Buradasınız
Ana Sayfa > Benim Tatlı Yalanım > Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Kıyafetleri

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Kıyafetleri

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Kıyafetleri

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Perşembe akşamı saat 20.00’de STAR TV ekranlarında sizlerle olacak. Yeni bir başlangıç yapan dizimiz eğlenceli giderken yeni sürpriz gelişmeleri de bu hafta 16. bölümünü sizlere sunarken keşfetmenizi sağlayacak. Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Kıyafetleri de siz değerli seyircileri ile buluşacak. Dizi severler tarafından oldukça ilgi görmeyi başaran Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm ayrıntılarına daha yakından bakacağız. Peki, bu hafta Benim Tatlı Yalanım Kıyafetleri de yayınlayacağımız 16. yeni  bölümünde sizleri neler bekliyor olacak? Sevdiğiniz dizinizi seyrederken beğendiğiniz, markasını bildiğiniz kıyafetleri bizlerle paylaşıp yorum bölümüne yazabilirsiniz. Benim Tatlı Yalanım dizisi yayın hayatına başladığından beri giyilen tüm kıyafetleri sizlere buradan ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Şimdi, Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm ayrıntılarına bir göz atalım.
Benim Tatlı Yalanım Aslı Bekioğlu Hırka
Benim Tatlı Yalanım Aslı Bekioğlu Hırka için tıklayınız.
Benim Tatlı Yalanım Suna beyaz ceket
Benim Tatlı Yalanım Suna beyaz ceket için tıklayınız.
Benim Tatlı Yalanım Aylin kahverengi tişört
Benim Tatlı Yalanım Aylin kahverengi tişört için tıklayınız.
Nejat ve Suna arasındaki yıldızlar bir türlü kavuşamıyordu. Nejat’ın eski karısının çıkıp gelmesi ve oğlunun Suna’ya aşık olduğunu öğrenip onu bulmaya çalışması gerçekten yürekleri burkuyordu. Peki, Suna ve Nejat mutluluklarını taçlandırıp evlenebilecekler mi? Kendisini her zaman yanında hisseden Suna, nasıl bir daha güvenecekti? Aylin’in bir anda ortaya çıkması ise her şey değişecekti. Kayra’ya nasıl büyük haksızlık yaptığının hesabını soruyordu, Nejat’a. Aylin ile boşanma davasının sonuçlanmamasının sebebini Suna biliyordu.
Aslı Bekiroğlu kırmızı etek
Aslı Bekiroğlu kırmızı etek için tıklayınız.

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Aylin Elbiseleri

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm Kıyafetleri şimdi sizlerle buluşuyor. Öncelikle hangi Dizi kıyafetleri sizlerle paylaşacağız göstermek istiyoruz. Geçmiş bölümlerde yer alan tüm kıyafetleri de güncel yazımızda sizlerle paylaşmış olacağız. Bu sayede hiç bir kıyafeti kaçırmadan siz de ulaşabileceksiniz. Birebir tüm kıyafetlerin özel linkini oluşturduğumuz için tek tıkla ürüne ulaşabileceksiniz. Bu şekilde zamandan tasarruf edebileceksiniz. Aradığınız kıyafeti çok kısa sürede bulabileceksiniz. Şimdilik yeni bölümde görüşmek üzere.
Benim Tatlı Yalanım Aylin deri ceket
Benim Tatlı Yalanım Aylin deri ceket için tıklayınız.
Benim Tatlı Yalanım Suna Elbise
Benim Tatlı Yalanım Suna Elbise için tıklayınız.
Benim Tatlı Yalanım Suna mavi elbise
Benim Tatlı Yalanım Suna Adl mavi elbise için tıklayınız.
Benim tatlı yalanım Pervin elbise markası
Benim tatlı yalanım Pervin elbise markası için tıklayınız.

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top