Zümrüdüanka 5. Bölüm Kıyafetleri

Zümrüdüanka 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Fox TV’nin en yeni dizilerinden olan Zümrüdüanka 5. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçen hafta heyecanlı bölümünün ardından herkes yeni bölümde neler yaşanacak diye fragmanını da aramaya da başladı. Hafta sonunun vazgeçilmez dizilerinden olan Zümrüdüanka her cumartesi saat 20:00’da yayında olmaya devam ediyor. Bu haftaki yeni bölümünde altıncı bölüm ile karşımıza çıkarken 22. Bölüm yayınlanmış olacaktır. Dizinin yeni bölüm fragmanı heyecanla izlenmiş iken geçen haftaki bölümde oldukça fazla heyecanlı geçmiştir.

boyner indirim kodu
boyner indirim kodunu inceleyin.

Zümrüdüanka geçen hafta ekranlara 4. bölüm ile geldi. Son bölümde Abbas kafasında kurguladıkları düşüncelere cevap bulmak için Meliha ve Ülfet’in kapasını çalar. Eline geçen şey sonuç olarak onu bile şaşırtacaktır. Diğer yandan Ülfet, kendisinden Rüstem’i uzaklaştırmak için devam ederken kendi başına geleceklerden tamamen habersizdir.

Zümrüdüanka Dizi Kıyafetleri

Abbas ise öfke ile kalkıp zararla otururken, Zümrüt’ün yaptıklarını da hiç bir zaman unutmayacaktır. Onlara Serhat konusunda hiç bahsetmeyen Zümrüt, hiç yaşadıkları olayları da unutamaz. Demirkan’ın konağındakini varlığından Azimet hiç kabullenmeye niyeti yoktur. Kafasında olan şüphelerinden dolayı Abbas buna cevap alabilmek adına Meliha ve Ülfet’in kapısını çalıyor. Onun eline geçen şey sonuçta onuda şaşırtıyor. Diğer bir yandan Ülfet, kendisinden Rüstem’i uzaklaştırmak için devam ederken başına geleceklerden tamamen habersizdir. Her geçen gün Saniye’ye daha da fazla yanaşan Saniye’nin ise Zümrüt’ü çok büyük bir hayal kırıklığına uğratıyor. Zümrüdüanka 5. Bölüm Kıyafetleri ve dizide giyilen elbise markaları sitemizde güncel olarak eklenmeye devam ediyor. Zümrüt, Serhat’ı bu sefer tekrardan kaybetmeye razı olacak mı?

Zümrüdüanka Serhat giydiği kahverengi kabanı
Zümrüdüanka Serhat giydiği kahverengi kabanı-dizi sponsorları için tıklayınız.

Zümrüdüanka 5. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Tüm kanallarda ekranlara gelen Dizi Kıyafetleri ve sponsorları sitemizde güncel olarak eklenmeye devam ediyor. Kim nereden giyinmiş? Hangi markayı giymiş? merak edilen tüm soruları burada güncel olarak eklenmeye devam ediyor. En çok sevilen kanallardan Fox tv sponsorları, Star Tv sponsorları da burada güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Bizleri takip etmeye devam ederken yüklemiş olduğumuz görsellerin üzerine tıkladığınızda direkt olarak ürüne gitmiş olacaksınız.

Zümrüdüanka Zümrüt giydiği gecelik markası
Zümrüdüanka Zümrüt giydiği gecelik markası-dizi ürünleri için tıklayınız.
Zümrüdüanka Serhat giydiği ceketi
Zümrüdüanka Serhat giydiği ceketi-dizi sponsorlari icin tiklayiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.