Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > Yasak Elma Leyla Kimdir?

Yasak Elma Leyla Kimdir?

Tuvana Türkay Kimdir?

Yasak Elma Leyla Kimdir? Yasak Elma Tuvana Türkay Kimdir? Tuvana Türkay Nerelidir, Kaç yaşındadır? Tuvana Türkay ınstagram hesabı nedir? Tuvana Türkay yer aldığı dizi, film ve projeler neler? Tuvana Türkay sevgilisi kim? Tuvana Türkay Kardeşi kim?

Yasak Elma Leyla

Tuvana Türkay 3 Ekim 1990 yılında İstanbul/Üsküdar’da hayata gelmiştir. Babası Bulgar göçmeni olan güzel oyuncunun annesi Rizelidir. İstanbul Güneş kolejinden mezun olduktan sonra Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Radyo Sinema TV bölümü okuyarak eğitimini aldı.Kardeşi Katre Türkay. İlk ekranlara henüz daha 9 yaşında reklam filmi geldi! Türk Telekom, Kent Şeker, Akbank, Ayyıldız Gsm, Only Ped, Coco Cola, Kek Reklamı gibi birçok projede görev aldı. Oyunculuk dersini Akademi Neo’dan aldı. Ayrıca bir sene boyunca diksiyon ve şan dersleri de aldı. Aşk hayatından da bahsedecek olursak 2012-2013 yıllarında Sercan Yıldırım ile birlikte oldu. Sitmizde ayrıca tüm dizilerin kıyafet sponsorları yayınlanmaya devam ediyor.

Tuvana Türkay dekolte

Yasak Elma Kıyafetleri

İlk dizi kariyerine 2007 yılında Cumhur Cemaat dizisinde başladı. Önemli projelerinden biride 2014 yılında Tuba Büyüküstün,Nebahat Çehre, Erkan Can, Engin Akyürek ve Aytaç Arman gibi önemli isimlerin yer aldığı Kara Para Aşk dizisinde yaşadı. Son olarak Deli Gönül dizisinde Fatmanur karakteri ile başrol olarak yer almıştır.

Tuvana Türkay Yer Aldığı Projeler

2009-Ayrılık, Kevok Başrol Oyuncusu
2010-Nakş-ı Dil, Sultan Başrol Oyuncusu
2010-2012- Yer Gök Aşk, Bade Palalı Hancıoğlu Başrol Oyuncusu
2013-Eksik Sayfalar, Ayşegül Başrol Oyuncusu
2014-Kara Para Aşk, Bahar Çınar Başrol Oyuncusu
2015-En Güzeli, Gizem Başrol Oyuncusu
2015-Güvercin Uçuverdi, Sema Taşkın Başrol Oyuncusu
2015-Bizans Oyunları Ayçörek Hatun Başrol Oyuncusu
2016-Oyunbozan Ece, Başrol Oyuncusu
2016-Somuncu Baba Aşkın Sırrı, Necmiye Başrol Oyuncusu
2016-Sen Sağ Ben Selamet, Başrol Oyuncusu
2017-Deli gönül, Fatmanur Başrol Oyuncusu
2017-Olanlar Oldu, Aslı Başrol Oyuncusu

Tuvana Türkay

Tuvana Türkay Yasak Elmadaki Karakteri

Yasak Elma Leyla Kimdir? Şu sıralarda 3.sezonuna başlayan Yasak Elma dizisine yeni girerek Leyla karakterine canlandıracaktır. Yasak Elma Leyla kıyafetleri de aynı zamanda sitemizde dizi kıyafetleri bölümünde yayınlanmaya devam edecektir. Tuvana Türkay Yasak Elmadaki karakterinden biraz bahsedecek olursak; Severek evlilik yaptığında eşinden çok fazla şiddet görmektedir. Uzun süre her şeyin yoluna gireceğini düşünen Leyla, çok fazla sabretse de artık buna dayanamayarak kendine yeni bir hayat kurmaya başlar.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top