Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > Mucize Doktor Ali Kimdir

Mucize Doktor Ali Kimdir

Mucize Doktor Ali Kimdir

Mucize Doktor Ali Kimdir? Mucize Doktor Taner Ölmez Nerelidir? Kaç yaşındadır? Taner Ölmez Daha önce Yer Aldığı Projeler Neler? Taner Ölmez Eğitimini nerede almıştır.

Fox ekranlarında 2019 yılının Eylül ayında yeni başlayacak yeni dizide en çok merak edilen oyunculardan biride hiç kuşkusuz ki Taner Ölmez. Yayınlanan fragmanda en çok dikkat çeken oyuncularından olan Taner Ölmez’in hakkında biraz bahsetmiş olalım.

Taner Ölmez Kimdir?

Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 tarihi Tunceli doğumludur. Yakışıklı oyuncu bir çok projelerde yer almıştır ve ilk oyunculuk deneyimini Kapalı Çarşı dizisinde yer alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Tunceli’de dünyaya gelmesine karşısına henüz daha 6 yaşında iken ailesi ile İstanbul’a gelerek yaşamını da burada sürdürmeye başlamıştır. Okul eğitimini de yine yaşadığı yerde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservaturarı Tiyatro Bölümü’nde okuyarak tamamlamıştır. İlk deneyimine Nejat İşler, Erkan Can, Engin Altan Düzyatan,Haldun Boysan ve Olgun Şimşek gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kapalı Çarşı dizisinde yer alarak başlamıştır. Daha sonrasında bir çok projede yer alan oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem, Tatar Ramazan, Medcezir, Çıplak Gerçek, İstanbul’un Altınları, Kayıp Şehir, Kül ve Ateş dizilerinde de yer alarak kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Taner Ölmez

Mucize Doktor Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Ali Kimdir? Şu sıralarda Fox ekranlarında yeni başlayacak olan Mucize Doktor dizisinde Ali karakterini canlandıracak olan oyuncu 65 kilo, 1,79 boyunda ve Aslan burcudur. Mucize Doktor Dizisi her perşembe saat 20:00’da ekranlarda yerini alacaktır. Taner Ölmez dizi karakterinde biraz bahsedecek olursak; babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen Taşrada bir şehirde doğan savant sendromlu bir gençtir. Eğitimini aldığı tıp fakültesini birincilik ile tamamlayarak sonrasında asistan doktor olarak bir hastanede işe başlıyor. Ayrıca sitemizde Ünlülerin Giydiği Kıyafetler de yer almaktadır.

Taner Ölmez Filmleri Yer Aldığı Projeler

2019 – Mucize Doktor (TV Dizisi)
2018 – Müslüm (Ahmet Akbaş) (Sinema Filmi)
2018 – Dudullu Postası (Tayfur) (TV Dizisi)
2017 – Yüz Yüze (Aleko) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Şehzade Osman) (TV Dizisi)
2015 – Kırık Kalpler Bankası (Osaman) (Sinema Filmi)
2013 – Tatar Ramazan (Çoban Ahmet) (TV Dizisi)
2013-2014 – Medcezir (Mert Asım Serez) (TV Dizisi)
2012 – Çıplak Gerçek (Deniz) (TV Dizisi)
2012 – Uzun Hikaye (Celal) (Sinema Filmi)
2012 – Kayıp Şehir (Sadık) (TV Dizisi)
2011 – İstanbul’un Altınları (Mustafa) (TV Dizisi)
2010 – Vakit (Ezan) (Kısa Film)
2009 – Kül ve Ateş (Hayati) (TV Dizisi)
2009 – Kapalı Çarşı (Gıyabettin) (TV Dizisi)

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top
Erotik mersin bayan escort