Buradasınız
Ana Sayfa > Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri
Erkenci Kuş Final Bölümü Kıyafetleri
Erkenci Kuş Final Bölümü Kıyafetleri

Erkenci Kuş Final Bölümü Fragman Evet, sevgili dizi severler. Bir serüvenin daha sonuna geldik. Erkenci Kuş tüm sevenlerini bu son ile oldukça üzmüştür. Şimdi Erkenci Kuş Final Bölümü ile sizlere son kez STAR TV ekranlarında Salı akşamı saat 20.00’de merhaba diyecek. Erkenci Kuş Final Bölümü Kıyafetleri ile size en güzel görselleri

Erkenci Kuş 49. Bölüm Kıyafetleri
Erkenci Kuş 49. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 49. Bölüm Fragman Erkenci Kuş 49. Bölüm Kıyafetleri bu hafta yayınlanan bölüm ardından sizlerle olacak. Erkenci Kuş 49. Bölümü bu akşam saat 20.00'de STAR TV ekranlarında sizinle olacak. Siz de keyifli bir seyir tadı almak istiyorsanız ekranları başında yerinizi alın. Erkenci Kuş 49. Bölüm bizleri neler bekliyor? Dizinin 51.

Erkenci Kuş 47. Bölüm Kıyafetleri
Erkenci Kuş 47. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 47. Bölüm Dizi Kıyafetleri Erkenci Kuş 47. Bölüm Kıyafetleri Erkenci Kuş 47.Bölüm Fragmanı Erkenci Kuş 47. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Birbirine iyice yakınlaşmaya başlayan iki aşık bu durumdan oldukça memnun görünüyor. Ama Sanem’in aklını kurcalayan bazı soru işaretleri vardı. Bunun sebebi ise Can’ın bir anda

Erkenci Kuş 46. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Erkenci Kuş 46. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 46. Bölüm Kıyafetleri Erkenci Kuş 46. Bölüm Fragmanı Erkenci Kuş 46. yeni bölümü ile sizlere bu haftaya merhaba diyecek, sevgili dizi severler. Bu akşam saat 20.00'de STAR TV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Bu haftaki bölümü ile ilgili tüm ayrıntıları sizlere buradan paylaşmaya gayret göstereceğiz. Sizler de sormak istediklerinizi veya merak

Erkenci Kuş 45. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Erkenci Kuş 45. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 45. Bölüm Kıyafetleri Erkenci Kuş 45. Bölüm Fragman Erkenci Kuş dizisi bu hafta 45. bölümü ile siz değerli seyircilerini karşılayacak. Dizimiz bu akşam saat 20.00'de Star TV ekranlarında sizlerle olacak. Keyifli bir akşam geçireceğinizin garantisini verebiliriz. Bu güzel yaz günlerinde akşam evinizde dinlenirken, tam da size uygun olacak bir seyir

Erkenci Kuş 44. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Erkenci Kuş 44. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 44.Bölüm Dizi Sponsorları Erkenci Kuş 44. Bölüm Fragmanı Merhaba sevgili dizi sevenlerimiz, yaz mevsimi boyunca devam edeceğini ve sizlere güzel bir yaz geçirmenizde katkı sağlayacak olan sevdiğimiz dizinin şimdi yeni fragmanı da yayında! Erkenci Kuş 44. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı yeni bölüme çok az kaldı.Erkenci Kuş dizisi bu

Erkenci Kuş 43. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Erkenci Kuş 43. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 43. Bölüm Kıyafetleri Erkenci Kuş 43. Bölüm Fragmanı Erkenci Kuş 43. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni fragmanda, Yiğit'ten kurtulduğunu düşünen Can'a beklenmedik tepkiyi ona Sanem veriyor. Yiğit'de Sanem'den bir türlü vazgeçmiyor. Onların birleşmesini en çok isteyenlerden Can'ın babası ikili yan yana getirmek için bir yol daha buluyor.

Erkenci Kuş 42. Bölüm Kıyafetleri
Erkenci Kuş 42. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 42. Bölüm Dizi Kıyafetleri Erkenci Kuş 42. Bölüm Fragmanı Dizinin yazın yeni günü ile devam edileceğinin sevincinin ardından Erkenci Kuş 42. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarında yayınlanacağı son fragman yayınlandı. Yeni bölümde Sanem'in yaptığı korkuluğu Can görür. Cey Cey, Deren ve Muzo'nun maceraları devam etmektedir. Nihat ile Emre bakkalda çalışmaya başlamıştır.

Erkenci Kuş 41. Bölüm Kıyafetleri
Erkenci Kuş 41. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 41. Bölüm Fragmanı Teknesinin bozulduğunu bahane eden Can geri döner. Sanem'e senin için geri döndüm diyemiyor. Sanem'de ona dönme nedeninin teknesi olmasını ama neden kendisi için dönmediğini soramaz. Birbirlerine dertlerini çiftler anlatamaz. Kaderin işini Fikr-i Haria hızlandırmaya devam eder. Bir dernek tarafında Sanem yılın en iyi yazarı seçilir ve

Erkenci Kuş 40. Bölüm Kıyafetleri
Erkenci Kuş 40. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 40. Bölüm Fragmanı Erkenci Kuş dizi sevenlerimizi bu hafta en karmaşık ve merak dolu bir bölüm bekliyor olacak. Erkenci Kuş 40. Bölüm Kıyafetleri sizlere hazırlamak için buradayız. Şimdi yeni bölümde bizleri neler bekliyor görelim... Sanem ve Can ayrıldıkları süre üzerinden tam bir yıl geçmiştir. Kendi hayallerini geride bırakan Sanemi çok

Erkenci Kuş Kıyafetleri

Erkenci Kuş dizisinde giyilen kıyafet markaları ve sponsorlarına ulaşabilirsiniz.

Erkenci Kuş 2018’de başladığı yayın hayatını ara vermeden devam ediyor. Yaz sezonun sonlarına doğru başlayan dizi fazlasıyla beğeni kazanmıştır ve reytinglerde ilk sıralarda yer almaya devam etmektedir. Bizlerde sizlere Star TV ekranlarında izlediğimiz Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını yayınlamaya devam etmekteyiz. Erkenci Kuş Dizi oyuncuları nereden giyiniyor? Merak ettiğiniz oyuncuların dizi kıyafetlerini haftalık olarak her bölümü ayrı ayrı sitemize eklemek deyiz. Gördüğünüz resimlerde üzerine tıklayarak direkt olarak ilgili ürün markasına gidebilir marka ve fiyatını da öğrenmiş olacaksınız.

erkenci kuş kıyafetleri

Erkenci Kuş Sponsorları

Erkeci Kuş’da neler oluyor? hangi gün yayınlanıyor? Oyuncular kim? Dizi kış sezonu boyunca Cumartesi günleri ekranlara gelmiştir. Erkenci Kuş Dizisi ilk yayın hayatına salı günü başlamış fakat daha sonra Cumartesi gününe alınmıştır. Çok beğeni toplayan dizide izleyicileri sevindirecek haberde geldi. Mayıs ayı sonunda ara vermesi beklenen dizinin 2019 yaz sezonunda da ara vermeden devam edeceği açıklandı. Dizide tek bir değişiklik yayın günü olacaktır. Dizi ilk başladığı gibi yaz boyunca salı günü ekranlarda olacaktır. Bizde Erkenci Kuş Sponsorları hakkında tüm bilgileri bu sayfa altında paylaşmaya devam edeceğiz.

