengin olan akrabalarına karşı başlayan hikayelerini konu alan dizide şimdi durumlar biraz daha farklılaşıyor. Hayatın zorlukları içinde kaybolan Berringiller’e karşılık, onlara acır gözle ve kibirle bakan Erdemliler’in yaşattıkları tam anlamıyla bir dram. Daha fazla yapılan zulümlere dayanamayan Berringiller ailesi, öfkesini çok net bir şekilde göstermeye başlamışlardı. Aynı mahallede yaşayıp ayrı evlerde hayatlarına devam etmeye çalışan bu iki aile, gelecekteki sorunlara nasıl göğüs gerip savaşacaktı.

Zengin ve Yoksul Nihal pembe ceket
Zengin ve Yoksul Nihal pembe ceket için Tıklayınız.
Nike yeni sezon fırsatları
Nike yeni sezon fırsatları incelemek için tıklayınız

Kardeş Çocukları Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

 

Zengin ve Yoksul Nihal Bluz incelemek için tıklayınız
Zengin ve Yoksul Nihal Bluz ADL,incelemek için tıklayınız

 

Zengin Ve Yoksuld dizisindeki takı markaları
Zengin Ve Yoksul dizisindeki takı markası atelier metis. takı modelleri için tıklayınız

Öyle acımasız oldukları için karşısındaki ailesini sürekli olarak aşağılamışlardı. Şimdi sıra Berrilgiller’de… Çok önemli bir sözüyle devam etmek istiyorum; “Zenginlerin belki sinirleri zayıf ama kalpleri taş gibi olur”. Bu söz yapılan zulümlerin ne kadar ağır olduğunu ve ne kadar duygusuz olduklarını göstermiyor muydu? Ailesinin zor günleri hep bu şekilde değildi tabi. Geçmiş senelerde varlıkları olan ve hayatlarını çok iyi yaşamakta olan bir aileydi. Ama babalarının her şeyi kaybetmesi sonucunda acı bir iniş yaşayarak hayatlarına devam etmek zorunda kalmışlardır. Üstelik öz akraba dedikleri kişilerle aynı yerde. Yeni bölümün ayrıntıları için yazımızı takip edin.

Zengin ve Yoksul Aleyna Ceket
Zengin ve Yoksul Aleyna Ceket markası Tosato furs mont çeşitleri için tıklayınız

 

Zengin ve Yolsul Aysel Ceket
Zengin ve Yolsul Aysel Ceket incelemek için tıklayınız

Zengin ve Yoksul 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Zengin ve Yoksul 2. Bölüm Kıyafetleri dizi yayınlanmaya başladığından itibaren sizlerle paylaşılıyor olacak. En çok merak ettiğiniz kıyafetleri ve aksesuarları sizlerle buluşturmak için büyük bir emek harcıyoruz. Sizin de merak ettiğiniz tüm sorularınızı yorum bölümüne yazabilirsiniz. Ürünleri özel bağlantılar sayesinde birebir hazırlayarak sizler için büyük kolaylık sağlıyoruz. Daha fazla kıyafetleri görmek için yazımızı sürekli güncelleyerek bakmalısınız. Kıyafetler yayınlandıkça sitemizde yerini alacağı için aralıklı olarak kontrol etmelisiniz. Şimdilik keyifli seyirler dileriz…

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir