Buradasınız
Ana Sayfa > Kuzey Yıldızı ilk Aşk
Kuzey Yıldızı ilk Aşk 2.Bölüm Kıyafetleri
Kuzey Yıldızı ilk Aşk 2. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı ilk Aşk 2. Bölüm Elbiseleri Show TV ekranlarının yeni başlayan dizisi ilk yayın hayatına geçen hafta geldi. Dizide Kuzey Yıldızı ilk Aşk 2.Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorları eklenecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yıldız'ın yeni yayınlanan bölümde gözyaşlarını dökmesi ve öfkeli gözüken Yıldız, bir yana Mollaoğlu ve Kadıoğu aileleri arasında

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1.Bölüm Kıyafetleri
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1.Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri Show TV ekranlarının yeni dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 14 Eylül tarihinde yayınlanacak ilk bölümü ile ekranlarda kaşımızda olacaktır. Aynı zamanda Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1. Bölüm kıyafetleri de sitemizde yer almaya devam edecektir. Dizi Kıyafetleri Erkek oyuncularda eklenmiş olacaktır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yapımcılığını

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde giyilen kıyafet markaları ve sponsorlarına ulaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yayın hayatına 14 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da başlayacaktır.2019/20 yılının dizisi hafta sonu dizisi olarak ekranlara gelecektir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizi kıyafetleri ve sponsorlarını da sitemizde sürekli olarak güncellemeye devam edeceğiz. Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları nereden giyiniyor? Hangi marka giyiniyor? merak edilen soruları sizler için sitemizi sürekli olarak güncellemeye devam edeceğiz. İlgili ürünlerin ve görsellerin üzerini tıklayarak direk olarak kıyafet markasını ve fiyatını görmüş olacaksınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncu Kadrosu

Kuzey Yıldızlı ilk Aşk Oyuncu kadrosu

Yıldız Kadıoğlu(Aslıhan Güner): Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden biri… Yıllardır O köprüyü bırakmayan, hep köprünün diğer ucundan bir gün çıkıp gelecek olan Kuzey’i bekleyen Yıldız, otuzlu yaşların ortasında inatçı, alımlı, tuttuğunu koparan bir kadın olmuştur. Kuzey’in dönüşüyle, Yıllardır pas tutmuş olan pusulası Kuzey’ini bulsa da o, artık yirmi yıl önceki genç kız değildir. Aşkı nasıl ki küllenmediyse, öfkesi de küllenmeyecektir.

Kuzey Mollaoğlu(İsmail Demirci):Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden diğeri, evin tek oğlu, yakışıklı, gözü kara, mert bir adamdır. Şimdi, yıllar sonra kendisininde memleketi olan, terk ettiği kadının topraklarına geri dönmüştür. Hem kızlarıyla, hem kendine kendine sırt çevirmiş köylüyle uğraşırken bir de Yıldız’ın gazabından kendini koruyabilecek midir?

Yaşar Kadıoğlu(Cezmi Baskın): Yıldız’ın babası Yaşar Kadıoğlu. Eskiden en yakın dostu olan Şeref Mollaoğlu aradan geçen yirmi yılın ardından düşmanı oluvermiştir. Öyle ki birinin selam verdiğinden diğeri yüz çevirmiş, birinin alışveriş yaptığı dükkândan diğeri ayağını kesmiştir. Hiçbir zaman küllenmeyen düşmanlık Kuzey’in gelişiyle daha da alevlenecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Kıyafet ve Sponsorları

Hanife Kadıoğlu(Ferda Kaynar): Yıldız’ın annesidir. Mollaoğullarına karşı kocasının aksine süre gelen bu düşmanlığı bir haysiyet meselesi haline getirmemiştir ama kocasından dolayı öyle davranmak zorunda kalıyor. Hanife’nin tek isteği vardır oda kızı Yıldız’ın mutlu olması için düşmanlığın bitmesidir.

Sefer Kadıoğlu(Toygan Avanoğlu): Yıldız’ın abisidir nam-ı Sefer Reis, Karadeniz’in hırçın dalgalarının, gözü kara efendisi; bir türlü kardeşini rahat bırakmadığı Yıldız’ın abisidir.Babasının veliahtıdır. Bastığı yeri titreten, öfkesiyle kasırgalar yaratan, attığı tokatla insanı erozyona uğratır. Tabi dişini geçiremediği iki kişi vardır. Bunlardan ilki, biricik karısı, diğeri de kız kardeşi Yıldız’dır.

Kuzey Yıldızlı ilk Aşk Oyuncuları

Mine(Aslıhan Kapanşahin): Evin en küçük kızı olan Mine babasının nazlısı ve ablalarının baş belasıdır. On altı yaşında olan Mine lise öğrencisidir. Ailesine göre o Emine, arkadaşlarına göre ise Mine’dir. ünlüleri Moda dergilerini karıştırıp stalk’lamayı kendine görev olarak edinmiştir. Kim nerde ne yemiş, ne giymiş, hangi after partiye giderek boy göstermiş hepsi Mine’den soruluyor.

Gökçe Mollaoğlu(Berfin Nilsu Aktaş): Babasının biricik ortanca çiçeğidir. Adı gibi gök mavisi gözleri vardır. On sekiz yaşında, lise son sınıf öğrencisidir. Renkli kişiliği sayesinde girdiği her ortama ayak uydurur. Deli dolu, ele avuca sığmayan bir kızdır. Bu “taşkın”lığı, Kuzey’in başını fazlasıyla belaya sokacaktır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk Gökçe elbiseleri de sitemizde yer almaya devam edecektir.

Feride Mollaoğlu(Gizem Güneş): Feride babasının, Yıldız’ı terk edip, annesiyle evlendiği yaştadır. Üniversitede edebiyat bölümünde okuyor. Babasının ilk göz ağrısı plan Feride, üç kız kardeşlerden en büyüğüdür. Babasının yaşadığı bu kara günlerde onun en büyük destekçisi ve sırdaşı olur.

Fadime(Yasemşn Hadivent): Yıldız’ın en yakın arkadaşı ve dostudur. Her anında Yıldızın yanında olmuş, onu kardeşi bilmiştir. Bulundukları köyde herkes Yıldız hakkında olumsuz düşüncelere sahip olsa da Fadime Yıldız’ı sevmekten, hiç bir zaman vazgeçmemiştir.

Kamer Mollaoğlu(Ecem Çalhan): Kuzey’in küçük kız kardeşi Kamer, tam babasının kızıdır. Daha beş yaşında olduğunda kendisini terk eden abisine öfkesi hiçbir zaman bitmemiştir. Fakat o da aksine abisinin yolundan gitmektedir. Çünkü gönlünü düşman ailenin oğluna kaptırmıştır. Fakat Mollaoğulları, gönül meselelerinde çıkacak ikinci harbe kesinlikle hazır değildir.


Top