Buradasınız
Ana Sayfa > Mucize Doktor > Mucize Doktor 9. Bölüm Kıyafetleri

Mucize Doktor 9. Bölüm Kıyafetleri

Mucize Doktor 9. Bölüm Kıyafetleri

Mucize Doktor 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fargamanda bir mağazanın vitrininde bisiklet gören Ali, hemen Nazlı’yı arayarak buldum buldum der. Mucize Doktor 9. Bölüm Kıyafetleri bu haftaki bölüm ile eklenmeye devam edecektir.Nazlı telefona uyanmış ne olduğunu anlamaya çalışarak neye buldun diye sorar. Nazlı dergide kendisini görerek heyecanlı heyecanlı koşturur. Fakat dergiyi okuduktan sonra yazılanlarda dolayı mutsuz olduğu gözükmektedir. Mucize Doktor oyuncu elbiseleri de sitemizde eklenmeye devam ediyor. Ali’nin sağlık bakanlığa da şikayetinden bahseden Adil hoca bu sefer durum daha ciddi diye söyler. Ferman hoca’da bu durum sonrasında Kıvılcım’a Ali hastaneden gider mi diye sorar. Kıvılcım ise bir ceza çıkacağı kesin cevabını verir.

Mucize Doktor Kıvılcım kaban
Mucize Doktor Kıvılcım kaban için Tıklayınız.
Mucize Doktor Beliz ceket
Mucize Doktor Beliz ceket için Tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı Ceket markası
Mucize Doktor Nazlı Ceket için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı etek
Mucize Doktor Nazlı etek için Tıklayınız.ceket Marais Studio,incelemek için Tıklayınız.
Mucize Doktor Beliz siyah elbise
Mucize Doktor Beliz siyah elbise Modalogy İncelemek için Tıklayınız.
Mucize Doktor Ali Vefa gömlek
Mucize Doktor Ali Vefa gömlek için Tıklayınız.

Mucize Doktor 9. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Mucize Doktor geçen hafta 8. Bölüm ile ekranlara geldi. Her perşembe en çok izlenen dizilerden olan Mucize Doktor son bölümde de oldukça heyecanlı sahnelere yer verildi. Son bölümde Doktor Ali Vefa bu zamana kadar hiç karşılaşmadığı silahlı kişiler ile karşılaşıyor. Ali Vefa’yı hıçkırık tutmuştur. Koşarak markete giden Ali Vefa burada hemen bir içecek almaya gider. İçeçeği hemen içmesi gerektiğini söyleyerek hızlıca için Ali Vefa daha sonra geçti diye söyler. O sırada eli silahlı iki kişi bakkala gelerek kasada ne varsa tüm parayı çıkartmasını söyler. Marketçi kasada bulunan paraları çıkartırken, eli silahlı soyguncu Ali’ye ve oradakilere önce ellerini kaldır der. Ali elini kaldırırken soyunca ondan cüzdanını ister. Ali kendisinden iki şey istendiğinden bunu algılayamamış ve bunu yapamam der. Ya elim yada cuzdanım dese de soyguncu kişi kendisine zorluk yaptığını düşünerek silahını ateşler. Silahını ateşlediği sırada orada bulunan iki kişiden biri olan kıza kurşu isabet eder. Marketçi de ardından bir anda soyguncunun kafasına vurarak yere yığılmasını sağlar.

Mucize Doktor Kıvılcım Trençkot
Mucize Doktor Kıvılcım Trençkot için tıklayınız.

Yasak Elma Kıyafetleri için tıklayınız.

Markette bunlar yaşanırken, hastaneye telefon gelir ve yaralılar olduğu ve doktor Ali’nin de adı verilir. Adil hoca da Ali’ye ulaşmaktadır ve telefonunu açamaz. Silahlı saldırıyı da duyan Adil hoca fazlasıyla gerilmiştir. Mucize Doktor Kıvılcım elbise markaları nereden? Sürekli olarak arasa da ulaşamaz. Ardından 2 yaralı için ambulanslar hastaneye gelir. Vurulan bayan ve soyguncu hastaneye götürülürken Ali’de ambulans ile sağlık şekilde iner. Bunun ardından Adil hoca biraz olsun rahatlayarak hemen yaralılara müdahale etmeye çalışırlar.

Mucize Doktor Demir Deri Ceket
Mucize Doktor Demir Deri Ceket için tıklayınız.

Mucize Doktor 9. Bölümde Giyilen Kıyafet Markaları

Mucize Doktor 9. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsoları için en yararlı sitede siniz. Yaralılara müdahale edilirken Nazlı soyguncuya öncelik verilmesinden oldukça rahatsız olur. Buna öfkelenen Tanju hoca’da ona tepkisini vererek Nazlı’yı cezalandırır ve ona o hastayı ameliyat sonrası da teslim eder. Nazlı’nın başı hasta ile derde girmeye başlar. Hasta Nazlı’dan sürekli olarak onu rahatlatacak bir şeyler isterken Nazlı’yı çileden çıkartır. Daha öteye giderek sana bende yaşatan bir şeyler var diyerek onunda uyuşturucadan çekmiş olduğunu ima eder. Nazlı buna sinirlense de ilerleyen durumlarda kabullenir ve içini döker. Öte yadan vurulan bayanın yanındaki kişi bu olaydan Doktor Ali Vefa’yı sorumlu tutmaktadır. Onun cüzdanını vermemesinden dolayı olayların yaşandığını vurgulaması üzerine ona tepki vermeye çalışmaktadır. Daha sonra içini dökerek kendisini de suçlu bulsa da üzerinde kalmaması için suçu Ali’ye bağlamaya devam eder.

Mango Yeni Sezon Ceket
Mango Yeni Sezon Ceket için tıklayınız.
Mucize doktor Nazlı tulum
Mucize doktor Nazlı tulum için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı Saat markası
Mucize Doktor Nazlı Saat markası için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı Kahverengi Kaban
Mucize Doktor Nazlı Kahverengi Kaban için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı Hırka
Mucize Doktor Nazlı Hırka için tıklayınız.
Mucize Doktor Beliz Ceket
Mucize Doktor Beliz Ceket için tıklayınız.
Mucize Doktor Ferman ceket
Mucize Doktor Ferman ceket Ramsey için tıklayınız.
Mucize Doktor Açelya Gömlek
Mucize Doktor Açelya Gömlek için tıklayınız.
Mucize Doktor Ali Gömlek Markası
Mucize Doktor Ali Gömlek Markası Lufian için tıklayınız

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top