CENNETİN GÖZYAŞLARI 31. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Türkiye’nin en çok sevilen drama tarzındaki dizilerinden bir tanesi olan cennetin Gözyaşları, izleyiciyi derin bir hüzüne boğarken aynı zamanda keyifte aldırmaktadır. Cennetin gözyaşları 31. Bölüm, diğer bölümlerde olduğu gibi yine gözyaşlarıyla izlenecek dakikalar yaşatacak gibi görünmektedir. Melisa ve Cennet’ in kaza geçirmesi ile seyirci adeta büyük bir hüzünle kendinden geçmiş ve diziye kenetlenmiştir. Başrollerinde Esra ronabar ve Berk Atan ile Almila Ada’nın olduğu bu dizide Bir önceki bölümde tam olarak Sırların hepsi bilinmemektedir Ancak bu bölümde Cennet babasının yaptığı tüm her şey ile karşı karşıya gelecek mi ?

Cennetin Gözyaşları 31. Bölümde Yine Konuşan Kıyafetler Oldu
Cennetin Gözyaşları dizisinde Arzu’nun giydiği kıyafetler; hanımların neredeyse birebir takip ettiği ürünler arasında olup, her gününde farklı bir büyüleyici etki yaratmaktadır. Şıklıktan bahsetmişken yalnızca Arzu’yu söylemek elbette ki eksik olacaktır. Melisa’ nın ve Cennet’ in kıyafetleri de dizi içerisindeki bir o kadar şık kıyafetler arasındadır. Cennetin Gözyaşları 31. Bölüm Melisa beyaz bluz ve mont birbiriyle oldukça şık bir uyum sağlamaktaydı. Bununla birlikte Cennetin Gözyaşları 31. Bölüm cennetin giydiği yeşil triko ve kenarlardaki küçük detaylar ile izleyicileri kendisine bir kez daha aşık ettirmiştir. Dizinin yakışıklı oyuncularından olan Selim’in yeşil ceketi ise birçok erkeğin almak istediği ürünler arasındaki yerini almıştır. Cennetin gözyaşları 31. Bölüm Arzu beyaz bluz ve siyah pantolon ise biraz daha olgun giyinmeyi seven kadınlar için en iddialı kıyafetler arasında görülmektedir.

Cennetin Gözyaşları 31. Bölüm Yine Hareketliliğin Hat safhada Olduğu Bir Bölümdü
Bugüne kadarki tüm bölümlerde izleyenleri adeta şaşkına uğratan bu dizi; 31. Bölümü ile de şok etkisi yaratacak gibi görünmektedir. Arzu’nun saçmalıkları yüzünden cenneti kaybettiğini zanneden Kaya, kısasa kısas diyerek Arzu’ yu sıkıştırmaya çalışır. Cennet ise geçmişi geride bırakmak isterken yaşadıklarını yeniden karşısında bulacaktır. Melisa’ya danışarak yepyeni bir hayat kurmak İstediğini söyleyen Cennet, tüm bu olanlardan habersiz ölüme gittiğinin bir türlü farkına varamamaktadır.

Cennetin Gözyaşları 31.Bölüm Kıyafetleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir