Buradasınız
Ana Sayfa > Çocuk

Çocuk 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk Dizisi 6. Bölüm Kıyafetleri Çocuk dizisi yeni 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide ekranlara 21 Ekim tarihinde ekranlara gelecek olan bölümde bizleri neler bekliyor hep beraber göreceğiz. Star TV ekranların yeni dizilerinden olan Çocuk dizisinde sizleri merak ettiğiniz Star TV Çocuk dizi kıyafetleri ve markalarını sunmaya çalışacağız. Çocuk 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile birlikte merak ettiklerinizi dizi gününden sonrada eklemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz. Çocuk Dizisi Kıyafetleri Yeni yayınlanan fragmanda; Ali Kemal, Hasan'dan duyduklarından sonra allak bullak oluyor. Şule ile yaşadığı problemli evlilikleri boşanmayla son buluyor. Şule boşanmasının nedenini kocası ile ilişki yaşadığı Akça'ya bağlamaktadır. Fakat bunu kanıtlaması gerekmektedir. Murat'da bu sayede

Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 5. Bölüm Kıyafetleri Star TV ekranlarında yeni sezon dizilerden olan Çocuk beğeni ile izlenmeye devam etmektedir. Her dizide olduğu gibi Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorları da sitemizde yer almaya devam edecektir. Merak edilen Çocuk Dizisi Kıyafetleri sizlere dizi günü ve sonrasında da güncelleyerek yayınlamaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz. Her Yerde Sen Sponsorları için tıklayınız. Yayınlanan son fragmanda; Hasan'ın annelik hakkının olduğu Asiye'nin yıllardır bastırdığı duyguların artık önüne geçemeyecek kadar büyük bir hal almıştır. Hasan’ın etrafında olan Asiye’nin özverisi, Ali Kemal’i şüphelendirirken Emine’den gelen haberle bir anda allak bullak oluyor. Akça’yı Hasan’ın elinden kurtaran Şule, onu çiftlik evine saklamıştır. Çocuk 5.

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Sponsorları Star TV ekranlarının yeni sezon dizisi olan Çocuk yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri ve Çocuk Dizisi Sponsorları markalarını ekleyeceğimiz yeni bölüm 13 Eylül tarihinde saat 20:00'da yayınlanacaktır. Efe'nin emanet olduğu yerde güvende olmadığını öğrendiğinde işler değişir. Akça'yı Asiye ailesinin dağılmasında sebep olacak en büyük tehlike olarak görüyor. Akça'dan kurtalmak için her yolu denediği sırada Şule'nin dikkatsizce yaptığı hatalar onun gidişini engellemiştir. Asıl gerçek tehlikenin ne olduğunu kimse bilmiyor. Akça'yı Ali Kemal'in koruması Hasan'ı sinirlendirir. Kadınların sırasıyla susmayı tercih ettiği ve erkeklerin konuya dahil oldukları savaş başlar. Ali Kemal sevdiğinin uğruna her şeyi yıkmaya

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve markalarını da göreceğimiz 9 Eylül Pazartesi günü ilk yayın tarihinde başlayacak olan dizi saat 20:00'da Star ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır. Dizinin ilk fragmanı da yayınlanmaya başladı. Yeni başlayacak olan dizide Çocuk Dizi kıyafet markaları da sitemizde yer almaya başlayacaktır. Merak ettiğiniz dizi kıyafetleri sonraki günlerde de eklenmeye devam edecektir. Sürekli olarak güncellenecek olan sitemizi takip etmeyi unutmayınız. İlk bölüm fragmanından bahsetmeden önce bu hikayede masum olan tek kişi vardır, Oda Çocuk! Çocuk Dizi Konusu Karasu ailesinde her şeyin yolunda giden hayatları, ailede söz sahibi olan Asiye Hanımın herkesten saklamış olduğu büyük bir sırra ipoteklidir. Yıllar önce

Çocuk Dizisi Kıyafetleri

Çocuk dizisinde giyilen kıyafet markaları ve sponsorlarına ulaşabilirsiniz.
Çocuk Dizisi 9 Eylül Pazartesi günü ilk yayın hayatına başlayacaktır. Star TV’de ekranlara gelecek dizinin reytingleri şimdiden merak konusu olmaya başlamıştır.Dizi Önemli oyuncuları kadrosunda barındırmaktadır. Bizlerde sizler için Star TV ekranlarında başlayan Çocuk Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını yayınlamaya her hafta yeni bölümleri ekleyerek yayınlama devam edeceğiz. Tüm dizilerin merak etmiş olduğunuz kıyafetleri ve her bölümü ayrı ayrı eklemek deyiz. Ürünler bölümlerin içinde oyuncu resimleri ve aynı karede ürün görseli ile tek fotoğrafta paylaşmaktayız. Aradığınız kıyafeti bulduğunuzda ürüne tıklayarak direkt olarak markaya ve mağazasına yönlendirilmiş olacaksınız.

