Zengin ve Yoksul Dizi Kıyafetleri

Zengin ve Yoksul Dizisi Hikayesi

Zengin ve Yoksul Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarının da yer alacağı Zengin ve Yoksul dizisi Atv kanalında 7 Nisan 2019 tarihinde ilk bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geniş kadrosu ile yayına başlayacak olan dizi NTC Medyanın üstlendiği yönetmenliğini ise Deniz Yorulmaz yapmaktadır. Dizinin yapımcı koltuğunda Mehmet yiğit Alp oturmaktadır. Dizide yer alan oyuncular Gökhan Alkan, Binnur Kaya, Evrim Solmaz, Osman Sonant, Damla Colbay, Gülcan Arslan, Elif Doğan, Tuna Orhan, Eren Hacısalihoğlu, Sacide Taşaner ve Mert Asker yer almaktadır.

Zengin ve Yoksul Aleyna Ceket
Zengin ve Yoksul Aleyna Ceket LC Waikiki incelemek için tıklayınız

 

Zengin ve Yoksul Nihal Ceket
Zengin ve Yoksul Nihal Ceket LC Waikiki incelemek için tıklayınız

 

Zengin ve Yoksul Nihal Pembe Ceket
Zengin ve Yoksul Nihal Pembe Ceket incelemek için tıklayınız

 

Zengin Ve Yoksuld dizisindeki takı markaları
Zengin Ve Yoksul dizisindeki takı markası atelier metis . takı modelleri için tıklayınız

 

Zengin ve Yoksul Dizisi Çocuk Kıyafetleri
Zengin ve Yoksul Dizisi Çocuk Kıyafetleri incelemek için tıklayınız

 

Nike yeni sezon fırsatları
Nike yeni sezon fırsatları incelemek için tıklayınız

Zengin ve Yolsul Dizisi konusundan bahsedecek olursak, İstnabul’da yaşana birbirlerinden farklı evlerde farklı dünyaları yaşayan iki aileden bahsetmektedir. Berringiller yokuşun tam dibinde yoksulluk ile boğuşurken, akrabaları Erdemliler ise onlara tepeden bakan zengin akrabalarıdır. Berrin onların karşısında köprüyü geçene kadar küçülmeye devam etmektedir. Nihal ise bu durumu hemen atlatmak isterken, Veli’nin buna hiç niyeti yoktur. Aysel bu duruma daha devam istemeyip zengin akrabalarından sadakalarını kabul etmezken, kuzeni Aleyla’nın artık eski kıyafetlerini giymek istemiyor. Aysel bu duruma itiraz için bir kıvılcım beklerken, çok sevdiği aşkı Karan’ı olayın tam ortasında buluyor. Sevdiğini toprağa veren Karan, düşmanının da mezarını kazmaktadır.

Zengin ve Yoksul Aleyna Ceket
Zengin ve Yoksul Aleyna Ceket markası (Tosato furs mont)mont çeşitleri için tıklayınız

Kardeş Çocukları Kıyafetleri için Tıklayınız.

İntikam almak isteyen iki genç aşk oyun komplosunu kurarlar. Aleyna Erdemli bu hikayenin en günahsızdır. Aylse ise öfe ve akrabalık bağlarının arasında kalırken, Karan ise iki aşk arasında gidip geliyor. Bu savaşta herkes yenilecektir fakat aşkın mutlu sona ulaşabilecek mi? bunu dizinin devamında görmüş olacağız.

Zengin ve Yolsul Aysel Ceket
Zengin ve Yklsul Aysel Kırmızı Ceket incelemek için tıklayınız

Zengin ve Yoksul Dizi Oyuncuları

Gökhan Alkan ( Karan) :  1987 İstanbul doğumlu, Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Kocaeli üniversitesi ve Anadolu üniversitesinden eğitimini tamamlamıştır. Genç oyuncu, Kalp Atışı, Kocamın Ailesi, Organik Aşk Hikayeleri ve Defne’nin Bir Mevsimi projelerinde rol almıştır.

Adidas indirimli ürünler
Adidas indirimli ürünler için tıklayınız

Elif Doğan ( Aleyna Erdemli) : 1994 İstanbul doğumlu güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Son olarak Çukur dizisinde Hale karakterini canlandırmaktadır. Dizide Aleyna karakterini canlandırmaktadır.

Damla Colbay (Aysel) : 1993 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu İzmir doğumludur. 1.70 boyunda olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Sevilen oyuncu daha önce Hayat Mücizelere Gebe, Kara Para Aşk ve İçerde dizilerinde rol almıştır.

Gülcan Arslan (Nihal) : 1986 Sakarya doğumlu olan güzel oyuncu daha önce Ölene Kadar tv programında ekranlara gelmiştir. 1.72 boyu ile dikkat çekmektedir. Dizide Nihal karakterini canlandırmaktadır.

Zengin ve Yoksul Nihal Bluz incelemek için tıklayınız
Zengin ve Yoksul Nihal bluz ADL, incelemek için tıklayınız.

Binnur Kaya (Berrin) : 1972 Elazığ doğumlu olan deneyimli olan oyuncu Bilkent üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Ünlü oyuncu birçok film ve dizilerde rol almış oldukça beğenilen oyunculardan yer almaktadır. Avrupa Yakası, Yabancı Damat, Sen kiminle Dans Ediyor, Türk malı Aramızda Kalsın ve daha bir çok film ve dizilerde rol almıştır.

Osman Sonant (Aziz Erdemli) : 1970 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu  eğitimini Bahçelievler Belediye Tiyatrosu döneminde eğitimini Yılmaz Gruda’dan alarak oyunculuğa atılmıştır. Leyla ile Mecnun, Son Takla, İtirazım Var, Yangın Var, Memleket, Pandora’nın Kutusu ve Kırık Kalpler Bankası projelerinde rol almıştır.

Evrim Solmaz (Meral Erdemli) : 1972 Ankara doğumlu olan deneyimli oyuncu Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında ilk deneyimine başlamıştır. Sen Ne Dilersen, Umutsuz Ev Kadınları ve Beyza’nın Kadınları projelerinde yer almıştır.

Zengin ve Yoksul Dizisi 1.Bölüm Kıyafetleri

Zengin ve Yoksul Dizi Kıyafetleri 7 Nisan tarihi ile ilk bölümü ATV kanalında ekranlara gelecektir. Dizide yer alan oyuncuların giymiş olduğu kıyafet ve markalarını sizlere paylaşmış olacağız.

Zengin ve Yoksul Aleyna Erdemli Elbise
Zengin ve Yoksul Aleyna Erdemli Elbise incelemek için tıklayınız

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir