Buradasınız
Ana Sayfa > Her Yerde Sen > Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri

Her Yerde Sen Hikayesi

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri için buradan ulaşabilirsiniz. Fox TV kanallarında yeni soluk getirecek olan romantik komedi dizimiz, bizleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. İlk teaser’ı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başladı bile. Dizinin konusu itibari ile iki inatçı karakterin bir ev üzerinde hak sahibi olduklarını iddia etmesi ve bu evde beraber yaşamak zorunda oldukları bir hikayeye sahip. Kader bu olsa gerek, aynı şirkette biri çalışan diğeri ise yönetici olarak işe yeni başlayacaktır. Peki, bu kadar inatçı karakterler aynı yerde nasıl geçinecekti? Ortalık iyice içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

Her Yerde Sen Aybüke Pusat Tulum markası
Her Yerde Sen Aybüke Pusat Tulum markası BSL Fashion– ürün için tıklayınız.
Her Yerde Sen İbrahim Gömlek
Her Yerde Sen İbrahim Gömlek Mavi incelemek için tıklayınız.
Her Yerde Sen Vedat Gömleği
Her Yerde Sen Vedat Gömleği için tıklayınız.
Her Yerde Sen Turuncu Gömlek
Her Yerde Sen Turuncu Gömlek için tıklayınız.
Her Yerde Sen Merve kareli gömlek
Her Yerde Sen Merve kareli gömlek Loft ürün için tıklayınız.
Her Yerde Sen Aybüke Puset Elbise
Her Yerde Sen Aybüke Puset Elbise ilathebrand– elbise modelleri için tıklayınız.

Her Yerde Sen Hakkında

Her Yerde Sen dizimiz; Karga 7 Pictures yapımı olup, Ender Mıhlar yönetmenliğini yapacak ve senaristleri Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer tarafından kaleme alınacak. Dizinin ilk teaser’ı da sizlerle buluştu ve çok fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bununla ilgili sosyal medyada büyük yankı getireceği ortada. İlk teaser’da gösterilen görüntülerde bahsi geçen evin bahçesinde özel verilen bir partide eğlenirlerken, Zeynep Bastık’ın “Her Yerde Sen” şarkısı eşlik ediyordu. Yaz’a büyük ilgi ile girecek diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Her Yerde Sen Kıyafetleri
Her Yerde Sen Kıyafetleri

Her Yerde Sen Kıyafetleri

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri sizlerin de dikkatini çekecek. Her yayınlanacak bölüm için sizlere hazırlayacağımız özel görüntüler sayesinde, aradığınız kıyafetlere ulaşabileceksiniz. Bizlere merak ettiklerinizi sorabileceksiniz. En kısa zamanda sorularınıza yanıt olmak için tüm çabayı gösterip, sizler ile görselleri paylaşmış olacağız. Aybüke Pusat’ın dizi kıyafetlerini şimdiden merak ediyorsunuz ve biz de sizlere sunuyor olacağız. Güncellenecek yazılarımızda sayfayı yenilemeyi unutmayınız. Keyifli seyirler dileriz…

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Çarpışma Tüm Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Ali Yağcı Dizi Kıyafetleri

Birçok dizide rol alan oyuncu, diziye büyük renk getirecek. 1990 Balıkesir doğumlu oyuncu, uzun yıllardır modellik yapmaktaydı. Oyunculuk eğitimini alan model, yemek yapmayı çok seviyor.

Aybüke Pusat Dizi Kıyafetleri

1995 İstanbul doğumlu dizi oyuncusu olan Aybüke, 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Güzelliğini de tescilleyen oyuncu, yeni dizimize renkli bir görsellik sunacak. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvar bale bölümü mezunu olan oyuncu, daha sonra da Anadolu Üniversitesi işletme bölümüne devam etmiştir.

Furkan Andıç Dizi Kıyafetleri

1990 İstanbul doğumlu bir dizi oyuncusu olan Furkan, liseden sonra Ukrayna’ya yerleşti. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra da Yeditepe Üniversitesi iletişim bölümünü bitirmiştir. Ayrıca Dizilerde giyilen Kıyafetler için bizi takip etmeye devam ediniz.

kardeş çocukları Volkan
kardeş çocukları Volkan saat incelemek için tıklayınız.
Kardeş Çocukları Volkan Gömlek
Kardeş Çocukları Volkan Gömlek incelmek için tıklayınız
Furkan Ardınç Ceket markasu
Furkan Ardınç Ceket incelemek için tıklayınız %70 indirimde

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top