Buradasınız
Ana Sayfa > Son Bölümler > Zümrüdüanka 4. Bölüm Kıyafetleri

Zümrüdüanka 4. Bölüm Kıyafetleri

Zümrüdüanka 4. Bölüm Kıyafetleri

Zümrüdüanka 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Fox TV de ekranlara gelen yeni dizinin Zümrüdüanka 4. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorlı ile birlikte ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 15 Şubat Cumartesi gününde yayınlanacak olan son bölüm fragmanı da yayınlandı. Hafta sonu dizisi olarak yayın hayatına başlayan dizinin başrol oyuncularında Ceren Yılmaz ve Serhat Demirkan yer almaktadır. Serhat Demirkan’ın Alp Navruz karakterine hayat verdiği, Ceren Yılmaz’ın Zümrüt Kuloğlu karakterine hayat verdiği dizi ilk ayını bitirmek üzeredir. Zümrüdüanka oyuncu kıyafetleri sitemizde sizler için dizi günü ve dizilerin yayın gününden sonra da güncellenerek eklenmeye devam edecektir. Tüm merak ettiklerinizi bizlere yorum kısmından da iletmeniz mümkün olacaktır.

Zümrüdüanka 4. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Hafta sonunun sevilen yeni dizilerinden olan Zümrüdüanka geçen hafta ekranlara 3. Bölüm ile geldi. 2020 yılının en yeni dizisi Zümrüdüanka dizi kıyafetleri de sitemizde güncel olarak yayınlanma devam ediyor. Merak ettiğiniz kıyafetleri ve dizi sponsor ürünlerini bize iletebilir yada bizleri sorabilirsiniz. Geçen hafta ekranlara gelen son bölümde, Zümrüt ile Serhat evleneceğini açıklaması Demirkan Konağının temellerini çok fazla sarsmıştır. Abbas ise kurduğu oyunlarının son anda bozulmasını hazmedemeyerek, hiç beklemediği bir yerden yaralamak için hazırlanır.

Zümrüdüanka Serhat giydiği kahverengi kabanı
Zümrüdüanka Serhat giydiği kahverengi kabanı-dizi sponsorları için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Elbise Markaları için tıklayınız.

Bu durum karşısında Azimet’in içene bir şüphe düşer. Aralarında gergin savaş başlayan Abbas ile Serhat arasında gerilim holding de de çok fazla büyümeye devam ederken, arka arkaya hamleler yapan Serhat onu köşeye sıkıştırmayı da başarır.

Boyner indirim kodu al
Boyner indirim kodu almak için tıklayınız.

Zümrüdüanka 4. Bölüm Ceren Yılmaz Elbiseleri

Diğer yandan hesapsızca Ülfetin yaptığı hareketleri Rüstem’i çok fazla çileden çıkarmaya başlar.
Zümrüt ise o kadar yaşanan olayların ardından her şeyin çok güzel olarak yoluna gireceğini düşünse de, bu konuda yapıldığını anlamıştır. Serhat yaşanan gerginliklerin ardında tekrardan Zümrüt’ün güvenini kazanmayı başaracak mi? Zümrüdüanka 4. Bölüm Kıyafetleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Serhat bu durum karşısında neler yapabilecek? Zümrüt ve Serhat aşkı tekrardan eskisi gibi güzel olacak mı?

Kıvanç mavisi
Kıvanç mavisi için tıklayınız.

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top
Erotik mersin bayan escort