Buradasınız
Ana Sayfa > Her Yerde Sen
Her Yerde Sen 22. Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen 22. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen Final Kıyafetleri Her Yerde Sen yeni hafta ile birlikte hafta sonu ekrana gelecek olan dizini fragmanı yayınlandı. Dizede aynı zamanda bu hafta Her Yerde Sen 22. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorlarını sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Dizi ilk haftalar kadar reytinglere ulaşamdığı için final yapmak karar vermiştir. Dizinin 23.

Her Yerde Sen 21. Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen 21. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 21. Bölüm Dizi Kıyafetleri Her Yerde Sen 21. Bölüm Fragman Her Yerde Sen dizimiz bu haftaya 21. yeni bölümü ile sizleri karşılayacak. Sizler için hazırlanan yeni bölümün ayrıntılarından bahsedeceğiz. Her Yerde Sen 21. Bölüm Kıyafetleri de yazı içerisinde sizlerle olacağını hatırlatmak isterim. Peki, bu haftaya günden olan olaylar neler

Her Yerde Sen 20. Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen 20. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri Her Yerde Sen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni yayın gününde seyircisi ile buluşmaya devam eden Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri sitemizde güncellenmeye de devam edecektir.Bu hafta Her Yerde Sen 20. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanmaya devam edeceği dizinin öne çıkan kıyafetleri sonraki günlerde

Her Yerde Sen 19. Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen 19. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Her Yerde Sen bu hafta yeni bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanmaktadır. Her Yerde Sen dizisinde yayın gününde artık değişikliğe gitme kararı almıştır. Her hafta Cuma günü ekranlara gelen dizi bundan sonra yeni gününü Cumartesi olarak

Her Yerde Sen 18. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri Sezonun en çok sevilen ve izlenilen dizilerinden olan Her Yerde Sen son bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizide Her Yerde Sen 18. Bölüm Kıyafetleri ve markalarını da sizlere yayınlamaya devam edeceğiz. Sitemizde dizi anında göremediğiniz Her Yerde Sen Elbiseleri dizi sonrasında da eklenmeye devam

Her Yerde Sen 17. Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen 17. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 17. Demir Kıyafetleri Sevgili dizi severler ! Bu haftaya bom gibi bir başlangıç yapacak olan Her Yerde Sen, 17. yeni bölümü ile sizlerle olacak. Bizleri hem güldürüp hem de heyecanlandırması gerçekten mutlu ediyor. Dizimiz başladığı günden itibaren büyük beğeni toplamıştı. Her Yerde Sen romantik komedi dalında en gözde

Her Yerde Sen 16. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 16. Bölüm Dizi Kıyafetleri Her Yerde Sen 16. Bölüm Kıyafetleri Öncelikle Her Yerde Sen dizinde bu hafta olacak olacak, bunlardan bahsetmek istiyoruz. Her Yerde Sen Kıyafetleri nereden geliyor? Tüm heyecanlı sahneleriyle devam eden dizide onu geçen gün merak içerisinde kalmaya devam ederek. Demir ve Selin arasındaki tüm sorunların

Her Yerde Sen 15. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 15. Bölüm Dizi Kıyafetleri Her Yerde Sen 15. Bölüm Kıyafetleri keyifle dizinizi burada burada yer alacak! Dizide bu hafta neler olacak? Hepsine göre bakacağız. Peki, onun şey ortaya çıkmışken Demir hala neden mutsuzdu? dizi oyuncu kıyafetleri nereden alıyor? Her Yerde Sen dizisi, hafta sonu olaylı bölümleri ile bizleri

Her Yerde Sen 14. Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen 14. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri Yeni hafta ile birlikte Her Yerde Sen 14. Bölüm Kıyafetleri şimdi sizlerle buluşuyor! Yazın sevdiğimiz dizilerinden biri olan Her Yerde Sen, 14. yeni bölümü ile ekranlara kaldığı yerden devam ediyor. Her Yerde Sen Azmiye kıyafetleri ve markaları da oldukça dikkat çekmeye başlamıştır. Cuma akşamları

Her Yerde Sen 13.Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen 13.Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 13.Bölüm Dizi Kıyafetleri 13.Bölüm Fragmanı Her Yerde Sen 13.Bölüm Kıyafetleri için yazımızı okumaya devam edin. En çok takip edilen Her Yerde Sen dizimiz, geçtiğimiz hafta yaşananlar kafalarda merak duygusu uyandırmıştı. Bu hafta da bomba gibi bir etki bırakacak. Her Yerde Sen 13. bölümü ile izlemeye keyifle devam edeceğiniz bir

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başlamıştır. Merak ettiğiniz Tüm dizi kıyafetleri burada.

