Buradasınız
Ana Sayfa > Son Bölümler > Yasak Elma 62. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 62. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 62. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 62. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 62. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorlarının da ekleneceği yeni bölüm fragmanı yayınladı. Dizide oyuncuların şık giyimleri birbirleriyle yarışmaya devam ederken göz kamaştırmaya devam ediyor. Yasak Elma Ender Elbiseleri son zamanlarda çok göz kamaştırıyor. Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cevadzade ve diziye yeni sezonda başlayan Tuvana Türkay dizide şık giyimleri oldukça dikkat çekmektedir. Her hafta yeni bir entrikanın yaşandığı dizide kombin savaşlarının yanı sıra dizide Halit ve Nadir savaşı da devam etmektedir.

Yasak Elma Sahiha topuklu ayakkabi markasi
Yasak Elma Sahiha topuklu ayakkabı için tıklayınız.
Yasak Elma Yıldız Mavi Bluz
Yasak Elma Yıldız Mavi Bluz için tıklayınız.
Yasak Elma Ender takım elbise
Yasak Elma Ender takım elbise ipekyol için tıklayınız.
Yasak Elma Yiğit Gömlek markasi
Yasak Elma Yiğit Gömlek için tıklayiniz.
Yasak Elma Yildiz Kurklu rugan trenckot
Yasak Elma Yildiz Kurklu rugan trenckot için tıklayınız.

Yasak Elma 23 Aralık yeni bölümde ekranlara gelecek dizide bu hafta neler yaşanacak. Halit ve Nadir arasında intikam yarışları devam ederken bir yandan da Ender ve Şahika arasında yaşanan olaylar git gide ateşlenmeye başlamıştır. Yeni bölüm ilk fragmanda Caner ablasının evine gider ve orada Şahika’yı göremez. Ardından nerede sizin evinizin bir tanesi derken, Şahika’da arkasından gelerek biri benden mi bahsetti diyerek cevap verir. Caner ve Şahika arasında geçen diyaloglar bu hafta yüzleri oldukça güldürecek gibi gözükmektedir.

Yasak Elma 62. Bölüm Şevval Sam Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma Zehra mavi kaban
Yasak Elma Zehra mavi kaban için TIKLAYINIZ.
Yasak Elma Lila siyah bluz
Yasak Elma Lila siyah bluz Setre,dizi kıyafetleri için Tıklayınız.
Yasak Elma Lila bej bluz
Yasak Elma Lila bej bluz BSL,incelemek için TIKLAYINIZ.
Yasak Elma Ender siyah takım
Yasak Elma Ender siyah takımı Escada,dizi kıyafetleri içinTıklayınız.
Sevval Sam straplez elbise
Sevval Sam straplez elbise ve ceket Arzu Kaprol.Dizi sponsorları için TIKLAYINIZ.

Zehra’da yeni bir video hazırlığı yapmaktadır. Zehra’nın sözde menajeri yeni çekecekleri video’da ünlü konuk isterken, Yıldız buna bozularak ne o benimi istemiyorsunuz diye cevap verir. Ender, Yıldız’dan kendine karşı olduğunu düşünür. Zehra ve Yıldız beraber kumarhaneye giderler ve orada paralarını kaybederler. Ardından ise da kötü olaylar yaşanmaya başlar. Kumarhaneyi polis basar ve Yıldız ve Zehra nezarethaneye kapatılır. Gülünç anların yaşandığı nezarethaneden Halit’in gelmesiyle çıkarlar. Halit bu durum karşısında ise oldukça fazla şiddetlenmiştir.

Şevval Sam beyaz bluz
Şevval Sam beyaz bluz için tıklayınız.
Yasak Elma Yigit gomlek
Yasak Elma Yigit gomlek için TIKLAYINIZ. Erim gömlek için TIKLAYINIZ.
Yasak Elma Şahika Kürk Kaban
Yasak Elma Şahika Kürk Kaban diprojectcollection- dizi ürünleri için tıklayınız.
Sevval Sam siyah bluz
Sevval Sam siyah bluz Zeynep Ateş. Dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.
Yasak Elma Sahika bluz
Yasak Elma Sahika bluz Zeynep Ateş,etek Ayşe Brav.Dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Yasak Elma 62. Şahika Elbiseleri

Yasak Elma 62. Bölüm Kıyafetleri ve elbiselerinin yayınlanacağı Yeni bölüm ikinci fragmanda yaşanacak olaylardan biraz bahsedecek olursak, Nadir, Yıldız’a ben o fotoğraf için bir ömür verdim derken, Yıldız’da bende sizin yüzünüzden kocama ihanet ettim der. Nadir’de sona sadece kocana değil Ender’e de ihanet etmişsin diyerek cevap verir. Geçen hafta bölümünde Nadir, Yıldız’ı Halit’in hayatını öne sürerek tehdit ettiğinden resmi alması için onu zorlamıştır. Ceket’in cebinde resmi bulamayan Halit, o gün Ender’in eve geldiğini öğrenir ve evime Erim’i görmek manası ile resmi almaya geldiğini söyleyerek suçlamaya başlar. Yıldız her şeyden habersiz ne hırsızlığı derken Halit’in ne demek istediğinin bile farkında değildir. Aslında Ender ilk defa bu kadar masumdur.

