Buradasınız
Ana Sayfa > Sevgili Geçmiş

Sevgili Geçmiş 6. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 6. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri Star TV ekranlarının yeni dizisi 6. bölüm ile 29 Kasım 2019 ekranlarda yerini alacaktır. Sevgili Geçmiş 6. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorları da sitede yayınlanmaya devam edecektir. Dizinin yeni bölümde giyilecek olan elbiseleri sitemizde eklemeyeceğiz. Sevgili Geçmiş Kıyafetleri merak ettiklerinizi bize iletebilirsiniz. Kızları ile karşılaşan Cahide'nin anları büyük duygu kırılmalarına neden olacaktır. Dizide gördüğünüz kıyafetler anlık olarak sitede yoksa daha sonra siteye eklenerek güncellenmeye devam edecektir. Hercai Kıyafetleri için tıklayın. Sevgili Geçmiş bu hafta ekranlara gelecek olan bölümde; sonunda Cahide kızlarına kavuşuyor. Fakat kızları onu kabul etmesi hiç beklediği kadar da kolay olmayacaktır. Üstelik bunun üzerine eşini kendisinin öldürmediğini ve

Sevgili Geçmiş 5. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 5. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri Sevgili Geçmiş dizisi yeni bölümüyle bu hafta da siz değerli seyircisini karşılayacak. Peki, Sevgili Geçmiş dizisinde bu hafta hangi gelişmeler olacak? Bizler de merak içinde olduğumuz konusu ile beklemekteyiz. Sevgili Geçmiş dizisi STAR TV ekranlarında her Cuma akşamı saat 20.00'de siz değerli seyircisi ile buluşuyor. Üç kız kardeşin bir araya gelmesinden sonra talihsiz bir cinayet olayı ile iyice birbirlerine kenetlenen kızlar nasıl bir çıkış yolu bulacaklardı? Oldukça cesur olan bu kılar olanları unutmaya hazırlardır. Bu trajedi ile nasıl başa çıkacaklardı? Şimdi Sevgili Geçmiş dizisinin 5. yeni bölüm ayrıntılarına yakından bakalım... Sevgili Geçmiş 5. Bölüm Kıyafetleri de yazımız arasında

Sevgili Geçmiş 4. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 4. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri Star TV ekranlarında yeni başlayan dizinin bu hafta ile birlikte sizlere Sevgili Geçmiş 4. Bölüm Kıyafetleri ve dizide giyilen kıyafet markalarını eklemeye devam edeceğiz. Dizide kim nereden giyinmiş, hangi marka giymiş sizlere bunları ulaştırmaya devam edeceğiz. Sevda Ergenci'nin başrollerini paylaştığı dizi yayın hayatına dolu dizgin devam ederken, şık giyimleri de gözlerden kaçmıyor. Sevgili Geçmiş Kıyafetleri neler? dizinin yeni bölümde nelere olacak, yaşanacak heyecanlar nelerdir? 15 Kasım tarihinde yeni bölüm ile ekranlara gelecek olan dizide bizi nelerin beklediğinden biraz bahsedelim. Mucize Doktor Elbise Markaları ve sponsorlarına gidiniz. Sevgili Geçmiş 4. Bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta Cuma günü ekranlara gelen diz Star

Sevgili Geçmiş 2. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 2. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 2. Bölüm Fragman Büyük bir başlangıç yapan Sevgili Geçmiş dizisi, seyircilerine ilk bölümden şok etkisi bırakmıştı. Tüm heyecan dolu sahneler içerisinde bizim en çok beğendiğimiz, kurtardığı adamın kendisine geldikten sonra kızı boğmaya çalışmasıydı. Sevmediği adamla evlenmek zorunda kalan kadın çıkmaz bir sokağa girmiş gibi çaresiz hissediyordu. Peki, bu durumdan onu kim kurtaracaktı. Tabi ki de kız kardeşleri... Evlendikleri ilk günden şiddet uygulamaya kalkışan Tekin, İpek'in yardım istemesi ile kurtulacaktı. Ancak, hiç de ummadıkları bir kurtuluş ile son buluyordu. Bu üç kız kardeş Tekin'in ölümüne sebep olmuştu. Her şey şimdi başlayacaktı. Babasının tüm borçları karşısında İpek'i evlenmeye zorlayan Tekin ondan çok şey bekliyordu. Sadece

