Buradasınız
Ana Sayfa > Bir Aile Hikayesi > Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm Fragman
Yeni bölüm ile birlikte Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarını da eklemeye devam ediyoruz. Şakir, doktoru ile yine görüşme halindedir. Söylediği şeylere gerçekten inansa da zamanının daraldığını öğrenmek onu sarsmıştır. Çünkü, daha çok ailesiyle geçireceği zamanlar vardı. Hepsinin hayalden ibaret olduğunu öğrenmek onu çok üzer. Mahur, babasını son zamanlarında mutlu edebilmek için çok uğraşıyor. Ve karısının hamile olduğunu ve onsuz hastanede beklemek istemediğini söyler. Bize karısının hamile kalması pek de inandırıcı gelmedi açıkçası. Babasını mutlu edebilmek için bu beyaz yalana başvurmuş gibi. Daha fazlası için Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında görüşmek üzere. Bir Aile Hikayesi dizi kıyafetleri sitemizde yer almaya devam etmektedir.
Bir Aile Hikayesi Reyhan Elbise
Bir Aile Hikayesi Reyhan Elbise Mango incelemek için tıklayınız.

Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 10. Bölüm’de Neler Olmuştu?
Erdemi Beste’yi görebilmek için  evine gelmişti. Ve burada konuşurlarken bir anda yere düşüverdi. Hemen hastaneye kaldırılan Erdem, beyin kanaması geçirmişti. O kadar korkutmuştu ki yüreklerini ağzına getirmişti. Hastaneye zamanında yetiştirilen Erdem’in hayati tehlikesi geçmişti. Kısa süreli bir hafıza kaybı yaşayan Erdem, Ceylan’ın yaptıklarını unutmuştu. Tabi Beste’ye de ilanı aşk ederek evlenme teklifi ettiğini unutur. Ama kısa süre sonra Erdem’in hafızası yerine gelir ve Ceylan’ın yaptıklarını hatırlar. Onu hemen evinden kovar ve Beste’ye olan aşkını hatırlar. İki aşık evlenme kararı alırlar. İkisinin de mutlulukları gözlerinden belli oluyordu.
Mahur etrafında ise işler pek de istediği gibi gitmez. Hem iş yerinde olan performansı düşmüş hem de babasının Şehnaz ile daha çok vakit geçirmesine üzülüyordu. Çok az bir ömrü kaldığı için onu hep yanında görmek istiyordu. Berk’in ise ilgi duyduğu Derya ile başı dertteydi. Derya, bazı durumların farkında olduğu için büyük bir karar alarak tiyatro oyunundan istifa eder. Patronunun iyice elini bağlayan bu karar Berk’i de çok şaşırtmıştır.  Peki, yeni bölümün sürpriz gelişmelerinde sizleri neler bekliyor olacak? Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorları için resimlere tıklamanız yeterli.
Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot
Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise
Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise incelemek için tıklayınız.

Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Dizi Sponsorları

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm Kıyafetleri bu hafta yayınlanacak yeni bölümün hemen ardından sizlerle olacak. Merak ettiğiniz tüm kıyafetleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Hatta sizin bulduğunuz kıyafet varsa, buradan sizin adınıza paylaşmak bizi mutlu eder. Keyifli bir dizi serüveni içerisinde sizlere tüm kıyafetleri paylaşmak için çalışıyoruz. Bağlantılar sayesinde direkt olarak ürünlerle buluşmanızı sağlayarak, zaman açısından pratiklik kazandırıyoruz. Şimdiden keyifli seyirler dileriz. Bir Aile Hikayesi kıyafetleri sizler için yazımızda!
Bir Aile Hikayesi Derya ceket
Bir Aile Hikayesi Derya ceket incelemek için tıklayınız

 

Bir aile hikayesi mahur saat markası
Bir aile hikayesi mahur saat markası ürün için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Reyhan etek
Bir Aile Hikayesi Reyhan etek incelemek için tıklayınız

 

Mango Bikini ve Plaj çantası
Mango Bikini ve Plaj çantası modelleri için tıklayınız.

 

adl ebiye modelleri
adl ebiye modelleri incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket
Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Erdem Gömlek
Bir Aile Hikayesi Erdem Gömlek incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile hikayesi mahur pantolon
Bir Aile hikayesi mahur pantolon Colin’s ürün için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top
Erotik mersin bayan escort