Buradasınız
Ana Sayfa > Aşk Ağlatır

Aşk Ağlatır 3. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Ağlatır 3. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Ağlatır 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri Show TV ekranlarının pazar dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Ağlatır 3. Bölüm Kıyafetleri ve elbiselerini de ekleyeceğim dizide son bölümde dayısı İsmail ve Mustafa tarafından bulunan Ada arabaya bindirilmiş ve onun götürüldüğü anda kendisine gelen Yusuf'u görür. Arabadan Yusuf diye bağırsa da sesini duyuramaz. Yusuf ona doğru giderken Nagihan o sen misin? der ve durumu anlatır. O sırada oraya gelen Rüzgar'la Yusuf Ada'nın peşine düşerler. Yayınlanan fragmanda Mustafa'ya yetişen Yusuf'un kavga ettikleri anlar yeni bölümdeki heyecanı şimdiden yükseltmektedir. Aşk Ağlatır 3. Bölüm Ada Elbiseleri Aşk Ağlatır 3. Bölüm Kıyafetleri ve modasından bahsedecekken son bölümde yaşananlar; Yusuf'un çıkmış olduğu yolculuk

Aşk Ağlatır 1.Bölüm Kıyafetleri

Aşk Ağlatır 1.Bölüm Kıyafetleri

Aşk Ağlatır ilk Bölüm Dizi Kıyafetleri Aşk Ağlatır 1.Bölüm Kıyafetleri ve markalarının da yayınlanacağı ilk bölüm fragmanı yayınlandı.Aşk ağlar bu hafta 8 Eylül tarihinde ilk yayın hayatına başlayacaktır. Dizinin başrol oyuncularında Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşmaktadır. Tüm Dizi sponsorları sitemizde yer almaktadır. Pazar günü yayınlanacak dizi hafta sonunu dizisi olarak planlanmıştır. Yusuf’un çıkmış olduğu bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar etki edecek ve değişmesine neden olacaktır. Annesi küçük yaşta kaybeden Ada, babasını hiç tanımayan 19 yaşında genç bir kızdır. Aşk Ağlatır Kıyafetleri sitemizde yer almaya devam edecektir.Gece yarısı yorgun şekilde evine dönen Fırat yolda bulduğu çantanın içinde Ada'ya yazılmış mektup buluyor!

Aşk Ağlatır Kıyafetleri

Show TV ekranlarının yeni hafta sonu olan dizisi 8 Eylül 2019 tarihinde ekranlara gelecektir. Aşk Ağlatır Dizi Kıyafetleri de aynı zamanda her hafta sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. Sizler keyifle dizinizi izlemeye devam ettiğiniz sırada da kıyafetleri sitemize eklemeye başlamış olacağız. Öğrenmek istediğiniz kıyafetleri sitemizde bulduğunuzda üzerine tıklayarak direkt olarak ürüne gidebilir, marka ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Aşk Ağlatır elbise markaları

Pazar günü ilk bölümüne başlayacak olan dizi Show TV ekranlarında MF Yapımının yapımını sağladığı, yapımcılığını Asena Bülbloğlu üstlenmektedir. İstanbul’a Taşradan göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdanları ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin ekrana taşıyacak olan dizinin yayınlanan afişi de dikkat çekerek büyük beğeni topladı. Bu dizi “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarlanmış ve dizinin başrol oyuncularını Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Aşk Ağlatır Dizi Kıyafetleri Sponsorları

Sizlerinde çok dikkatini çeken Aşk Ağlatır kıyafetleri ne ise bize mail veya yorum kısmından ulaşarak iletebilirsiniz. Sizden gelen talepleri de özenle çalışarak yanıtlamaya çalışıyoruz. Sizlerde çok merak edilen bu kıyafetleri alarak kendinizi mutlu etmenizi umuyoruz. Aşk Ağlatır Dizi konusu nedir?

Aş Ağlatır Dizisinde yer alan oyuncular kim?

Aşk Ağlatır Oyuncuları

Yusuf Eren(Deniz Can Aktaş): 22 yaşında olan Yusuf Kas gücüyle yapmış olduğu çalışmanın iyice pekiştirdiği yapılı bir vücudu var ama ince, narin bir yüzü var. Uşak Ulubeyli. Babası ve Annesi o daha çocukken bir trafik kazası geçirerek vefat etmişlerdir. Onu Dedesi Hikmet büyütmüştür. Ağaçları toprağı ve tüm hayvanları çok seviyor. İnsanlardan daraldığında doğaya bu yüzden sığınmıştır. Yusuf’un çok önem verdiği şeylerden biride verilen sözlerin her zaman arkasında durulmasıdır. Kaybetmiş olduğu yaşama sevincini Ada ile tanıştığında yeniden bulacak ve içine düştüğü bu durumdan çıkmayı isteyecektir.

Ada Meryem Varlı(Hafsanur Sancaktutan): Henüz 6 yaşındayken annesini kaybeden Ada 19 yaşında genç bir kızdır. Babasını hiç tanımamıştır. Adayı Yengesi Üftade ve dayısı İsmail büyütmüştür.Büyümüş olduğu bu kasabaya sığamayacak kadar hayalperest, aynı zamanda çok çalışkan bir kızdır. Ada Yusuf ile çıkmış olduğu bu yolda ışığını tekrardan bulacaktır.Aşk Ağlatır Ada elbiseleri ve markaları da aynı şekilde burada yer almaya devam edecektir.

Aşk Ağlatır Oyuncu Kıyafetleri

Nalan Demirci(Eda Şölenci): İstanbul’da iki yıllık bir üniversite eğitimini tamamlamış 25 yaşındadır . Okulu bitirdikten sonra memleketi Sivrihisar’a geri dönmek yerine bir işe girmiş. Bir plazada çalışan, son derece havalı prezantabl bir şehir kadınıdır. Büyüdüğü zamanda ailesinin beceriksizlikleri yüzünden çevresindekiler onu çok hor görmüş. Kendini yıllarca çirkin ve değersiz görmüş. İstanbul’da her şeye yeniden başlamasının nedeni de bu. Başkasının desteği olmadan kendi ayakları üstünde durabileceğini henüz bilmediğinden sürekli olarak birilerine tutunma derdinde.


Top
Erotik mersin bayan escort