Erkenci Kuş dizi Kıyafetleri ve Sponsorları

Sanem’in hayatı çoğunluk olarak babasının bakkal dükkanında çalışır ve sonrasında kitabı üzerinde tüm zamanını hayal kurarak geçirmektedir. Bunu Annesi ve babası Sanem’e elle tutulacak düzgün bir iş yapmasını söyleyene kadar sürdürmektedir. Erkenci Kuş kıyafetleri için bu sayfanın üzerindeki bölümleri inceleyebilirsiniz. Tüm Sponsorlar dizi ile aynı anda paylaşılmaktadır. Bunun üzerine çalışma hayatına karar veren Sanem ablasının bulunduğu şirkete çalışmaya başlar. Sanem burada olacaklardan habersiz hayatının aşkını orada bulacağını hiç düşünmemiştir. Fakat Sanem hiç bir bilgisi olmadan kendisini Can ve şirkete kurulmuş tuzağın içinde buluyor. Sanem için çıkılmaz yollar başlamıştır.erkenci kuş dizi kıyafetleri

Sanem ve Can’ın ilk tanışması Sanem’in ona Can bey kim? ben tanımıyorum mesela buranın patronumu mesela bir kere görmedim, canı sıkılıyor timsahlarla oynuyor, canı sıkılıyor aslanları besliyor, şirketim var birazda şirkette takılayım, patronluk taslayım, hayat onlar güzel derken erken arkasında olduğunu anlıyor. Sanem’in Can şansızlığı ilk zamanlarda devam etmiştir. Can bir hava yolu şirketi ile iş anlaşması yaptığı sırada Aylin onun işini bozmaya çalışmakta iken Sanem kendisini bir anda bu olayın içinde buluyor.

Erkenci Kuş Dizi Kıyafet ve Modası

Can ve Sanem ilerleyen bölümlerde birbirlerine aşık olurlar. Bir ayrılan bir barışan bu iki sevgili dizide komik sahnelere olay olmaktadır. Aşklarının son zamanlarında Sanem ve Can ayrılmıştır. Can şirketi ve İstanbulu’da terk ederek bir yıl boyunca Sanem’den uzak durmuştur. Artık onun bulunduğu şehre bile gelmeyecektir. Erkenci Kuş Kıyafetleri içinde özellikle Can ve Sanemin her giydiği taktığı olay oluyor. Sanem’de Can’dan ayrıldıktan sonra babasının bakkalında çalıştığı dönemlerde kurduğu kitap hayalini gerçekleştirmiş ve hatta ödül bile almıştır. Fakat bu başarısına rağmen Can’ın yokluğu onu mahvetmiştir. Artık Sanem kendisini bırakıp giden Can’ı affetmeyeceğini söylemektedir. Fakat aradan bir yıl geçtikten sonra Aziz bey, Ramide hanımında yardımı ile Can’ı bulur ve İstanbul’a gelmesine ikna eder. Can teknesi bozulduğu için geldiğini söyleyerek zorunlu döndüm yalanını söylemektedir. Can ve Sanem tekrardan yakınlaşmaya başlamıştır.

Erkenci Kuş Oyuncu Kadrosu

erkenci kuş oyuncuları

Sanem Aydın (Demet Özdemir), En büyük hayali yazar olmak olan Sanem, hayalperest ve renkli kişiliği vardır. Sanem’in en büyük şansızlığı tüm belaları üzerine çekmesidir. Yapacağını iki kez düşünmeden hemen yapması onu hep hata zorlamıştır. Dizide Erkenci Kuş Sanem elbiseleri oldukça dikkat çekmekte ve şık giyimi göz kamaştırmaya devam etmektedir.

Can Divit (Can Yaman), Can’ın en büyük mottosu kendine 30 dakikada terk edemeyeceğin bir hayat kurmadır. Evin abisi olan Can, daha önce su topu oynamış ve doğa sporlarını hakim fotoğrafçıdır. Aynı zamanda Aziz bey’in oğludur. Erkenci Kuş Can Divit kıyafetleri şık giyimi ile dikkat çeken oyunculardandır.

