Buradasınız
Ana Sayfa > Son Bölümler > Yasak Elma 43. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 43. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 43. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 43. Bölüm Kıyafetleri için yazımızı okumaya devam edin. Bomba gibi gelişmelerle bu hafta da Yasak Elma dizisi 43. yeni bölümü çok etkileyici olarak karşınızda olacak. Her Pazartesi akşamı Fox TV kanallarında bizleri bekliyor. 43. yeni bölümün fragmanını görmüştünüz hemen ardından da 2. fragman yayınlandı. Şok görüntülere şahit olduğumuz dizide Yıldız’ın hiç de hoşuna gitmeyecek olaylar meydana gelecek. En son Yıldız’ın babası Halit’in peşini bırakmıyordu. Çünkü, ölümle tehdit eden mafya adamları peşindeydi. Ve hemen para bulmak zorundaydı.

Tekrar Halit’in yayına giden Mustafa, reddedilmeyi kaldıramadığı için belindeki silahı çıkartıp onu vurmaya çalışır. Korumaları sayesinde kurtulan Halit, arkasını döndüğünde Erim’in vurulduğunu görür. Hayatındaki yaşadığı en büyük acı olmuştu. Oğlunu kanlar içinde gören Halit, haykırmaya başlamıştı.

Yasak Elma Zeynep pembe ceket
Yasak Elma Zeynep pembe ceket Defacto. Ürün için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız deri tulum
Yasak Elma Yıldız deri tulum Mybestfriends.

 

Adil Işık elbise
Adil Işık yeni bahar modellerini incelemek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız siyah elbise
Yasak Elma Yıldız siyah elbise Ceren Ocak.

 

Yasak Elma Ender trençkot
Yasak Elma Ender trençkot Exquise.

İstanbullu Gelin Tüm Dizi Kıyafetlerini İnceleyebilmek İçin Tıklayınız.

Yasak Elma Lila bluz
Yasak Elma Lila bluz Jimmy Key.Pantolon Oxxo.

Hemen hastaneye kaldırılan Erim ameliyata alındı. Halit çaresizce beklerken, hastanede Yıldız’ı gördüğü için onun üzerine gidip suçlar. Ender de öfkesini tabi ki Yıldız’dan çıkartır. Daha fazla dayanamayan Yıldız hastaneden çıkar. Olanları Zeynep’e anlatan Yıldız, kendisini çok yalnız hisseder. Peki, Halit’in onunla konuşmak istemesi üzerine duydukları karşısında ne diyeceğini şaşırmıştı. Artık eve gelmeyeceğini ve Ender’de kalacağını söyler. Tabi boşanmak istediğini de ona anlatır. Neye uğradığını şaşıran Yıldız, çaresiz ağlama krizine girer. Daha fazlası için Fox TV ekranlarında buluşmak üzere…

Yasak Elma Zeynep beyaz bluz
Yasak Elma Zeynep beyaz bluz için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra siyah bluz
Yasak Elma Zehra siyah bluz ADL, ürün için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra kırmızı bluz
Yasak Elma Lila kırmızı bluz ADL, ürün için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra lacivert takım
Yasak Elma Zehra lacivert takım LCW. Ceket için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

Yasak Elma 43. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 43. Bölüm Kıyafetleri sizler için hazırladığımız yazımızdan ulaşabileceksiniz. Sizler için özel bağlantılar oluşturduğumuz görseller sayesinde çok beğendiğiniz Yasak Elma dizi kıyafetlerine kolayca ulaşabileceksiniz. Ender’in giydiği tasarım elbiseler, Yıldız’ın değişik tarzı ve Zeynep’in mütevazi tarzı bizler için çok merak uyandıran kıyafetleri görmemizi sağlıyordu. Şimdi daha fazla ünlü kıyafetlerini görebilmek için yazımızın devamını takip edin. Yasak Elma 43. Bölüm Kıyafetleri ile sizlere sunulan görselleri incelemenin tam zamanı. Keyifli seyirler dileriz…

Yasak Elma Zeynep yeşil takım elbise
Yasak Elma Zeynep yeşil takım elbise Mango, ceket için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız. Ayakkabıları için Tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top