Yasak Elma Lila Deri ceket markası
Yasak Elma Lila Deri ceket için tıklayınız.

Yasak Elma 62. Bölüm Kıyafetleri ve elbise sponsorların da yarışacağı yeni bölümde, Ender’in ofiste çok eğleneceğiz dediği görülürken üstelik tek seferde iki iş birden çat çat diye söyler. Ayrıca tüm kanalların dizi elbiseleri sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. Halit’in Leyla ile dışarıda buluştuğu anlar fotoğraflanır ve ardından Yıldız’a bir zarf halinde yollanır. Ardından Ender’i arayarak sen haklı çıktın Halit beni aldatıyor der.

Yasak Elma 62. Bölüm Ender’in Elbiseleri

Yasak Elma geçen hafta ekranlara 61. bölüm ile geldi. Son yayınlanan bölümde Halit ve Nadir arasında geçen olaylar damga vurmuştur. Ender ve Şahika arasında yaşananlar da hiç bu kadar ileriye gitmemiştir. Nadir ve Halit arasında en çok dikkate çeken olaysa, Nadir’in geçmişe dönük bir olayı ortaya çıkarmaktır. Nadir hapishanede yattığı dönemlerde hiç gözünü kırpmadan yıllarını çalacak bir cinayet işlemiştir ve uzun yıllar içeride kalmak zorunda kalmıştır. İlk anlarda Nadir’e karşı sessiz kalan Halit, avukatına bu adam hapishaneden erken çıkmak varken niye bu kadar uzun yattı, kesin bir sırrı var der ve tekrardan araştırma yapmasını ister.

Yasak Elma Yıldız siyah çizme
Yasak Elma Yıldız siyah çizme için tıklayınız.

Seferin Kızı Nare Elbiseleri için tıklayınız.

Avukatı tekrardan yaptığı araştırmalar sonucunda Nadir’in içeride uzun kalmasına neden olan cinayetin gerçek sebebini öğrenir. Öğrenmekle kalmaz Nadir’in uğruna hayatını verdiği kanıtı para karşılığında bularak Halit’e götürür. Halit ise bu eline geçen resim karşısında o kadar mutludur ki artık Nadir’i yendiğini düşünmeye başlar. Hemen Nadir’i arayan Halit daha sonra onu evinde davet eder. Nadir ne olduğunu bilmez Halit’in evinde gider. Nadir kendisine ait olan resmi gördüğünde şok olur ve Halit’in elinden almaya çalışır. Nadir bu resim uğrana yaptıklarını ve Halit’e de gözünün yaşına bakmayacağını söylese de Halit ona çekilmesi için 24 saat müddet verir.

Yasak Elma Kaya Gri Kaban markası
Yasak Elma Kaya Gri Kaban için tıklayınız.
Yasak elma Emir mont markası
Yasak elma Emir mont için tıklayınız.

Yasak Elma Son Bölüm Kıyafetleri

Nadir evden çıkar ve yakınlarında durarak Yıldız’ı arar. Yıldız’ı yanı çağırdığında ona Halit’de olan resmi almasını söyler. Yıldız bunu yapamayacağını söylese de Halit’i öldürmesi için tehdit ederek ve çocuğun babasız büyümesini istemezsin diyerek onu mecbur bu yola sokar. Yasak Elma Yıldız elbiseleri sitemizde güncel tutulmaya devam ediyor. Yıldız ardından Halit’in cebinden bir şekilde resmi alır ve Nadir’e teslim eder. Yıldız ne olur ne olmaz diye kendisine bir kopya olarak resmi fotoğraflar. Şahika ise planların arasına koyduğu Yıldız ve Halit’i ayırmak vardır.Bunun için Ender’i kullanarak planlarını yürütmeye çalışır.

yasak elma leyla bluz markası
yasak elma Leyla bluz için tıklayınız.
Yasak Elma Şahika Kırmızı Kaban markası
Yasak Elma Şahika Kırmızı Kaban için tıklayınız.

