Zümrüdüanka 2. Bölüm Kıyafetleri

Zümrüdüanka 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

2020 yılın son dizilerinden olan Zümrüdüanka 2. Bölüm Kıyafetleri ve dizide sponsor markalarını sitemizde güncel olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Tüm diziler de oyuncu kıyafetleri ve sponsor markalarını sitemizde güncel olarak yayınlamaya ediyoruz. 25 Ocak 2020 tarihi ile ilk bölümü ile ekranlara gelen dizinin yeni bölümü bu akşam karşımızda olacaktır. Her hafta cumartesi günü saat 20:00’da yayında olmaya başlayacak olan dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Boyner indirim kodu
Boyner indirim kodu için tıklayınız.

Fox TV ekranlarının en yeni dizisi olan Zümrüdüanka geçen hafta ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin ilk bölümünün ardından 2. bölüm heyecanla beklenmeye başladı. Ceren Yılmaz ve Alp Navruz’un başrollerinde paylaştığı dizide bir çok deneyimli oyuncu yer almaktadır. Dizinin çekimleri Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Karağandere mahallesinde devam etmektedir. Zümrüdüanka dizi kıyafetleri sitemizde sizler için güncel olarak yayınlamaya devam edeceğiz.

Zümrüdüanka Zümrük elbise markaları
Zümrüdüanka Zümrüt elbise markaları için tıklayınız.

Yasak Elma Eda Ece elbiseleri için tıklayınız.

Dizinin ilk bölümünün ardından yaşananlardan biraz bahsedelim. Zümrüdüanka 2. Bölüm Kıyafetleri ve oyuncu sponsorları da sitemizde her hafta eklenmeye devam edecektir. Zümrüt Kuloğlu, babası, annesi, iki kız kardeşi ile birlikte Nevşeher’in en müflis mahallesinde oturmaktadır. En kudretli ailelerinden olan Demirkanlara ait fabrikada çalışıyor. Ülfet hanım kızlarını yaşadıkları bu hayattan kurtulması için hayırlı bir kısmet bulup evlenmelerini istemektedir. Sürekli halinden şikayet ederken kızlarının da aynı şeyi yaşamalarını istemiyor.

Trendyol indirim kampanyalari
Trendyol indirim kampanyalari icin tiklayiniz.

Zümrüdüanka 2. Bölüm Elbiseleri

Anesinin baskılarıyla bir yandan başa çıkmaya çalışan Zümrüt, diğer bir taraftan da Demirkanların varisleri Adil bey’in evlenme teklifini annesi Ülfet hanımdan saklamaya devam ediyor. Bir zaman sonra bunu öğrenecek olan Ülfet, kızının Ali bey’in teklifini kabul ettirmek için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Tüm dizilerde yer alan dizi kıyafetleri her hafta burada güncel olarak yayınlanmaya devam edecektir. Evlenmeyi düşünmeyen Zümrüt ne olursa olsun sonuna kadar direnmeye devam edecektir. Zümrüt’ün çünkü bir sırrı vardır. Demirkanların Suriye’de aşık olan torunu Serhat’a Zümrüt aşıktır ve bu aşk artık küle dönmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.