Buradasınız
Ana Sayfa > Ünlü Stili > Burcu Özberk Dizi Kıyafetleri

Burcu Özberk Dizi Kıyafetleri

Burcu Özberk Dizi Kıyafetleri

Burcu Özberk Kıyafet Markaları

Burcu Özberk Kimdi? Boyu, Kilosu, Kaç yaşındadır? Rol aldığı diziler hangileridir? Burcu Özberk hakkında merak edilenlerden biraz bahsedelim.

Dizi ve tiyatro oyuncusu Burcu Özberk 12 Aralık 1989 Eskişehir doğumludur. 54 kg ve 1,62 boyunda olan sempatik güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Ekranlardaki ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde canladırarak tanınmaya başlamıştır. Yer aldığı bu dizide Huricihan Sultan karakterine hayat vermiştir. Sosyal medyayı çok attik kullanan oyuncunun takipçi sayısı 3 milyonu da aşmış durumdadır. Yeni başlyacak olan dizide güzel oyuncunun takipçileri daha da artacak gibi duruyor.

Burcu Özberk giydi şık Bluz
Burcu Özberk giydi şık Bluz- bluz modelleri için tıklayınız.

Burcu Özberk rol adlığı oyunlardan bahsedecek olursak; Aşk Aptalı: Sam Shepard-Tatbikat Sahnesi, Marquis de Sade Quills :Doug Wright-Tatbikat Sahnesi, Woyzeck Masalı: Georg Büchner-Tatbikat Sahnesi, Küçük Burjuvalar:Maksim Gorki, Ayyar Hamza: Direktör Ali Bey,Macbeth Abla, Kuş Bakışı Kabare, Kırmızı Başlıklı Kız ve Yol Arkadaşlar oyunlarında yer almıştır.

Burcu Özber Netflix Giydiği siyah elbise
Burcu Özberk Netflix Giydiği siyah elbise- diğer elbise modelleri için tıklayınız.

Hercai Dizi Kıyafetleri ve oyuncu sponsorları görmek için tıklayınız.

Kendisini dizi ve sinama alanında da adını fazlasıyla duyuran güzel oyuncu sinema ve dizilerde de rol almıştır. Rol almış olduğu sinema ve dizilerden bahsedecek olursa ilk olarak adını 2013 yılında ekranlara gelen Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakter ile duyurmuş ve oldukça fazla beğeni kazanmıştır. Sırasıyla, 2016-2016 yılında Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında Şahane Damat’da Melike Sağlam karakterine canlandırmıştır. 2017 yılında Badem Şekeri 1-2-3 filminde Alper Saldıran ile başrol paylaşmıştır. 2017/2018 yılında Aslan Ailem dizisinde Burcu Ölgün karakterine hayat veren oyuncu son olarak 2018 yılında Direniş Karatay’da Türkan karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu şu sıralarda yeni başlayan Afilli Aşk dizisinde de Ayşe Özkayalı karakterini canlandırmaya başlamıştır. Afilli Aşk Kıyafetleri yayıncı kanalın izin vermemesinden dolayı diğer dizlerde olduğu gibi paylaşım yapılmayacaktır.

Burcu Özberk Plaj giyimi
Burcu Özberk Plaj giyimi- bikini ve mayo modelleri için tıklayınız.

 

Burcu Özberk elbise modeli
Burcu Özberk elbisesi- elbise modelleri için tıklayınız.

 

Güneşin Kızları dizisinde Burcu Özberk bir kare
Güneşin Kızları dizisinde Burcu Özberk’den bir kare

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top