Her Yerde Sen Kıyafetleri

Fox TV kanallarında yeni soluk getirecek olan romantik komedi dizimiz, bizleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. İlk teaser’ı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başladı bile. Dizinin konusu itibari ile iki inatçı karakterin bir ev üzerinde hak sahibi olduklarını iddia etmesi ve bu evde beraber yaşamak zorunda oldukları bir hikayeye sahip. Kader bu olsa gerek, aynı şirkette biri çalışan diğeri ise yönetici olarak işe yeni başlayacaktır. Peki, bu kadar inatçı karakterler aynı yerde nasıl geçinecekti? Ortalık iyice içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

Her Yerde Sen Sponsorları

Her Yerde Sen Hakkında

Karga 7 Pictures yapımı olan Her Yerde Sen dizisinin yönetmenliğini Ender Mıhlar yapacak ve senaristleri Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer tarafından kaleme alınacak. Bu arada Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yer alacaktır. Dizinin ilk teaser’ı da sizlerle buluştu ve çok fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bununla ilgili sosyal medyada büyük yankı getireceği ortada. İlk teaser’da gösterilen görüntülerde bahsi geçen evin bahçesinde özel verilen bir partide eğlenirlerken, Zeynep Bastık’ın “Her Yerde Sen” şarkısı eşlik ediyordu. Yaz’a büyük ilgi ile girecek diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Sizlerin yaz dizisinde Her Yerde Sen Kıyafetleri dikkatimizi çekecek gibi duruyor. Her yayınlanacak bölüm için sizlere hazırlayacağımız resim görselleri ile aradığınız kıyafetlere ulaşabileceksiniz. Bizlere merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabileceksiniz. En kısa zamanda sorularınıza yanıt olmak için tüm çabayı gösterip, sizler ile görselleri paylaşmış olacağız. Aybüke Pusat’ın dizi kıyafetlerini şimdiden merak ediyorsunuz ve bizler sitemizde sizlere bunları sunuyor olacağız. Güncellenecek yazılarımızda sayfayı yenilemeyi unutmayınız. Keyifli seyirler dileriz.

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları

Her Yerde Sen Kıyafetleri

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Ali Yağcı: Birçok dizide rol alan oyuncu, diziye büyük renk getirecek. 1990 Balıkesir doğumlu oyuncu, uzun yıllardır modellik yapmaktaydı. Oyunculuk eğitimini alan model, yemek yapmayı çok seviyor.

Aybüke Pusat: 1995 İstanbul doğumlu dizi oyuncusu , 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Güzelliğini de tescilleyen oyuncu, yeni dizimize renkli bir görsellik sunacak. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvar bale bölümü mezunu olan oyuncu, daha sonra da Anadolu Üniversitesi işletme bölümüne devam etmiştir.

Her Yerde Sen Kıyafet Sponsorları

Furkan Andıç: 1990 İstanbul doğumlu bir dizi oyuncusu olan Furkan, liseden sonra Ukrayna’ya yerleşti. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra da Yeditepe Üniversitesi iletişim bölümünü bitirmiştir. Ayrıca Dizilerde giyilen Kıyafetler için bizi takip etmeye devam ediniz.

Aslıhan Malbora: 1995 Afyon doğumlu olan oyuncu, Seven Ne Yapmaz dizisinde ilk deneyimini yaşamıştır. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Kimya mühendisliği olarak almıştır. Daha önce Ağlama Anne ve Kalbimin Sultanı dizilerinde de görev almıştır.

Ali Barkın: 3 Ocak 1985 Ankara doğumludur. Eğitimini ODTÜ’de inşaat mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Sinema ve dizi oyuncusu olan Ali Barkın daha önce Ayla ve Kırımlı sinema filmlerinde de yer almıştır.

Deniz Işın: 1993 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Scorp videoları ile ünlü olmuştur. Ege Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olmuştur. Bu dizi onun için ilk deneyim olacaktır.

Her Yerde Sen Kıyafet Sponsorları

Cem Cücenoğlu: 7 Nisan 1976 Ankara doğumlu olan deneyimli oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi batı müziği piyano mezunudur. Dizilerden son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde görev alan oyuncu son görev aldığı sinemalar Kızım ve Ben, Locman filmlerinde yer almıştır.

Ayşe Tunaboylu: Türk tiyatro dizi ve sinema oyuncusu 28 Mart 1962 İstanbul doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları- Oyunculuk Ana Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Son olarak Seni Kimler Aldı tv dizisinde yer almıştır.

Binnur Şerbetçioğlu: Tiyatro sinema ve dizi oyuncusu olan deneyimli isim 29 Temmuz 1960 İstanbul doğumludur. 2 yıllık İstanbul Teknik Üniversitesi Temel Bölümlerden mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi Sosyal Bölümler bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Son olarak 2018 yılından Eyvah Karım sinema filminde görev almıştır.


Top