Çocuk dizisinde yaşanan olay ve konusu nedir? Dizi yayın hayatına hangi devam etmektedir. Dizide yer alan oyuncular kim? 9 Eylül günü hayat başlayacak olan dizinin ilk fragmanı’da yayınlandı. Dizi’de olaylar Karasu ailesinin yolunda giden hayatları, ailenin söz sahibi olan Asiye Hanımın herkesten sakladığı büyük bir sırra ipoteklidir. Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide birçok yıldız yer almaktadır. İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Ceyda Ateş Toplusoy gibi birçok ünlü oyuncunun yer aldığı dizide oyuncu kadrosunu biraz daha yakından tanıyalım.

Çocuk Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Nazan Kesal: Dizide Asiye Karasu karakterini canlandıracak olan oyuncu, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 28 Mart 1969 Manisa doğumludur. 2005 yılında Ercan Kesal ile evlenen çiftin bir çocukları vardır. Birçok projede yer alan oyuncunu Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde master yapmıştır

İsmail Hacıoğlu: Hasan Çetin karakterini canlandıracak olan oyuncu, sinema ve dizi oyuncusudur. 30 Kasım 1985 doğumludur. Beyaz Gelincik, Gece Sesleri, Osmanlı Tokadı ve Bir İstanbul Masalı projelerinde yer almıştır.

Serhat Teoman: Ali Kemal Karasu karakterini canlandıracak olan deneyimli oyuncu son olarak Kızım dizisinde yer almıştır. 4 Haziran 1984 doğumlu olan deneyimli oyuncu babasının Astsubay olmasından dolayı Diyarbakır’da doğmuştur. Aslen İzmirlidir. Birçok tiyatroda yer alan oyuncu, Kuzey Güney, Ahh İstanbul, Avrupa Yakası gibi daha birçok projede kendine yer bulmuştur.

Merve Çağıran: Akça Yılmaz karakterine hayat verecek oyuncu 10 Kasım 1992 Balıkesir doğumludur. İlk kez ekranlara Tek Türkiye dizisinde geçen oyuncu, geçen sezon yayınlanan Çarpışma dizisinde Meral karakterini canlandırarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. Merve Çağıran 2018 yılında düzenlenen Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülünü kazanmıştır.

Ceyda Ateş: Şule Karasu karakterini canlandıracak olan oyuncu 14 Eylül 1987 Ankara doğumludur. Barış Manço Kültür merkezinde oyunculuk eğitimini alarak bu yolda ilerlemeye başlamıştır. Daha sonrasında Gurbet Kadını,Aşk Oyunu, Elveda Rumeli, Cennet Mahallesi gibi önemli projelerde yer alarak kendisini gösterme başarısı yakalamıştır.

Çocuk Dizi Sponsorları

Çocuk Dizi Kıyafet ve Modası

Kenan Acar: Murak Karasu karakterini canlandıracak olan genç oyuncu 6 Mart 1990 İzmir doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesinde işletme eğitimine başlayan oyuncu okuluna New York State Üniversitesinde devam etmiştir.İlk deneyimini Medcezir dizisinde yaşayan oyuncu daha sonra Cesur Yürek ve Gamsız hayat dizilerinde devam etmiştir.

Nimet İyigün: Emine Yılmaz karakterini canlandıracak olan deneyiml oyuncu 1 Aralık 1973 Ankara doğumludur.Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne sanatları bölümünde tamamlamıştır. ilk deneyimini 1994 yılında geçmişin izleri dizisinde yaşamıştır.Bununla birlikte şimdiye kadar Hayat Devam Ediyor, Kalbimdeki Deniz ve Mehmet Salih projelerinde kendisine yer bulmuştur.

Okday Korunan: Osman Şahin Karakterini canladıracak olan deneyimli oyuncu 5 Ocak 1965 İstanbul doğumludur. ilk beyaz perde deneyimini 1987 yılında On Kadın isimli sinema filmi ile yaşamıştır. Daha sonra Arka Sokaklar, Günahım Neydi Allah’ım, Yağmur Zamanı, Zümrüt, Cesur ve Güzel daha birçok onlarca projede yer alarak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Mehmet Emin Güney: Efe Karasu karakterini canlandıracak minik oyuncu ilk defa bir projede yer alacaktır. 214 aday arasından birinci seçilerek dizide yer almayı başarmıştır. Minik oyuncu yaşayacağı ilk deneyiminde ne yapacağı şimdiden merak edilmektedir.


Top
Erotik mersin bayan escort