Buradasınız
Ana Sayfa > Son Bölümler > Canevim 14.Bölüm Kıyafetleri

Canevim 14.Bölüm Kıyafetleri

Canevim 14.Bölüm Kıyafetleri

Canevim 14.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Canevim 14.Bölüm Fragmanı

Canevim 14.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ayrıca sitemizde Canevim kıyafetleri yer almaktadır. Canevim 14.Bölüm fragmanında, Ceylan eski defterleri kapatır ve aldığı taşınma kararı, Taylan’ı gözü hiçbir şeyi görmediği gerçek aşkına daha da yaklaştırmaktadır. Ömer, Taylan’ı köşeye sıkıştırmak için Fikret ve Kristina’yı ele geçirir. Feryal’in ihaneti Ceylan ve Melis’in görüşmesi açığa çıkarmıştır. Taylan, iki cephede de savaşarak Ceylan’ı da alarak ortadan kayboluyor. Onu kimsenin bilmediği bir eve götürüyor. Baş başa neşeli geçireceklerini düşündüğü gün ikili için bir anda kabusa dönüşür. Ömer saldırdığında hedefini şaşarak Ceylan için ölüm kalım mücadelesine dönüşür.Ortdan kaybolan Elvan, ailesini de büyük krize sokmuştur. Hamza ve Günnur, kızlarının tutulduğu evde tanıdıkları bir yüz ile karşılaşıyor.

Canevim Ceylan elbise
Canevim Ceylan elbise için tıklayınız.

Canevim 13.Bölümde Yaşananlar

Geçen hafta ekranlara gelen Canevim 13. Bölümde; Ömer, Hacı Anne ev Hamza’nın babalık testi yaptıracağını öğreniyor. Ömer’in kendisini aklaması için bir fırsat doğmuştur. Ömer’i, Taylan’ın önüne çıkan engeller onu ölüm kalım savaşına sokmuştur. Ceylan’ı ve herkesi acı habere sokan haber, Taylan’ı arada bırakmıştır. Tüm merak edilen dizi kıyafet markaları sitemizde yer almaya devam ediyor.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri

Krista’nın bebeği adına dair testen çıkaracak sonucu almaya çalışan Ceylan, sonuca göre oynanan oyunlar ve ihanetlerin gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkacağı yeni bir dönem başlıyor. Günnur, Elvan’ın yaşadığı sırrı öğrendiğinde onu belalardan korumak zorunda kalır. Elvan, Zeki’yi iyileştirerek ona veda etmek isterken kaçmış olduğu geçmişi onu bulduğunu fark ediyor.

Canevim Ceylan bej elbise
Canevim Ceylan bej elbise için tıklayınız.
Canevim Ceylan mavi elbise
Canevim Ceylan mavi elbise için tıklayınız.

Canevim 14.Bölüm Ceylan Kıyafetleri

Taylan’ın ortadan kaybolması ile ilgili Ceylan, Taylan’ı arada bırakmıştır. Feryal, Ömer’in teklifini kabul ederek, Ceylan’a Taylan’ın telefonunda göndermek için fırsat kolluyor. Feryal’den gelecek haberi bekleyen Ömer, Kristina’yı Hacı Anne’nin alıp evi terk ettiğini öğrenir. Ömer onları bulmaya çalışırken bir yandan da Hacı Anne yaptıracağı test için Hamza’dan yardım etmesini ister. Ceylan’a olan aşkından Taylan’ın gözü hiç birşeyi görmüyor. Sezgin konusunda Günnur’un sert çıkışından dolayı Elvan atölyede kalmaya karar veriyor. Elvan’ı eve dönmesi konusunda tüm aile onu ikna etmeye çalışıyor. Canevim 14.Bölüm Kıyafetleri sitemizde dizi günü ve sonrasında da eklenmeye devam edecektir.

Canevim Müjgan Ceket markası
Canevim Müjgan Ceket için tıklayınız.
Canevim Ceylan yeşil elbise
Canevim Ceylan yeşil elbise için tıklayınız.
Canevim Ceylan yeşil elbise
Canevim Ceylan yeşil elbise için tıklayınız.
Canevim Ceylan Etek
Canevim Ceylan Etek için tıklayınız. Ceket için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top