Buradasınız
Ana Sayfa > Kuzgun > Kuzgun 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 14. Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 14. Bölüm Dizi Sponsorları

Kuzgun 14. Bölüm Fragmanı

kuzgun dizisinde gün geçtikçe heyecan artmaya devam etmektedir. Kuzgun 14. Bölüm Kıyafetleri de yeni bölüm ile birlikte yayınlanmaya devam edecektir. Yeni fragmanda Delilleri elinde olan Kudret, Ali’nin planladığı sevkiyata operasyon düzenler. Dila ve Ali’nin Rıfat’ı dıları çıkarmak için oyun kurduklarını Şermin Dila’ya söyler. Rıfat özgürlüğüne sonunda kavuşur. Kuzgun’u sevdiğinden Dila’yı sevdiği için beraber olmak istemediği insandan vazgeçtiği için uyarır.

Burcu Biricik elle dergisinde giydiği elbise
Burcu Biricik elle dergisinde giydiği elbise incelemek için tıklayınız.

Kuzgun 13. Bölümde Yaşananlar

Baygın halde olan Kartal’ı Kuzgun uyandırmaya çalışıyor. Gözyaşları içinde olan Kuzgun ona gözlerini açması için yalvarır. Kartal dakikalar sonra gözlerini açıyor. Gitmek isteyen Bora’ya Dila engel olur. Bora Dila’nın koluna yapışmıştır. Bırakmasını ister. Bora’ya Dila bunun karşısında ”çıplak elle dokunduğum tek kadın sensin” der. Anlıyorum diyen Dila artık kolunu bırakmasını söyler. Bora’nın ise Dila’yı hiç bırakmaya niyeti yok. Dila kendisini daha da sıkı tutmaya başlayan Bora’ya artık bırakmasını ister ve avazı çıktığı kadar bağıracağını söyler. Bağırsa bile kimse onu duymayacağını evde kimsenin olmadığını söyler. Tedirgin ola Dila, Bora’ye bu şekilde davranacak biri değilsin dediğinde, Bora kendisinin nasıl biri olduğunu sorar. Kendisini ne kadar çok tanıdığını Dila’ya sorar. Dila lütfen artık bırak diye yalvarır. Bir anda Bora’nın elinden kurtulduğunda ona bana bir kez bile şans vermedin Kuzgun seni sevmiyor der. Kuzgun dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları sitemizde güncel olarak yayınlanmaya devam etmektedir.

Kuzgun Şermin kırmızı elbise
Kuzgun Şermin kırmızı elbise şimdilik benzeri için tıklayınız.

 

Kuzgun dizisnde Burcu Biricik trençkot
Kuzgun dizisinde Burcu Biricik trençkot incelemek için tıklayınız %50 indirimli

Kuzgun 14. Bölüm Kıyafetleri

Bunu Dila bildiğini söylerken, o da kendisine niye hiç şans vermediğini söyler. Gözyaşlarına hakim olamayan Bora’ya her şeyi konuşmak için teklif eder. Söz mü diyen Bora’ua Dila söz verir. Dila, Bora’dan su istediğinde, onun kaçabileceğini düşünerek tereddüt yaşar. Bora ondan cep telefonunu isteyerek bir şey yapmaması için uyarır. Bora su almaya gittiğinden Dila hemen Kudret’i arar ve ondan ne durumdu olduğunu söyleyerek hemen yardım ister. Nerede olduğunu soran Kudret’e Bora’nın onu çiftliğinde alı koyduğunu söyler. Hemen ekip gönderecek olduğunu söyleyen Kudret orada biraz daha kalmaları için oyalanmalarını ister. Kartal’da kendine gelmiştir. İyi olup olmadığını soran Kuzgun’a iyi olduğunu söyler. Arabanın anahtarını ona vererek hemen buradan gitmesini ister. Kartal onu bırakmadan gitmeyeceğini söylerken, Dila onun burada işi olduğunu hemen gitmesini söyler. Kartal sonun ikna olarak hemen gider.

