Buradasınız
Ana Sayfa > Çukur > Çukur 3.Sezon Dizi Kıyafetleri

Çukur 3.Sezon Dizi Kıyafetleri

Çukur 3.Sezon Dizi Kıyafetleri

Çukur 3. Sezon Kıyafetleri

Çukur 3.Sezon Fragmanı

Son iki sezona damga vuran Çukur Dizisi 3. sezona da bomba gibi devam etmeye hazırlanıyor. 16 Eylül 2019 tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanı da yayınlandı. Bizlerde geçen sezon olduğu gibi bu yılda Çukur Dizi Kıyafetleri ve markalarını elimizden geldiğince sizlere yayınlamaya çalışacağız.

Çukur dizisi Efsun Kırmızı Takım markası
Çukur dizisi Efsun Kırmızı Takım markası Adl için tıklayınız
Çukur karaca pantolon
Çukur karaca pantolon markası oxxo için tıklayın.

Yasak Elma Kıyafetleri için tıklayınız.

Çukur Son Bölümde Yaşananlar

Çukur sezon sonu bölümünde en son 67. Bölüm ile ekranlara geldi. Çukur 3. Sezon Dizi Kıyafetleri de aynı zamanda sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. Dizi Kıyafetleri için bizi takip ediniz. Uzun bir yaz döneminin ardından tekrar yeni sezona başlayacak olan dizide son bölümde neler yaşanmıştı? bahsedelim. Son bölümde hapisten çıkan Akın Koçovalı herkesin yüzünü güldürürken, onları kadınlarının Yücel tarafından kaçırılması Koçovalı erkeklerini çok sarsıyor. Çocuklarına hemen onların bulunması talimatın İdris veriyor. Yamaç’ın sarf ettiği “O Çukur’u İstanbul’da sanıyor ya, İstanbul’un Çukur’da olduğunu öğrenecek!” sözleriyle gerilim başlıyor. Yamaç ile Yücel karşı karşıya son kez geliyor. Yamaç’a yaşattığı acılardan dolayı Yücel’in beklemediği bir son hazırlar. Yücel’in yanından ayrılırken Yamam ” Beni gittiğin yerde Baykal’a, Mahsun’a, Çeto’ya sor der. Onlar benim kim olduğumu çok iyi biliyor. Yüksel’in alevlerle birlikte haykırışları geliyor.

Çukur Nehir Kombini Koton
Çukur Nehir Kombini Koton için tıklayınız
Çukur Yamaç Yüzüğü
Çukur Yamaç Yüzüğü için Tıklayınız.

Çukur 68.Bölüm Kıyafetleri

Arabası ile gittiği sırada Selim’in telefonu çalar. Telefon eden kişi onu hastaneden aradığını ve oğlu Akın Koçovalı’nın ceza evine yakın yerde ölü bulunduğunu söyler. Bu konuşmanın ardından şok geçiren Selim, arabasını kenara çekerek olan biteni anlamaya çalışır. Perişan halde morga giderek cesereti teşhis etmek ister. Morga giren Selim masanın üzerinde ceset torbasını görür. Cesaretini toplar ve poşeti açar. Fakat o kişi oğlu değildir. Akın’da başka taraftan Selim’e bakmaktadır. Selim onu görmemiştir. Ayrıca Çukur Kıyafetleri Fiyatları için ürünleri tıklamanız görsellere tıklamanız yeterli olacaktır. Akın baba diye koşarken Selim şoke olur. Babasını gören Akın gülümsemektedir. Bu olayların karşısında şoke olan Selim oğluna bir tokat atarak ne yaptığını sorar ve ona ardından sarılır.

Çukur Sena kırmızı ceket
Çukur Sena kırmızı ceket incelemek için tıklayınız

Çukur Yamaç 3.Sezon Kıyafetleri

İçeri kendisinin yerine geçen Yücel, Akın Koçovalı’ya anlattıklarını duyuyor. Akın’ı kendi tarafına çekmek için Yücel’in söylediklerini aklına gelir. Azer ile buluşan Yücel ona çocukluğundan ve ailesinden bahseder. Babasının hapse düşüşünü, ölümünü ve geride kalan Annesi’in onlar için neler yaptığını anlatır. Azer’e kendi hikayesini anlatan Yücel ardından ittifak yapmayı ona teklif eder. Yücel’e paran var mı? diye sorar. Parası olmadığını fakat parası olan birini tanıdığından bahseder. Konuştukları sırada içeri bir kadın gelir.

Trendyol Axess banka kampanyası
Trendyol Axess banka kampanyası fırsatını inceleyiniz.
Çukur Damla Siyah Askılı Dantel Bluz
Çukur Damla Siyah Askılı Dantel Bluz incelemek için tıklayınız
Çukur Mahsun Yüzük markası
Çukur Mahsun Yüzük incelemek için tıklayınız
Çukur Yamaç Mont
Çukur Yamaç Mont markası için Tıklayınız.
Çukur Yamaç Kazak
Çukur Yamaç Kazak incelemek için tıklayınız
Çukur sena takıları
Çukur Sena takıları için Tıklayınız.
Çukur Vartolu Sweatshirt
Çukur Vartolu Sweatshirt için Tıklayınız.
Çukur Dizisi Sena Kazak
Çukur Dizisi Sena Kazak için Tıklayınız
Çukur Saadet Kaban
Çukur Saadet Kaban marka için Tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top