Sevgili Geçmiş 1. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 1. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Sevgili Geçmiş çok güçlü kadrosuyla ekranlara gelmeye hazırlanır. 25 Ekim tarihinde yayınlanacak ilk bölümle ekranlara gelecektir. Emre Kınay, Sevda Ergenci, Ece Uslu, Melis Sezen, Özge Özacar, Seçkin Özdemir, Burak Yamantürk, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar dizide yer alan oyunculardır. Sevgili Geçmiş 1. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarında yayınlanacağı ilk bölüm şimdiden merak ediyoruz. Sevgili Geçmiş Oyuncu Kıyafetleri posta ile ve yorum bölümünden da iletmeye devam ediyor. Sevgili Geçmiş Konusu Üç kardeşin sakladıkları büyük sır! Birbirlerinden habersizce büyümüş kız kardeşler gelen mektupta aralarından birinin düğününde buluşurlar. Kendilerini düğün akşamında hiç beklenmedik bir tane durumunun içinde bulundular.

Sevgili Geçmiş Kıyafetleri

Sevgili Geçmiş Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başlamıştır. Merak ettiğiniz Tüm dizi kıyafetleri burada.

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Sevgili geçmiş dizisi 25 Ekim Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelecektir. Güçlü kadrosu ile dikkat çeken dizinin yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlenmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Ece Uslu, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer aldığı “Sevgili Geçmiş” ekranlarda olmasın artık çok kısa bir zaman kaldı.

Sevgili Geçmiş Oyuncuları

Sevgili Geçmiş Kıyafetleri ve Sponsorları

Sizlerin yaz dizisinde Sevgili Geçmiş Dizi Kıyafetleri dikkatimizi çekecek gibi duruyor. Her bölüm için sizlere ekranlarda gördüğünüz kıyafetleri hazırlayacağımız , resim görselleri ile aradığınız kıyafetlere ulaşabileceksiniz. Merak ettiklerinizi bizlere yorum kısmından sorabileceksiniz. Sizlere en kısa zamanda sorularınıza yanıt olmak için tüm çabayı gösterip, sizler ile kıyafetleri paylaşmış olacağız. Ece Uslu Sevgili Geçmiş dizi kıyafetlerini şimdiden merak ediyorsunuz ve bizler sitemizde sizlere bunları sunuyor olacağız. Güncellenecek yazılarımızda sayfayı yenilemeyi unutmayınız. Keyifli seyirler dileriz.

Sevgili Geçmiş Kıyafet Sponsorları

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor. “Sevgili Geçmiş” in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.

Sevgili Geçiş Konusu
Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır! Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Oyuncu Kadrosu

Sevgili Geçmiş
Ece Uslu (Cahide): 9 Eylül 1974 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu 45 yaşındadır. Manken olarak ilk deneyimine başlayan Ece Uslu tiyatro oyunculuğu ile sektörde devam ederek ilk dizisine 1986 yılı yapımıolan İz peşinde dizisinde yaşamıştır. İlk başrol filmini ise 1996 yılı Kara Melek dizisinde yaşadı.

Emre Kınay (Cemal Karalar): 1970 yılı olan deneyimli oyuncu 49 yaşındadır. Tiyatro ile oyunculuk kariyerine başlayan Emre Kınay İstanbul Duru tiyatrosununda sahibidir. Ekranlarda ilk olarak Yılan Hikayesi dizisi ile tanınmaya başlayan oyuncu Güneşi Beklerken dizisiylede herkesi kendine hayran bırakmıştır.

Sevda Ergenci (İpek Gencer): 3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu olan oyuncu genç yaşına rağmen deneyimlidir. Çocuk oyuncu olarak ilk olarak 9 yaşında Koyu Kırmızı dizisinde yer alarak ilk deneyimini çok küçük yaşta yaşayacaktır. Karagül dizisinde hayat verdiği Ayşe karakterine hayat vererek herkes tarafından ünlenmiştir. Son olarak Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterini canladıran güzel oyuncu bununla birlikte büyük başarı yakalamıştır.


Top
Erotik mersin bayan escort