Kuzgun Dizisi Seda Elbise
Kuzgun Dizisi Seda Elbise mango. ürün için tıklayınız.

Kuzgun 14. Bölüm Dila Kıyafetleri

Kuzgun’un Kudret’ten isteği yardımı duymuştur. Dila’ya ona kim olduğunu sorar. Onu ilgilendirmeye söyleyen Dila’nın elinden teli alarak son aranan numarayı çevirir. Telefon açılır açılmaz Kudret ekibi gönderdim der. Bora sesinin çıkartmadan dinlemektedir. Kudret ses gelmeyen telefonun karşısında Bora’nın olduğunu anlamıştır ve ona Dila’ya bir şey olursa seni benim elimden kimse alamaz der. Bora Kudret’in yüzüne telefonu kapatarak Dila’ya sen tahmin ettiğimden daha da cesur bir kadınmışsın der. Telefonu duvara fırlatarak Dila’nın üzerine gider. Kuzgun’da bu arada çiftliğe gelmiştir. Dizi sponsorları ve dizi modası sitemizde yer almaya devam etmektedir. Sayfa açılştaki bildirimle bizi takip etmeye devam ediniz.

Kuzgun Dila ceket
Kuzgun Dila ceket ürün için tıklayınız.

 

Kuzgun Dila Kimono
Kuzgun Dila Kimono markası ZARA 400 tl. Daha uygun modelleri için tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Kıyafetleri incelemek için tıklayınız.

Dila’ya polisle yaptığın iş birliğini Kuzgun’un bilip bilmediğini söyler. Dila bu sorusuna cevap vermez. Polis ekipleri de çiftliğe doğru gelmektedir. Kuzgun’un bu ihaneti öğrenmesi gerektiğini Bora söyler. Dila hiç bir şey yapmayacağını söyler. Ona nasıl engel olacağını soran Bora’ya onu bırakmasını ister. Kuzgun’da bu yaşanan olayların hepsine şahit olmaktadır. Eline bahçede aldığı demir ile camı kırar ve Dila’da Bora’yı ittirerek elinden kurtulur. Camı kıran Kuzgun silahını da çıkararak içeri girer. Bora karşısında silahını doğrultur. Kuzgun’un ne oldu senin adamlarına derken, kendisini öldürmesi durumunda Dila’nın büyük sırrını öğrenemeyeceğini söyler.

Mango Yeni Sezon önerileri
Mango Yeni Sezon önerileri incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Son Bölüm Kıyafetleri

Şoke olan Kuzgun’a Bora o tetiğe basmadığın için hiç pişman olmayacaksın der. Eğer basarsan ihaneti hiçbir zaman öğrenemeyeceksin diyerek karın ihanet etti der. Ateş etmeye hazırlandığı sırada içeri adamlar gelir. Bora adamları gördüğünde Dila senin olmayacak der. Kuzgun ve Dila’yı bayıltırlar. Bora’yı Ferman bey diye seslenen adamları vurur. Bora yere düşerken Dila baygın şekilde görmektedir. Bora’yı vuran adamlar ardından silahı Kuzgun’un eline koyarlar.

Kuzgun Dila küpe
Kuzgun Dila küpe BendisTakı incelemek için tıklayınız

 

Dila pijama takımı
Dila pijama takımı incelemek için tıklayınız

 

Koray Spor Nike indirimleri
Koray Spor Nike indirimleri incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Dila Kırmızı Bluz
Kuzgun Dila Kırmızı Bluz Adl incelemek için tıklayınız

 

Mango Ceket modelleri
Mango Ceket modelleri Bu yıl çok tarz incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Dila Siyah Tulum
Kuzgun Dila Siyah Tulum için Tıklayınız

 

Burcu Esmersoy mavi elbise
Burcu Esmersoy mavi elbise ürün için tıklayınız.

 

adl çanta modelleri
ADL çanta modelleri incelemek için tıklayınız

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top