Buradasınız
Ana Sayfa > Kimse Bilmez > Kimse Bilmez 1. Bölüm Kıyafetleri

Kimse Bilmez 1. Bölüm Kıyafetleri

Kimse Bilmez 1. Bölüm Kıyafetleri

Kimse Bilmez İlk Bölüm Kıyafetleri

Kimse Bilmez Fragman

Kimse Bilmez 1. Bölüm Kıyafetleri şimdi yazımızdan kolayca ulaşın. İlk bölümün ayrıntılarına bakacak olursak… Dizinin ilk bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. 11 Haziran salı günü başlayacak olan dizi, yayınlanan fragmanlarla şimdiden dikkatleri toplamayı başardı. Peki, ilk bölümde sizleri neler bekliyor? Kimse Bilmez Dizi Kıyafetleri sitemizde her hafta güncellenerek yer almaya başlayacaktır.

Kimse Bilmez Sevda Kıyafet Sponsorları
Kimse Bilmez Sevda Kıyafet Sponsorları için tıklayınız.

Ali Hüroğlu (Keremcen)
Zeki karizmatik çok yakışıklı bir adam. Yiğit, fedakar ve son derece çevik bir adamdır. Çok küçük yaşlarda her türlü her türlü acıyı yaşamıştır. Kendisini insanlara ve Allah’a adamıştır. Yapmış olduğu iyilikler ile Ali Hoca olarak ün kazanmıştır. Yaşamaktaki tek amacı kayıp kardeşini bulmaktır.

Sevda Eğilmez (Özgü Kaya)
Başına buyruk, zeki, alımlı ve çok güzeldir. Sevda’ya göre aşk değil insanların ihtiyacı vardır. Özgürlüğüne oldukça düşkündür. Pes etmeyi hiç sevmiyor. Kafaya bir şeyi koyduysa kesinlikle yapmaktadır. Hedefine sadık, zorluklardan kaçmayan, başının çaresine her zaman bakmasını bilen karakteri vardır.

Özgü Kaya siyah bluz
Özgü Kaya siyah bluz için Tıklayınız, eteği Guess.

Uğur Sarıkaya (Engin Hepileri)

Fazlasıyla zengin, kurnaz ve yakışıklı bir adamdır. İstemiş olduğu her şeyi hak ettiğini savunmaktadır. Onun için hedef olan yolda her türlü entrikayı çevirmek kaçınılmazdır. Kaybetmeye hiç bir zaman tahammülü yoktur. Sadece kendisinin mutluluğunu düşünmektedir. Hiç acıması yoktur. Kendi istediklerini elde etmek için her şeyi yapabilir. Sadece kendisine değer verir.

Kimse Bilmez Duygu sarı elbise
Kimse Bilmez Duygu sarı elbise için Tıklayınız.

Pilot (Burak Serdar Şenal)

Gerçek adı Süleyman olan, karizmatik, gözü kara ve çok dengesizdir. Çok acımasız bir mafya olarak görünse de içinde merhameti vardır. Sakin konuştuğu anda bile bir anda patlayarak ne yapacağı belli olmayan ve ilkelerinden hiç bir zaman vazgeçmeyen karakteri vardır.

Yaz dizilerinden olan Canevim Dizi Kıyafetleri sitemizde yer almaya devam etmektedir.

Duygu (Zeynep Elçin)

1990 Gaziantep doğumlu olan güzel oyuncu, çocuk evliliğinden kaçarak İzmir’de oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. İlk olarak Şeref Meselesi dizisinde yer almıştır. Daha sonra deneyimine Rüzgarın Kalbi, Kaderimin Yazıldığı Gün, Savaşçı ve Göç Zamanı ve dizilerinde yer almıştır. Kimse Bilmez Duygu Kıyafetleri olarak sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

Kimse Bilmez Duygu ilk bölüm kıyafetleri
Kimse Bilmez Duygu ilk bölüm kıyafetleri sponsor markalar için tıklayınız.

Tuğçe (Zehra Yılmaz)

1992 Mersin doğumlu olan güzel oyuncu ilk olarak kamera karşısına Bugün Ne Giysim programı ile çıkmıştır. Cennetin Gözyaşları dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Kara Yazı dizisinde Melisa karakterini canlandırmıştır.

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top