Buradasınız
Ana Sayfa > Sen Anlat Karadeniz > Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm Kıyafetleri

Evet, yine bir best dizi ile beraberiz. Sen Anlat Karadeniz 25. yeni bölümü ile ekranlardan sizi koparmayacak. En keyifli sahnelerin yanında daha çok hüzünlü ve entrikalı sahnelere yer vermektedir. Ama bu bölümde de önceki bölümlerde olduğu gibi dizi içerisinde geçen tüm kıyafetleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Tüm araştırmaları öznel olarak hazırlıyoruz ve sizlerle buluşturuyoruz. Hangi kıyafet nerede, ne kadar olduğuna çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sen Anlat Karadeniz 10 Ekim 2018 Çarşamba akşamı saat 20.00’da Atv’de yayında olacak, kaçırmayın!

Sen Anlat Karadeniz 25.Bölümde Neler Oluyor?

 

Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm
Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm

Geçen haftayı da çok büyük bir heyecan ile kapattı ve bu haftaya da bomba gibi geliyor. Yayınlanan birinci fragmandan sonra ikinci fragman da hemen ardından geldi. Yürekleri ağzına getiren fragmanı izlerken nefesinizi tutacaksınız. Tahir gitmek zorunda olduğu bir yola girerken, Nefes’e elveda demek hiç bu kadar zor olmamıştı. Nefes, sürekli olarak başını belaya sokuyorum teslim olma ne olur diyerek yalvarırken, Tahir’in onu teselli etmeye çalışmaktan başka çaresi yoktur. Bu repliklerin sebebini dizinin yeni bölümünde öğreneceğiz. Tahir gerçekten katil mi? Oysaki Nefes onu bu konuda çok uyarmıştı, Vedat belasına karşı. Tahir kendisine engel olamayarak gözü kapalı beladan kurtulmak ister ve Vedat’ı öldürür.

Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri
Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri

Bu durum büyük travmaya sebep olur. Tahir’in annesi yaşadığı dayanılmaz acıya karşı, Nefes’i oğlunun katil olma sebebi olarak görür ve onu evden kovar. Nefes, gözü yaşlı acılı bir halde çocuğunu alarak evden ayrılmak zorunda kalır. Dayanamayacağı bir bela ile karşı karşıya olan Nefes, bu durumla nasıl başa çıkacak? Dizide yaşayacağınız heyecan dolu sahneler şimdiden keyif veriyor. Meraklı gözlerle beklediğiniz, Sen Anlat Karadeniz 25. bölümü ile sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm Kıyafetleri

Yayınlandığı saatten itibaren dizide yer alan kıyafetleri sizlerle paylaşıyoruz. Nefes’in elbiseleri, Tahir’in gömlekleri ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda İnstagram sayfamız olan dizikiyafetlerinet ile dizideki kıyafetleri, bizi takip ederek ulaşabileceksiniz.

Sen Anlat Karadeniz
Sen Anlat Karadeniz Asiye elbise için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes
Sen Anlat Karadeniz Nefes bluz Adil Işık incelemek için Tıklayınız, pantolon ve hırka LcWaikiki incelemek için Tıklayınız ve ayakkabıları Adidas incelemek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek
Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek için Tıklayınız.ve ayakkabıları için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek
Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek için Tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top