Yasak Elma Elbise Sponsorları

Ender ve Şahika arasında yaşanan olaylar son bölümde oldukça gerilmesine neden olmuştur. Şahika, Ender’in kendinin dediklerini yapmaması üzerine ona bir ders vermeye karar verir. Önce Ender’i tehdit eder. Şahika tuttukları adamlar ile polis kılığında adamlar eve gelir. Gelen kişiler Yiğit’i sorarlar. Ender, Şahika’nın şikayeti olduğunu düşünerek polislerin gerçek olduğuna inanır. Yiğit araç ile giderken güzergaha göre doğru yere gitmediklerinden polislerin sahte olduğunu anlar. Müdahale etmek istese de elleri bağlıdır. Kaya ve Ender karakola giderler ve gittiklerinde şok olurlar. Yiğit hakkında herhangi bir arama veya bir şikayet yoktur. Ender’e o sırada Şahika’dan bir mesaj gelir. Kaya gelen mesaj dikkatini çekse de önemli bir şey olmadığını söyler. Yiğit’i sapa bir yere bırakmışlar. Maksat Şahika’nın Ender’e gözdağı vermesidir. Yiğit’in güvende olduklarını öğrenirler ve oldukça rahatlarlar, ardından eve dönerken Ender, Kaya’ya gerçekleri anlatır. Artık kardeşinin kötülüklerinden onunda haberi vardır.

Şevval Sam trençkot
Şevval Sam trençkot için tıklayınız.
Yasak Elma Kaya kaban markası
Yasak Elma Kaya kaban için tıklayınız.
Yasak Elma siyah bluz
Yasak Elma siyah bluz için tıklayınız.
Yasak Elma Yıldız hırka markası
Yasak Elma Yıldız hırka için tıklayınız.
Yasak Elma Yıldız giyim
Yasak Elma Yıldız kazak için tıklayınız. Etek için tıklayınız.
Yasak Elma Kaya Balıkçı yaka kazak markası
Yasak Elma Kaya Balıkçı yaka kazak için tıklayınız.
Nesrin Cevadzade tek omuz elbise
Nesrin Cevadzade tek omuz elbise için tıklayınız.
Yasak Elma Şahika siyah bluz
Yasak Elma Şahika siyah bluz için tıklayınız.

Yasak Elma 62. Bölüm Nesrin Cavadzade Dizi Kıyafetleri

Nesrin Cavadzade bej kaban
Nesrin Cavadzade bej kaban için tıklayınız.
Eda Ece beyaz kaban
Eda Ece beyaz kaban için tıklayınız.
Eda Ece kırmızı etek
Eda Ece kırmızı etek için tıklayınız-Bluz için tıklayınız.
Eda Ece deri ceket
Eda Ece deri ceket için tıklayınız.
Yasak Elma Yıldız sarı kadife gömlek elbise
Yasak Elma Yıldız sarı kadife gömlek elbise için tıklayınız.
Yasak Elma Şahika yeşil elbise
Yasak Elma Şahika yeşil elbise için tıklayınız.
Yasak Elma Lila jean elbise
Yasak Elma Lila jean elbise için tıklayınız.
Yasak Elma Leyla bej kazak
Yasak Elma 62. Bölüm kıyafetleri Leyla bej kazak için tıklayınız.
Eda Ece beyaz tulum
Eda Ece beyaz tulum için tıklayınız.
Şevval Sam askılı bluz
Şevval Sam askılı bluz için tıklayınız.
Yasak Elma Zehru Bluz markası
Yasak Elma Zehru Bluz markası Modalogy için tıklayınız.
Yasak Elma Ender kırmızı takım markası
Yasak Elma Ender kırmızı takım markası için tıklayınız.

Yasak Elma Ender Elbise Sponsorları Hangisi?
Yasak Elma Dizisinde Ender’in giydiği elbiselerin sponsorları her bölümde değişiyor. Aradığınız elbiseler her bölüme ayrı ayrı eklenmektedir.

Yasak Elma Dizisi 62. Bölüm Kıyafetleri Hangi Marka?
Şevval Sam, Eda Ece, Tuvana Türkay, Nesrin Cevadzade gibi oyuncuların kıyafetleri birbirlerinden farklı olup görselleri ile birlikte olarak bulabilirsiniz.

Yasak Elma Oyuncu Kıyafetlerini Nereden Bulabilirim?
Yasak Elma dizisinde oyuncu kıyafet ve aksesuarlarını dizikiyafetleri.net sitemizde bularak fiyat ve markalarını öğrenmeniz mümkündür.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top
porno izle seks hikayeleri Erotik mersin bayan escort
porno izle seks hikayeleri Erotik mersin bayan escort