Buradasınız
Ana Sayfa > Babil > Babil 1. Bölüm Kıyafetleri

Babil 1. Bölüm Kıyafetleri

Babil 1. Bölüm Kıyafetleri

Babil 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan Babil için merak ettiğiniz, Babil 1. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorları sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır. Sizlere bu yazımızı yazarken henüz dizinin başlayacağı yayın günü daha belli değildir. Bizler sizlere her hafta ekranlarda yayınlanmaya başlayacak dizinin oyuncu kıyafet sponsorlarını dizi öncesi, dizi yayın esnasında ve dizi yayın gününden sonra da sürekli olarak güncellemeye başlayacağız. Yeni yıla damga vuracak gibi olan dizinin kadrosunda birçok deneyimli isimler bulunmaktadır.

Ozan Güven dizisi

Sefirin Kızı Elbiseleri için tıklayınız.

Nur Fettahoğlu mavi kazak
Nur Fettahoğlu mavi kazak için Tıklayınız.

Bir dizide bu kadar güçlü bir kadro uzun zamandır görülmemiştir. Son yıllara damga vuran oyunculardan Halit Ergenç, Geçen sezon İstanbullu Gelin dizisinde herkesi kendisine hayran bırakan Aslı Enver yer almaktadır. Aslı Enver Babil Kıyafetleri de sitemizde yayında olmaya devam edecektir. Deneyimli oyuncular arasında, sempatik oyuncu Ozan Güven, geçen sezon yine Star TV ekranlarında kardeş çocukları Umay karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu yer almaktadır. Güzel oyuncu Birce Akalay, çok deneyimli oyunculardan Mustafa Akutsa ve çocuk oyunculardan Fuat Fatih Odabaşı yer alıyor.

Birce Akalay beyaz ceket
Birce Akalay beyaz ceket ve pantolon Arzu Kaprol,bluz Zara.Dizi kıyafetleri için Tıklayınız.
Birce Akalay gri trençkot
Birce Akalay gri trençkot Kevser Sarıoğlu.Dizi kıyafetleri için Tıklayınız.

Babil 1. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri

Babil 1. Bölüm Kıyafetleri ile dizide merak ettiğiniz sponsor markaları sizlere burada sunmaya devam ederken merak ettiğiniz kıyafetleri bize yazabilirsiniz. Bildiğiniz kıyafetler varsa onları da bizlere yolladığınızda diğer izleyicilerimiz için paylaşmış olacağız. Babil Kıyafet sponsorları için bizi takipte kalmaya devam ediniz. Dizi konusunda biraz bahsedecek olursak Halit Ergenç dizide İrfan adında bir profesörü canlandırmaktadır. İrfan ekonomi alanında eğitim vermektedir. Zamanı geldiğinden işinden çıkartılan İrfan bir yandan da oğlunun yakalandığı ölümcül hastalıkla mücadelesi konu edilmektedir.

Babil 1. Bölüm Zeynep Elbise Markaları

Babil dizisi ilk tanıtımının ardından 1. bölüm fragmanı da görücüye çıktı.İlk bölüm için yayınlanan birinci fragmandan biraz bahsedecek olursak; Bir babanın çocuğundan duymak istemeyeceği soruyu alır. Ona baba ben ölecek miyim? der. İrfan ona nereden çıktı oğlum diye cevap verirken ben hastayım cevabını alır. İrfan o sırada yıkılır ama çocuğuna bunu hissettirmez. Yanında kalkar ve Eda’nın yanına gider. Ağlayarak beş kuruş kredi vermiyorlar, iş arıyorum iş çalışacağım para kazanacağım der. Benim oğlum elimden kayıp gidiyor derken göz yaşları da akmaya devam ederken ve ben hiç bir şey yapamıyorum der. Eşinden ne yaparsan yap o parayı bul cevabını alır.

Babil Dizisinde merak ettiğiniz dizi kıyafetleri ve dizi modası ürünleri sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. sizler merak ettiğiniz elbiseleri bizlere yorum kısmından yazabilirsiniz.Sürekli olarak kıyafetleri sitemizde güncel tutarak ilave etmeye devam edeceğiz. Görsellerini eklediğimiz kıyafetlerin üzerine tıkladığınızda direkt olarak markasına yönlendirmiş olacağız.

Aslı Enver kot ceket
Aslı Enver kot ceket için tıklayınız.
Aslı Enver dizide giydiği elbise
Aslı Enver dizide giydiği elbise ürün için tıklayınız.
Aslı Enver dizide giydiği Kot Tulum markası
Aslı Enver dizide giydiği Kot Tulum markası Mango incelemek için tıklayınız.
İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise
İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise markası için Tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top
Erotik mersin bayan escort