Leyla Aydın (Öznur Serçeler), Sanem’in ablası olan Leyla annesinin gurur kaynağı ve gözbeğidir. Başarılı bir iş kadını olmak için çok çalışkan ve hırslıdır. Erkenci Kuş Leyla Elbiseleri ve tarz giyimi beğeni kazanmaktadır.

Mevkıbe Aydın (Özlem Tokaslan), Leyla ve Sanem’in annesidir. Mahalleinin en renkli kadınlarındandır. Farkında olmandan kızları arasında biraz ayrım yapan Mevkıbe iyi bir annedir. En büyük beklentiside kendisinin yapamadıklarını Leyla’nın başacak olduğunu düşünmesidir. Erkenci Kuş Mevkıbe kıyafetleri kendisi gibi renkli ve şıktır.

Nihat Aydın (Berat Yenilmez), Leyla ve Sanem’in babasıdır ve 40 yıllık bakkaldır. Hiç bir zaman dürüstlükten ödün vermeyen kendi halinde kavrulmaya çalışmaktadır.

Emre Divit (Birand Tunca), Ajansın finans bölümünün başında ve Can’ın kardeşidir. Ailesi ile beraber çalışmaktan çok memnudur. Genelde takım elbise giyer ve lüks yaşamayı sevmektedir.

Aylin Yüksel (Sevcan Yaşar), Emre’nin herkesten gizli sevgilisidir. Seksapeli yüksek her zaman bakımlı bir kadındır. İşinde çok hırslı ve gerektiğinde gözü kimseyi görmez. Erkenci Kuş Aylin Kıyafetleri cesur giyimleri ile dikkat çekmektedir.

Muzaffer Kaya – Zebert (Cihan Ercan), Kendsini tanıdığından beri Sanem’e aşıktır. Sanem’e duygularını hep farklı yollarla belli etmeye çalışan Zebert annesine düşkün babasından kalan mülk kirası ile geçiniyor.

Deren Keskin (Tuğçe Kumral), Aziz bey’in en güvendiği elemanlarındandır. Havalı, sosyetik ve başarılı bir iş kadınıdır. Erkenci kuş Deren Kıyafetleri de kendisi kadar havalı ve şıktır.

Cengiz Özdemir- CeyCey (Anıl Çelik), Ajansın en renkli kişiliklerine sahip ve stajyer olarak başlamıştır. Adı Cengiz olmasına rağmen ona herkes CeyCey diyor. Sivri dilli olan CeyCey nerede ne yapılır ne içilir her şeyi o bilir.

Güliz Yıldırım (Sibel Şişman), Şirkette sekreter olan Güliz, olan biten her şeyden onun haberi oluyor. İşinde çok iyi olması onu orada sabit kılmıştır. Dedikoduyu çok sevse de işinde çok çalışkan tuttuğunu koparan. Erkenci Kuş Guliz kıyafetleri de sitemizde yer almaya devam etmektedir.

Osman Işık (Ali Yağcı), Mahallenin kasabı ve en yakışıklısı olan Osman, Ayhan’ın abisidir. Kızlar onun için kapsında kuyruk olsa da onun gönlü Leyla’dadır.

Ayhan Işık (Deren Taşçı), Sanem’in kendisine en yakın gödüğü arkadaşıdır. Aklı bir karrış havada deli dolu renkli bir kızdır. Sürekli olarak yenilikçi ve açık fikirlidir. Sürekli olarak yeni projeler peşinde ve istediğini almak için elinden geleni verir.

Metin (Tuan Tunalı), Galatasaray Lisesinden Can’ın çok yakın arkadaşı. Ailesinin durumu kötü olan Metin burs alarak okumuştur. Kendi çabası ile bir yerlere gelmiş akıllık düzgün bir karakteri vardır. Deren’den çok hoşlanıyor fakat ona hiç açılamamış.


Top