Kadın 39.Bölüm Kıyafetleri

Kadın 39.Bölüm Fragmanı

Fox Tv Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan Kadın 39.Bölüm Fragmanı yeni bölüm tanıtımı ile yayınlandı. Çok gergin ve heyecanlı dakikaların yaşandığı 38.Bölüm ardından bu hafta neler olacağı çok merak ediliyor. Sarp’ın karısı, Şirin’in evine giderek ailesine her şeyi anlatıyor. Anne ve Babasına kızının Sarp ile yattığını ve aynı zamanda babası ile de ilişkisi olduğunu anlattı.Enver duydukları karşısında şok olurken Şirin’e tokat atar ve onu evlatlıktan reddeder. Şirin ile yaptığı iş birliğinden dolayı Sarp, Bahar’ı sadece uzaktan seyretmektedir.

Kadın Pırıl Mont
Kadın Pırıl Mont için TIKLAYINIZ.

 

Kadın Münir Deri Ceket
Kadın Münir Deri Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Pırıl Kadın Dizi Kıyafetleri
Pırıl Kadın Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Kadın 38.Bölümde Neler Oldu?

Kadın dizisi son bölümünde Şirin’in dönmesi ailede ve yakınlarında büyük bir sevince boğmuştur. Sarp nasıl bir oyunda olduğunun bir kısmını çözmüş ve şimdiki çabası Bahar’ın hayata dönmesidir. Şirin’e onun ablasına ilik vermesi için yalvarır. Şirin henüz bilinmeyen bir karşılık ile Bahar’a ilik vermeyi kabul eder. Enver Şirin’in neler çevirdiğin merak eder ve bu zamana kadar nerede olduğunu sorar fakat yine arkadaşımdaydım diyerek geçici cevaplar vermeye başlar.

Ahu Yağtu kazağı
Ahu Yağtu kazağı için Tıklayınız.

Bahar Doktoru Jale nasıl ilik verileceğini Bahar’a anlatır. 15 gün içinde evine döneceğine çok sevinir. Şirin ise kendisinin neler yaşayacağını sorar. Doruk ve Nisa hastaneye babalarının gelip gelmeyeceğini çok merak eder ve geleceğine inanlar. Bahar’ın ameliyat hazırlıkları bu bölümde başlamıştır. Arif çocukları da alarak hastanenin yolunu tutar. Şirin ameliyat öncesi ablasının yanına en son girerek görmek istediğini söyler.

Şirin, Bahar’a bu zaman kadar yaptıklarından dolayı çok üzgün olduğunu bundan sonra Nisa ve Doruk’un teyzesi olmak istediğini ve hep birlikte olmak istediğini söyler. Bahar ise bu kelimeler duyunca önce çok duygulanır. Fakat Şirin konuşmasının sonunda Sarp’ın bana dokunmasına, bana sahip olmasına izin vermemeliydim dedi. Şirin ise tamam bunları unutalım dedi fakat. Şirin ablasına sen nasıl Melek gibi bir insansın böyle bir şeyi affettiğine göre dedi. Bahar Şirine muhtaç olduğundan böyle bir iyiliği asla unutmayacağım diye ona cevap verdi.

Bahar yalnız kaldığında ağlamaya başlar. O sırada yanına Ceyda gelir ve ona Şirin’den nefret ettiğini söyleyerek ağlamaya devam eder. Pırıl ise Sarp’ı kaybetme korkusu çok fazladır. Sarp’tan sizi bırakmayacağım kelimelerini duyarak çok mutlu olur.

Operasyonu Doktor Jale geçmiş olsun bitti gitti diyerek mutlu haber verir. Yarından itibaren daha zinde olacağının haberini verir.

Kadın Dizisi Sarp Kaban
Kadın Dizisi Sarp Kaban için TIKLAYINIZ.

 

Kadın Şirin Mavi Bluz
Kadın Şirin Mavi Bluz için TIKLAYINIZ.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir